Leke Tedavisi Nasıl Yapılır ?

Leke Tedavisi Nasıl Yapılır ?

Vücut estetiğine gölge düşüren cilt problemlerinden bir tanesi de lekelenmelerdir ve bu lekelenmeler leke tedavisi gerekmektedir. Ciltte bulunan melanosit hücreleri, saç, deri, göz ve beynin bazı bölümlerinde yer alan melanin pigmentini salgılar. Koyu içerikli olan melanin pigmentlerinin ciltte birikmesi neticesi, cilt lekelenmeleri meydana gelir. Farklı nedenlere bağlı olarak gelişen lekelenme problemleri, sadece kadınların değil erkeklerin de kâbusu olarak oluşturduğu görüntüyle rahatsızlık hissedilmesine sebep oluyor. .

 

Ruh sağlığını olumsuz yönde etkileyerek, öz güven kaybına neden olan cilt lekelenmeleri, genetik miras olabildiği gibi; uzun süre güneş ışığına maruz kalma, hormonal dengesizlik, hamilelik, doğum gibi nedenlere bağlı olarak da gelişebilmektedir.

 

Hangi nedene bağlı olarak gelişirse gelişsin, cilt lekelerinden kısmen veya tamamıyla kurtulmanız mümkün. Estetik International olarak, Amerikan Candela firmasının vasküler lezyonlarda kullanılan long pulse lazerinin en yeni modeli Vbeam Perfecta ile ciltte oluşan tüm lekelenmeleriniz için çözüm üretiyoruz.

 

Birçok damar hastalığının tedavisinde etkin bir biçimde kullanılan Vbeam Perfecta, çevre dokulara zarar vermeden, sadece uygulanan bölgede damar duvarını parçalamada etkilidir. Birkaç haftalık bebeklerde dahi güvenle kullanılabilen Vbeam Perfecta’nın başarısı ve etkinliği, yapılan çok sayıda klinik çalışma ile kanıtlanmıştır.

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir