Yay Burcu Hanımı ve Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

Yay Burcu Hanımı ve Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

Yaylı hanım esnek ve dirençlidir. Bu duruma katlanan Yengeç adamı ya onu mahveder ya da aşırı derecede tedirgin eder. Yengeç erkeği geçmişiyle ilgilidir, sadece ortağı dört gözle beklemektedir. Yengeç burcu bir adam, geçmişte sıkışıp kalan bir Yaylı bayanı çılgına çevirir, sadece oldukça iyi bir dinleyicidir, öteki kişiyi tutkuyla dinler ve çözümler sunar. Bir Yengeç erkeği kolayca incinir, bu yüzden onunla konuşurken dikkatli olmanız gerekir, şu sebeple dürtüsel konuşmalar ona ciddi şekilde zarar verebilir. Kanser tüm işaretler içinde en kuvvetli hafızaya haizdir, bu yüzden ona söylenenleri asla ihmal etmeyin ve onunla olan ilişkinizi küçümsememelisiniz.

Yay hanım ve Yengeç adam aşk uyumu
Su ile yangın testi
Yay burcu bir karı ile bir Yengeç erkeği arasındaki ilişki oldukça zor olacak. Yürümesini sağlamak oldukça çaba gerektirir. Temel olarak, tamamen değişik iki markadır. Yay, ateş, sevinç, iyimserlik unsurudur ve duygusal değil, yengeç ise oldukça duygusal ve karamsar olan suyun unsurudur. Bahar bayanı, devamlı melankoli ve depresyondan etkilenecek. Su ve Ateş işaretleri kesinlikle uyumsuzdur.

Kuşku onu çileden çıkarabilir
İki taraf bir Yay bayanı ve bir Yengeç erkeği ise, Yengeç erkeği tüm anlayışı ve yönü ile ilişkiyi mümkün olan en uzun süre yapar. Kanser, bir ilişkide anlayış ve hassasiyettir. O oldukça iyi bir ortak. Yalnızca aşırı hoşgörü, şüphecilik (bu karşı taraf sebebiyle olabilir) ve kıskançlık bir problem olabilir. Şu sebeple Yaylı bir karı kıskançlıktan nefret eder. Aksine, kendilerine daha oldukça güvendiklerinin söylenmesinden hoşlanırlar.
Yay burcu bayanı beğenilmeyi sever, dikkat çeker, en iyi benliği olmak ister ve görkemli olmayı hedefleyen bir yapıya haizdir. Bu, ilk başta kuvvetli bir kadınsı görüntü yaratsa da, zaman içinde karşı tarafın şikayetlerine neden olabilir. Bu, Yay hanımını duyarsız, tartışmalı ve hoşgörüsüz kılar. Bu nedenlerden dolayı yaylı çalılarınız bu özelliklere dikkat ederek çalışmalıdır.
Tutkulu, kıskanç ve sahiplenici yapısı ile her şeyin üstesinden gelebilir.
Aşk hayatlarında bir çok süre sinirlenmiş olsalar da aslına bakarsak arkasında tutkulu bir sevgili vardır. İnanması zor fakat şefkatli bir aşık. Karşılaştıkları şahıs bunu iyi bilmelidir. Şu sebeple söylemek istediğini direkt söylemiyor. Eylemlerini ve davranışlarını anlamanızı beklerler. Ek olarak, durum ne olursa olsun, öteki kişiyi hakikaten seviyorsa, gitmesine asla izin vermez. Aynı şekilde, öteki şahıs ona ne yaparsa yapsın, kolay kolay pes etmeyecektir. Sadece bunu yapmadan ilkin, öteki kişinin de bunu hak ettiğinden güvenli olmak ister. Dolayısıyla başka erkekleri tanıma arzusunu engelleyemez.
Yengeç hayatına girdiğinizde, bazı zorlukların sizi beklediğini bilmelisiniz. Ilk olarak bu duygusal ve duygusal işaret sizden aynı davranışı bekleyecektir. Artı, ailesi ve arkadaşları oldukça önemlidir ve daima bu şekilde kalacaklar. Onu bu mevzularda kısıtlamaya çalışırsanız kesinlikle tepkisini gösterecektir. Ek olarak değişimden nefret eder ve onu değişiklik yapmak imkansızdır. Ne kadar uğraşırsan uğraş, değişime direnecek. Ek olarak, bu burç gelenekseldir. Bu hususi özellikleri anlamanız planlanıyor. Aksi takdirde mutlu bir ilişkiniz olmayabilir.
You May Also Like:  Kahve Falında Asa Görmek –
Kıskançlığı aşkının büyüklüğü ile artacaktır.
Bazen ruhsal bozukluklar ve duygusal problemler yaşayabilir. Partnerinin de bu mevzuları anlamasını bekliyor. Onunlaysanız, bu durumlarda {nasıl} davranacağınızı bilmelisiniz. Aksi takdirde, yengeç burcunuzu göz açıp kapayıncaya kadar kaybedebilirsiniz. Zodyakın öteki işaretlerinden değişik olarak, gereksiz engellemeler ve kıskançlık getirmez. Seni ne kadar severse, o denli kıskanırdı. Şu demek oluyor ki kıskançlık boyutundan onu ne kadar sevdiğinizi bir halde anlayabilirsiniz. Aynı şekilde, eğer seni seviyorsa, sahiplenecek.
Nerede hareket edileceğini ve güvensizliğin nerede kendine hakaret gerektirdiğini bilir
Yay burcu bayanı, girmiş olduğu ortamda fizyolojik olarak bile anında fark edilebilir. Devamlı gülümseyen gözleri ve kalınca dalgalı saçlarını görmezden gelmek olanaksız görünüyor. Yay burcu bayanı kültürlü ve güzel olmasına karşın nerede ve {nasıl} davranması icap ettiğini oldukça iyi bilir. Onunla birlikteyseniz, hiçbir şüpheniz olmayacak. Kısa bir süre gözlemlerseniz, her hareketinin mantıklı ve mantıklı bulunduğunu anlayabilirsiniz.
Genel olarak yalnız kalmayı sevse de oldukça iyi bir arkadaştır. Her mevzuda duyarlıdır. Herhangi bir şeyle ilgilenebilir. Olumsuzluktan oldukça acele etkilenir ve sinir bozucu olabilir. Onlar için para kelimenin tam anlamıyla bir araçtır. Oldukça eli bol ve hatta abartılı. Ve bunu muhtaçlara harcamaktan çekinmiyor.

Yalan söylemekten nefret ediyor
Bir Yengeç adamı, gözleri ve giysileri ile dikkatinizin nesnesi olabilir. Kendilerine özgü tarzlarıyla oldukça iddialılar, bilhassa giyim söz mevzusu olduğunda, nerede ve ne yaptıklarını oldukça iyi biliyorlar. Daima eli bol kalınca. Yalan söylemekten nefret eder. Yalanınızı görürse, artık onun için işinizin bittiğini söyleyebilirim. Duygusal olarak oldukça hassastırlar ve bundan dolayı kırılmaları kolaydır.
İlişkiler arasındaki saygıya büyük ehemmiyet verilir. Hayatlarında asla vazgeçemeyeceklerini söyledikleri yönlerden biridir. Her insana saygı duyduğu için çevresindekilerden de onu aynı şekilde sevmelerini ve saygı duymalarını bekler. Kim bilir onları oldukları benzer biçimde meydana getiren budur. Oldukça iyi bir gözlemci, karşılaşmış olduğu her durumu kolayca çözümleme ediyor ve bir çözüm üretiyor.

Aşk sadakat anlama gelir
Onun için aşk yaşamını tanımlayan kelime bağlılıktır. Eğer öteki kişiyi hakikaten seviyorsa ve partnerinin onu sevdiğinden eminse, o süre o aşka daima sadık kalacaktır. Partneriniz bundan güvenli olabilir. Bir başkası ağzına bir kuş yakalasa bile, tabiri caizse, dikkatini ve dikkatini çekemezdi. Şu sebeple gözü başka kimseyi görmüyor. Sadece, onun hiçbir şeyi doğru yapamayacağını söylediğini seninle tartıştıktan sonrasında, onu geri almak oldukça zor olacak. Sadece bu sevgi işareti, ayrılırken bile aynı nezaketi koruyacaktır. Seni asla incitmeden sessiz bir şekilde hayatından çıkar.
You May Also Like:  Kahve Falında 1 Rakamı Görmek

Kıskançlığı özgürleşmiş hanımla çatışabilir
Yengeçli bir adam evine oldukça bağlıysa ve işten eve dönerse, onu yine çıkarmak oldukça zor olsa gerek. Evde tv karşısında dizlerinin üstünde uyumasını ve meyvesini yemesini istiyor. O da oldukça imreniyor. Yay burcu bayanı seni hayatına aldıktan sonrasında seninle kaliteli süre geçirmek isteyecek, fakat elbet yalnız kalmaktan asla vazgeçmeyecek. Özgürlüğü onun için her şeyden daha mühim olabilir. Kanser erkekleri duygusaldır ve tutkuyla dolu anlamış olur yaşamak isterler, sadece bu mevzuda partnerleriyle de çatışırlar. Dolayısıyla bu ikisi arasındaki ilişki uzun vadeli olmayacak.

Yay burcu hanımının özellikleri
Yay sorumsuzdur, aşırı iyimser, sadık, sevecen, dost canlısı, inatçı, rüya benzer biçimde, uyumlu, agresif, acele yükselen, dışa dönük, entelektüeldir ve okumayı ve gezi etmeyi sever. Yalan söylemeyi sevmezler fakat durumu kurtarmak için profesyonelce yalan söyleyebilirler. Bundan hastalık duysalar da buna beyaz yalan diyerek sakinleşirler.
Yay burcu bayanı insanlara karşı naziktir, gülümser, gülümser, duyarlıdır, acele sıkıcıdır, duyarlıdır, eğlenceye ve seyahate düşkündür, aynı zihniyetten dostlarını, sıkılmasınlar, kıskançlığa tahammülsüz, uzun soluklu kavga, mükemmellik, gururlu yaşamak, kibirli, ego merkezli, duyulmamış bir kişiliğe sahiptirler ve adildirler, tereddüt etmeden istedikleri her şeyi konuşabilirler. Bu burcun Yengeç burcuyla iyi hizalanması için, Yengeç burcunun da aynı şekilde doğrulanması gerekir.

Adam kanserini ayıran nedir
Yengeç insancıl, insancıl bir duyguya haizdir, adaletsizliğe tahammülsüzdür, duyarlıdır, duygusaldır, acele ağlar, sıkılır, güçsüzdür, heyecanlanır, neşeli, kıskanç ve açık sözlüdür. Yapı olarak balık avlayanlara oldukça benziyor. Sadece inatçılığı, vakalara görüş açısı, fikirlerine karşı derin bağları onları birbirinden ayırır.
Bu burcun insanlarını iyi tanımak için Yengeç bayanı ve Yengeç erkeğini iki ayrı kategoride değerlendirmek gerekir. Yengeç bayanı kendine güvenen, kırılgan, şefkatli, tutkulu, maceracı, duygusal, ilişkisine oldukça sadık, güvenilir, dürüst, evine ve geleneklerine derinden bağlı, sezgisel ve çevrede dikkat çeken iyi bir anne profiline haizdir.

Sezgisel ve iyi bir gözlemci olmanın yanı sıra
Sezgisi yardımıyla kendisine yaklaşan kişinin niyetini oldukça iyi anlayabilir. Şu demek oluyor ki onlara yalan söyleyemezsin. Ek olarak eleştiri almaktan da nefret ediyor. Yaptıklarını istedikleri için yapıyorlar ve asla bırakmak istemiyorlar. Gururlu ve masum tavırları ile hayrete düşerler, eli bol, duygusal, şefkatli, samimi, karşılıklı saygı ile oldukça kıymet verilen, sevecen, sevdikleri kişiye derinden bağlı, çevreye saygısı ile tanınan ve sunacak fikirleri sunmaktan mutluluk duyar. insanlara yardım et, düşünceli bir yapıları var. Yalan söylemeyi ve onlara sırt çevirmeyi asla sevmezler. Fark ederlerse, measurement herhangi bir izahat yapmadan sizden uzaklaşacaklar. Kısacası kendini cezalandırıyor.
You May Also Like:  Yengeç Burcu Hanımı ve Kova Burcu Erkeği Uyumu
Zeka getiren doyumsuz sohbetler imzalarlar
Ortamda uyumlu ve hareketli yapısıyla dikkat çeken Yay, şefkatli ve hoş bir yapıya haizdir. Most cancers için giriş yapısına benzer olduğundan beraber yaşamak oldukça kolaydır. Her iki taraf da yüksek enerjili. Ortamda birbirlerini anında fark edebilirler. Kanser, kokulu zekası ile partnerinin zihnini ele geçiriyor. Bununla beraber, lüks tutkusu eşler içinde tartışmalara neden olabilir.

Yay hanım ve Yengeç adam uyum evlenir
Evliliklerine büyük bir imtihan verecek
Evlilik ciddi bir proje. Kiminle evleneceğin, haiz olması ihtiyaç duyulan kişilik, tutumları, hayata bakışları ve hatta kültürleri benzer biçimde birçok özellik büyük ehemmiyet taşıyor. İkisi Yaylı hanım ve Yengeç erkeğiyse, evliliklerinde nadiren problemler ortaya çıkar ve bu sorunların büyük çoğunluğu Yay burcu kadının zor karakterinden doğar. Oldukça sık söylenmek, aşağıdan tartışmamak, affetmemek, sinirlendiğinde ne söyleyeceğini bilmemek ve kırıldığında incinmek sorunlara neden olur.
Bu, bir Yengeç erkeğinin muhteşem bir halde evlendirilmiş olduğu anlamına gelmez. Doğal ki içinde kusurlar var. İyi bir dinleyiciye haiz olmamak, tartışmalarda sonuca ulaşmak yerine tartışmalardan kaçınmak, kızgınlığı abartmak, kendi köşesine çekilmek, sinir bozucu sessizliğe dönmek Yaylı bir karı için sorun anlama gelir.

Problemler içtenlikle çözülürse ilişkileri uzun seneler sürebilir.
Yaylı hanım, tartışmalar yaşanırken hem de problemi çözmek ister. Mevzu yayılsa bile, öteki tarafın denetim altında olmasını istiyorlar. Kocasının kuvvetli bulunduğunu düşünmelerinin tek yolu bu. Bunların haricinde her alanda birbirleriyle iyi geçinen evli bir çift oluyorlar. Mutfakta beraber yiyecek yapabilen, beraber sıkılan, gülüp eğlenebilen sempatik bir çift olabilirler fakat bu evlilik tamamen parti sponsorluğuna bağlı.
Yengeç mutlu, duygusal ve keyifli bir söyleşi ve uyumlu bir kişiliğe haiz. Yay burcu, keyifli, hareketli ve ortamda uyumlu bir halde öne çıkarak iyi ortaklar olur. Evde zaman geçirmeyi seven ve kolay yaşamı seven kanser, Yay burcunun yaşam tarzına ayak uydurmakta zorlanabilir ve bu problem birazcık problemli olabilir. Sadece geçirimsiz değildir. Karşılıklı saygı sağlanırsa bu ikisi sorunsuz bir halde evlenir.

Daha fazlasını bul:

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir