Yay Burcu Hanımı ve İkizler Burcu Erkeği Uyumu

Yay Burcu Hanımı ve İkizler Burcu Erkeği Uyumu

Eşler arasındaki ilişki zekaya dayalı bir ilişkidir. Evlendiğinizde bir evladınız var ise, IQ’su tahmin edebileceğinizden daha yüksek olacaktır. İlişkinizde yeni şeyler keşfetmek ve ufkunuzu genişletmek ön planda olacaktır. Yay burcu bayanı için İkizler doğru seçimdir. Her iki burç da filozofların işareti olarak da malum okumada ortak bir noktada buluşur. Kimi zaman bir adam, unsurlar değişik olsa da, iddialı ve kuramsal şeylerle uğraştığı için hanımla dalga geçebilir, iki işaret arasındaki antak kalma oranı ortalama% 70’tir.

Yay hanım ve İkizler adam aşk uyumu
İlişkisini kardiyak ölçekte ölçerek belirlemelidir.
Evli bir çifte pek uymayan bir yapıları var. Özgür ve sınırsız yaşamı, inatçılığı, lüks yaşama merakı, ilişkideki hakimiyeti ve sık hitabı ile ilişkideki hataları özetleyen Yaylı hanım, asi, arzularla mevcut, deli, inatçı, kendisi mizaç uçucudur, aşkından güvenli değildir, eğer şeytan tüylü ve kanlıysa Sıcakkanlı ikiz bir adam bir ilişkiyi sürdürürse, onunla birçok sıkıntıya neden olur. Hanım bu negatif alışkanlıkları izlerken, adam de kalp dengesinde duygularını tartmalıdır. Beğeniyor mu, beğenmiyor mu? Kısacası sinerji mi, sevgi mi yoksa gereksinim mı? Yalnızlık korkusu? Bu sorulara cesurca yanıt vermelidir. Bundan dolayı ikizler bir erkeği sevdiklerinde, onu hakkaten büyük bir özveri ile seviyorlar. Cilvelidirler, sadece bu şekilde davranırlar şu sebeple sadakati onun zamanına karşılık vermez. İki taraf içinde uyumu sağlamak için bir karı kendi konumuna dikkat etmeli ve itimatını kazanmalıdır.

İkizler’in yanında kaybolan Deli Yay
Yay burcu bir karı partnerine aşıksa, çekingen, düşünceli, eli bol, şefkatli, ağırbaşlı ve duygusal, deli, deli, yaşam dolu ve çocukluk dolu bu insanla baş edebilirler. İki taraf arasındaki aşk ilişkisi mümkün ve uygundur. İkiz insanın saçmalığını terk etmesi, lükse olan bağımlılığından kurtulması, her anını karısıyla paylaşması ve sevgisini sonsuza dek göstermesi yeterlidir. Onun şeklinde sevgilisi de ilgiyi sever. Karşılıklı sevgi ve saygı ilişkilerine kalite katacak, normal olarak birlikteliğin süresini uzatmaya yönelik bir girişim.
You May Also Like:  Kahve Falında Ok Görmek –
Kuşkusuz en süratli ayrılan eşler ödülü alıyor
Elbet bu işaretler regular yollarla bitmeyecek. İkizler burcu bir adam, alışmış olduğu ilgiyi bulamadığında daima şaşırır. Bunun neden affedildiğini merak edecek fakat fazla incelemeyecek. Oldukça regular bir sohbetin ortasında bigün, “Şimdi ayrılalım mı?” İlkbahar hanımdan soruya “Ben o şekilde düşünüyorum ya da aynen” şeklinde bir cevapla ilişkilerini anında bitirebiliyorlar. Her iki taraf da yeterince itina gösterirse, oldukca iyi bir ilişki sürdürülebilir. Bundan dolayı oldukca enerjik, tutkulu ve heyecanlı kişilikler. Beraber olduklarında asla sıkılmazlar, daima konuşacakları ortak bir mevzu vardır.
Hiçbir insan onu konuşmaya ikna edemez, karmaşık bir dünyası vardır
İkizler burcuna erişince, ikili bir kişiliğe haiz oldukları akla geliyor ve hakkaten o şekilde. İlk kişilikleri meraklı, akıllı, dengesiz, her şeyi bilen ve heveslidir. Asla kimsenin onu inanılmış olduğu bir şey hakkında konuşmaya ikna edemeyeceğine dair oldukca etkisi altına alan bir konuşma seçimi var. Fakat ne yazık ki bu bir tek o gün ya da an için geçerli, ertesi gün uyandığında tamamen değişik bir görüşe haiz olabilir. İkinci karakterleri, ilkinden değişik olarak oldukca karanlık, içe dönük ve oldukca duygusal. İnsanlar zarar görürse umursamadan hareket ederler, umursamaz ve bencildirler. Doğrusu her insanın bilmiş olduğu şeklinde, oldukca karmaşık bir dünyaları var.

Parasını mutluluğu için harcamaktan çekinmiyor
Yay burcu hanımefendileri, her yerde dikkat çekmeyi başarabilir. Çevrelerine sevinç yaymaktan oldukca neşeli ve mutlular. Devamlı mantıklı ve zekice hareket ederler, şu sebeple o denli zekidirler ki, aynı anda birden fazla mevzuyu ele alırlar. Para onlar için bir vasıta olduğundan eli bol ve savurgan bir tutum sergiliyorlar.

Devamlı haklı olmak zorundalar
Yay doğasından kolayca sıkılır, kibirli, tartışırken sesler çıkarır, {nasıl} haklı çıkarılacağını bilir, tartışır, gerçeği bırakmaz, saldırgan, aşırı iyimser, nazik, özgürlüğü seven, neşeli, çalışan ve bitiren, kurnaz, aynı anda birkaç tane. İşi aynı anda meydana getiren bir kişiliği var. Bu alışkanlıklar hanımdan adama farklılık gösterir. Öte taraftan Yaylı hanım, özgür bir ruhla yaşayan, kendine özgü bir gülümsemeye haiz, iyimser, içten dindar, şu demek oluyor ki inancı kuvvetli, ilgisi olmayan, acele sıkılan, ileri yaşlarda evlilik bir zorunluluk olduğundan düşünüyor. Yaşadıkları nerede ise tüm ilişkilerde hakim taraf olmak isterler ve meydana getirilen hataların çoğunu anlarlar, sadece problem kimin haklı olduğu noktasına gelirse zaman içinde anlaşılan konulardan bahsedilebilir. Bundan dolayı, partnerleri onlara aşık olsalar bile onlardan uzak durmayı seçerler.
You May Also Like:  Kahve Falında Uzun Boylu Hanım GörmekDeğişen bir ruh hali olan Yay burcu bir karı için bir check
İkizler erkeğinin mutsuzluğu ve mutsuzluğu sebebiyle ilişkileri oldukca risklidir ve çoğu zaman uzun sürmez. Pozisyonundaki devamlı değişimi özümseyemeyen partneri bunalmış hissedecek, fakat eğer onu oldukca seviyorsa birazcık daha deneyecek. neden devamlı konumunu değiştirdiğini merak etmeye başlamış olacak, sadece bu mevzuda bir çözüm bulamayacak, sonuçta bu işaretin adamları değişmeyecek. Fakat meydana getirecek başka ne var, hakkaten değişiyorlar. Esasen oldukca acele sıkılan Yay burcu bir karı artık buna dayanamayacak ve başa çıkamayacak hale ulaştığında ilişkiyi sonlandıracaktır.

Dürüst ve makul olanı meydana getiren kadınlardır.
İkizler erkekleri, adamların ailelerini sevdiğini düşünür, sadece bağımlı değildirler. Gezi etmeyi seven, yeni dostlar edinen ve ilgi çeken kültürlü insanlardır. Kendi çevrelerinde değişik olma tutumlarına dikkat çekiyor. Yay burcu hanımefendileri süre geçirmeyi ve kıymet verdikleri şeylerin tadını çıkarmayı sever. Bunun haricinde hep beraberce konuşup gülmeyi aptalca ve gereksiz buluyor. Mantığına uyan şeyi yapıyor. Akıllı adam, onlara itirazının en üstünde. Gezi etmeyi seven, etken yaşamayı seven, dışarıda dolaşmayı seven, eğitimli ve enerjik dürüst ve eli bol insanlardır.

Güvenilmez, cilveli, kibirli insanoğlu
İkizler burcu erkeğinin Yay burcu hanıma kıyasla değişik nitelikleri vardır. Çevreye oldukca acele adapte olan, keyifli sohbetleri, oynaklıkları, cesaretleri, inatçılığı, dostlukları, flörtleri, ruh hali değişimleri, ilişki açısından güvenilmezliği, güvenleri, tutkuları, nazik ve kemikli yapıları ile tanınan bireylerdir. İnatçı, karamsar, sevecen, dost canlısı, nüfuzlu insanlarla dost, kaliteyle ilgilenen, özdenetim, sorumluluktan kaçınma, kız dost sahibi olma, zaman geçirmeyi tercih etme yada erkeksi gereksinimler sebebiyle, yalnız kalmaktan hoşlanmayanlar, tatlılar dilde, enerjik ve süratli tempolu erkeklerdir Ve sebebi hemen hemen bilinmemekle beraber hanıma yönelik tutumlarının bir etken olduğu bilinmektedir.
You May Also Like:  Kahve Falında Asa Görmek –
En oldukca gezilen çift olabilirler
Yay burcu bayanı ve İkizler burcu erkeği gezi etmeyi sever, onları muhtemelen her an uçakta görürsünüz. Yeni bölgeler ve bölgeler keşfetme istekleri daima ilişkilerinin canlı kalmasını elde edecektir. İkisi de oldukca rasyoneldir ve bu aralarında problemler yaratabilir. Oldukça düşündüğün için bunu hissetmeye vaktin yok. Mantıksal ve analitik kabiliyetiniz birbirinizin baş ağrısına neden olabilir. Bu alışkanlıkları iptal edip kendinizi düzene sokarsanız oldukca fazla çaba harcamadan rahat, mutlu ve uzun soluklu bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Yay burcu bir karı ve bir İkizler adam, bir uyum evliliğidir.
Dikkatli olsalardı, sorunsuz bir birliktelikleri olurdu.
Yaylı bir karı ile ikiz bir adamın evlilik uyumu, aşk eşleşmeleriyle aynıdır. Evlilikte aynı noktalara dikkat etmelisiniz. Hakikaten şefkatli erkekler iyi anne babalar olur. Yalnız mesuliyet ve kıskançlık kısmı iki taraf içinde ihtilaf sebebi olur. İyi geçinen, beraber zaman geçirmekten keyif alan ve geç anne-baba olan çiftler arasındadırlar. Yaşamı yaşamak ve sonrasında mesuliyet almak onlar için daha çekici.

Daha fazlasını bul:

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir