Kendiniz ve Sevdikleriniz İçin Hijyen Ürünleri

Kendiniz ve Sevdikleriniz İçin Hijyen Ürünleri

Kendiniz ve Sevdikleriniz İçin Hijyen Ürünleri

Bulaşıcı hastalıklardan korunmak ve gerekli hijyen şartlarını sağlamak için antibakteriyel ürünleri destekleyici olarak kullanmanız gerekir. Yüksek alkol içerikli bu ürünler el ve cilt temizliğinde ya da yüzey temizliğinde etki gösterir. Antibakteriyel sabunlar ev ve ofislerin hijyen ihtiyacını karşılamaya yardımcı olur. Suya ulaşmanın imkansız olduğu durumlarda ise antibakteriyel ıslak mendil ya da el dezenfektanı çeşitlerini kullanabilirsiniz. Watsons tüm bu hijyen ürünleri için size geniş bir yelpaze sunar.

Sıvı ve Kalıp Antibakteriyel Sabunlar

Bakteriler hayatın her alanında karşınıza çıkabilir. Çok yaygın olmalarının yanı sıra sağlık üzerinde de olumsuz etkiler gösterir. Bu zararlı bakteriler insanların temas ettiği tüm alanlarda ve yüzeylerde yaşar. Örneğin, asansör düğmeleri ve kapı kolları ile temas ettikten sonra kendinizi korumak için ellerinizi mutlaka dezenfekte etmeniz gerekir. Antibakteriyel el sabunları diğer sabunlardan çok daha güçlü bir etki gösterir. Laboratuvarlarda yapılan testler sayesinde bu ürünlerin zararlı bakterilerin %99.9’unu yok ettiği ispatlanmıştır.

Antibakteriyel sabun üreten markalar arasında Activex ve Protex’in ürünleri güçlü formülleri ile öne çıkar. Her iki marka da tüm cilt tiplerine uygun sabunlar üretir. Hassas bir cilt yapısına sahip olsanız bile Activex ve Protex ürünlerini gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. Dilerseniz ürünler arasında nemlendirici özellik taşıyan çeşitleri de bulabilir ve her yıkamadan sonra ellerinizin yumuşak kalmasını sağlayabilirsiniz. Watsons, antibakteriyel sıvı sabunları 100 mililitrelik paketlerden 1,5 litrelik çeşitlere kadar geniş bir skalada sunar. Daima yanınızda taşıyabileceğiniz bir ürün arıyorsanız Activex’in 100 ml’lik Hassas Sıvı Sabun çeşidini tercih edebilirsiniz. Sıvı sabunların yanı sıra antibakteriyel özellik taşıyan kalıp sabunlar da bulmanız mümkün. Protex markası kalıp sabunları aloe vera içerikli formüllerle de üretir.

Pratik Antibakteriyel Islak Mendil Çeşitleri

Islak mendiller el temizliğinde sık sık kullanılır. Hatta çalışma masalarını ya da cep telefonu gibi kişisel eşyaları bu ürünler sayesinde hızlıca temizlemek mümkün. Ancak antibakteriyel bir ıslak mendil kullanırsanız bakterilere karşı da etki gösteren bir ürüne kavuşursunuz. Antibakteriyel ıslak mendil üreten markalar arasında Bioxi, Selpak, Deepfresh, Nuacotton ve Activex gibi güvenilir isimler yer alır. Bioxi’nin 70 derece alkol bazlı olan ve 30 adet mendil içeren çeşidi çokça tercih edilir. Ürün bakterinin yanı sıra virüs ve mantarlar üzerinde de etki gösterir, metal yüzeylerde ise korozyon yaratmaz. Deepfresh’in ıslak havlu ürünü ise paraben içermez ve cildin pH dengesi ile uyumludur. Nuacotton ürünleri ise %100 pamukludur ve kişiye özel tekli paketler halinde sunulur. Bu da size ekstra hijyen ve güven sağlar.

Olmazsa Olmaz El Dezenfektanı Ürünleri

El dezenfektanları temel olarak aynı içeriklere sahiptir ve suya ulaşamadığınız zamanlarda hijyen elde etmenize yardımcı olur. Ancak dezenfektan paketleri farklılıklar gösterir. Örneğin, sprey ağızlıklı dezenfektanları yüzey temizliğinde daha kolay bir şekilde kullanabilirsiniz. Pompa ağızlı ürünler ise el hijyeni için idealdir. En çok tercih edilen markalar arasında Bebak, Bioxi, Delete ve Dermokil gibi isimler bulunur. Bebak El Temizleme Spreyi’nin formülü E vitamini ile desteklenir ve cilt tahrişine sebep olmaz. 150 ml’lik paketiyle de çantada ya da cepte kolayca taşınabilir. Delete markasının El ve Yüzey Temizleme Solüsyon Sprey ürünü ise püskürtme başlığı sayesinde pek çok alanda kullanılabilir. Araç içini, kargo paketlerini ve tüm ortak temas alanlarını kısa süre içerisinde dezenfekte edebilirsiniz. Dezenfektan ihtiyacınızı uzun zaman karşılayacak bir ürüne ihtiyacınız varsa Bioxi tarafından üretilen ve 1 litrelik paketlerde sunulan dezenfektanları kullanabilirsiniz. Hijyen şartlarını sağlamanıza yardımcı olan tüm antibakteriyel ürünleri Watsons’ta bulabilirsiniz.

 

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir