Yengeç Burcu Bayanı ve Kova Burcu Erkeği Uyumu

Yengeç Burcu Bayanı ve Kova Burcu Erkeği Uyumu

Hem yengeç hem de kap, kimi süre birbirine benzeyen, bir tek bir fazlaca alanda birbirinden değişik olan harflere haizdir. Tarafların, her iki burçtan fertleri bir araya getirmeye Nasıl uydukları hakkında bir münakaşa mevzusu olduğundan, bunu anlamanın birçok yolu vardır. Bunlardan biri astrolojik kişiliğin analizidir. Böylelikle burçları kendi özellikleriyle değerlendirip karşılaştırarak algılamak mümkün olacaktır. Bunun için her iki notun ayrı ayrı değerlendirilmesi gerekecektir.
Yengeç Suyu grubu ve Aerobik grubundaki Kova adamı, ilk aşamada birbirlerinin değişik durumlarına uyum sağlayabilirse, o zaman ilişkide şans olabilir. Bu durumda ilişkiyi başlatacak iki kişinin büyük bir sorumluluğu vardır.
Ilk olarak Yengeç duygusal, şefkatli, kendine acımaya eğilimli, yaşamış olduğu olumsuzluklardan kendini görevli tutabiliyor, aylarca başına en minik şeyi takabiliyor, duyarlı, zayıf, duyarlı, kibar kişiliğe haiz, büyük vatanseverlikle yaşar, vatanına düşkündür Ve ailesi düşünceli, saftır, tekrardan tekrardan sual sormayı seven, sorulara boğulmuş, arkadaşlarına bağımlı, oldukça acil incinebilen, oldukça acil kandırılır, kibirli, kendine güvenen, çevrede derhal fark edilir ve değişken bir karaktere haizdir. Yengeç hanımı kıskançtır, eşini oldukça korumacıdır, her insanoğlunun düzgüsel, deli olduğuna, evine ve ailesine oldukça bağlı olduğuna inanır, geleneklerine derinden bağlı, kurallara dayalı, yetenekli, yığılma, sabırlı, duyarlı, kırılgan, son aşama sezgisel ve değiştirilebilir. Çevreye saygılı, sakin, sakin, kendine bağlı, dürüstlük ve saygıyı önemseyen, üsluba önem veren, konuşmadan ilkin düşünen, saf bir imaja haiz, içe dönük, acayip, hoş söyleşi eden, kıskançlığından dolayı aşırı iyelik içgüdüsü vardır. sinirlenir .. değişik bir kişilikleri vardır ve cesurdurlar Nadiren öfke nöbetleri yaşarlar.
Diğeri burcumuz Kova, yetenekli, yoktan yenilik yapmayı bilen, ergonomik, çevreye acil uyum elde eden, kati, kendine güvenen, özgüvenli, çalışmaktan zevk alan, kazanmayı seven, sürekli B planı olan, dürüst, sadık bireydir. girişimciler Kıskançlıkları yoktur, yalnız sevdikleri kişiyi kıskanırlar, deli, insancıl, etik değerlere önem veren, önder ruhu ve örgütsel kabiliyetleri vardır. Kova insanı sürekli en iyiyi hedefler ve onun için çalışır, aşırı istekli, sevecen, sempatik, yeni dostlar edinmeyi seven, her alanda saygılı, insani değerlere önem veren, geleneklerine bağlı, ailesine adanmış, seven Kendisi – akıllı ve kendine güvenen bayanlar, zarif bir yapıya haiz, bir tek Elegant kendileri için bir hobi alıyor, fikirlerini insanlarla paylaşmayı seviyor, yeni bilgiler edinmekten ve saklamaktan hoşlanıyor.
You May Also Like:  Başak Burcu Bayanı ve Yay Burcu Erkeği UyumuHava unsuru içinde yer edinen Kova burcu ile su elementi içinde yer edinen Yengeç burcu birazcık yanıltıcı olabilir. Yengeçli bir kadının duygusal doğası, bir Kova burcu erkeği için gereksiz hatta saçma olabilir, bundan etkilense bile, zaman kaybetmeden pes edebilir. Bu güvencesiz durumlar, dengeli ve duygusal partneri için oldukça zor olsa gerek.
İki burç iyi sevgili olamazsa da, ikisi de oldukça iyi arkadaşlıklar kurabilirler. Her iki işaret de oldukça dostça. Arkadaşlıkları uzun sürebilir ve kabul edeceklerdir. Fakat sevgili olmak için birbirlerine birazcık zaman vermeleri gerekiyor. Romantizmden uzak bir ilişki kurabilirlerse mutlu olabilirler. Fakat bu oldukça zor olurdu zira bir Yengeç hanımı oldukça duygusal ve duygusal.

Yengeç hanım ve Kova adam uyumu seviyor
Birbirleriyle uyumludurlar
Aşk hayatları pozitif yada negatif olabilir. Kova burcu adamı akıllı, kendine güvenen, tartışabilen, fikir alışverişinde bulunabilen, kibar ve duygusal kadınlardan hoşlanır. Ortağı son aşama negatif kalırsa ve söylediği her şeye evet derse, bu onun için düzgüsel bir ilişki haline gelir ve ayrılık acil gelir zira bu onu sıkar. Tutkunun ve hareketin sürekli olduğu, her iki tarafın yaşamına uygun makul bir ilişki onlar için daha makul bir seçimdir. Oldukça zekiler, aşık olmadan ilkin bu biçim şeyleri düşünebilirler ve duygularını denetim edebilirler.
Duygusal tutumu, bir Yengeç hanımının aşırı bağımlılığı, açıklanamayan mülkler ve kıskançlık onun için önemsiz şeylerdir. Taraflar mutlu olmak istiyorsa birbirleriyle diyalog kurmalı ve beklentilerini ifade etmelidir. En oldukça nefret etmiş olduğu şey ipuçlarıdır, kendisine sorulan yada yakınma edilen şeyin kendisine söylenmesini ister. Etken ve kibar görünüyorsa, sevgilisi başka kimseyi görmez. Sevilmiş olduğu zaman tutkulu ve sadık bir sevgiliye dönüşürler.

Zor bir ilişkileri olabilir
Kova burcu adamı koruyucu ve şefkatlidir. Bir tek ilişkilerinde, bir insanın kelimenin her anlamıyla etken ve güçlü olmasını isterler. Duygusal tipteki bayanlar, onlar için bir korku seansı anlamına gelir. Asla dayanamazlar. Duygularını ifade eden ve sürekli sürprizler yaratan partnerden eli bolca hanım dokunuşu, görünümü ve tavırlarıyla duygularını hissettirir ve onu daha oldukça sever. Yengeçli bir hanımla oldukça yakın dost olabilirler. Nadiren ortaya çıkan ikili ilişkilerde, Kova adamının bu şikayetleri sürekli dile getirilir ve süre içinde terk edilmesiyle sonlanır.
You May Also Like:  Aslan Burcu Erkeği Özellikleri Nedir?
Zıt karakterler birbirlerini çeker
Bir Yengeç hanımı, eşi değişim arayışında ve değişimi severken, evde olduğundan pek oldukça değişiklik ve yenilikten hoşlanmaz. Zıt kişilikleri olduğundan oldukça kargaşa ve bunalımlı ve kargaşa ve bunalımlı bir ilişki yaşayacaklar. Mutlu ve uyumlu olmaları oldukça zor. Bir taraf ilgi ve sevgiyi beklerken, diğeri coşku, yenilik ve anlayış bekliyor ve bayağı fazla hayal kırıklığı ve umutsuzluk yaşayacak. Kova burcundaki bir insanın değişken doğası, onun sakin, dengeli ve sakin doğasını alt üst eder. Birbirleriyle anlaşamadıkları ve anlamaya çalışmış oldukları sürece ikili ilişki kurmaları ve sürdürmeleri oldukça zor olsa gerek.

Birbirinizle kaynaşın
Yengeçli bir hanımefendi duygusal olarak düşünürken, eşi de mantığını kullanır. Bu birlikteliğin kadınsı, kırılgan ve aşırı duygusal tarafa zarar vermesi mümkündür. Kimi süre yöneticiden oldukça moderatör olması onu rahatsız edebilir. Farklılıklar onları ayırsa da birbirlerini tamamlayabilirler. İlk yön, romantizmi canlı tutan ve onu pratiğe geçiren olacaktır. Karısı ona uyum sağlayamazsa, diğeri taraf kendisinden hoşlanmadığını düşünerek zarar görür.
Kova insanı emek harcamayı sever, yeni, oldukça yönlü, anlaşılması zor, tesirinde bırakan, sevecen, esprili, deli, kendine özgü kuralları olan, inatçı, değerlerine sadık, mantığıyla hareket eden, süre içinde değişmiş olur ve olgunlaşan bir şey bulmayı sever, eski Her anlamda durumundan değişik ve onu eleştiren, kendisini değişik fikirlerle anlayanlarla sürekli rekabet eden, yanlış durumlara ve yalanlara asla tahammül etmeyen gizli saklı saklı bir kişiliği vardır. Onlar için ilkin dürüstlük gelir, sonrasında saygı ve sonrasında ikili diyalog.

Kabaca aynı zihniyete sahipler
Yengeçli bir hanımefendi, Kova burcundaki bir insanın aşkta zorlandığının ve onunla baş edemediğinin işaretlerinden biridir. Eşi sıcak, sevecen ve özenli. Bir fazlaca zaman doğrulamaya gereksinim duyar. Takdir edilmek ve hakikaten sevildiğini sezmek istiyor. Fakat tamamı kimi süre onun için bayağı fazla olabilir.
You May Also Like:  Kahve Falında Oturan Hanım GörmekÖte taraftan, bir Yengeç hanımı aileye önem verir, duygusal ve çirkindir. Bir tek tam tersine, insanın bu şekilde bir arzusu yada arzusu yoktur. Bundan dolayı iki burç bu aşamada birbirleriyle tutarsız bir konum sergilemektedir.
Yengeçli bir hanımefendi, kendisini güçlü ve yürekli kılmaya çalışır, bir tek gerçekte tam tersi olabilir. Size Nasıl göründüğüne bağlı. Sert bir dışa dönük öfkeye haiz olması, Yengeçli bir kadının bir çok süre sürprizlerle gelen bir yönüdür. Sert bir görünüme haiz olmasına rağmen, aslına bakarsak sıcak ve şefkatli, sizi kazanmak istiyor ve karşılığında kalbiniz de diğeri tarafın dikkatini bekliyor. İlişkileri uzun sürerse, adam tarafının yaşamını değiştirmesi gerekir.

Yengeç hanım ve Kova adam evlilik uyumu
Aileye kıymet veriyorlar
Evlilik gerçekleşirse, her iki tarafla uyumlu olacaktır. Bir Yengeç hanımı uyumlu bir doğaya haizdir, evine ve ailesine düşkündür, kocası ise geleneklerine ve ailesine şefkatli ve sadık bir adamdır. Taraflar arasındaki evlilik, çocuklarına adanmış, kendilerine adanmış iyi bir aile eşiyle olan birlikteliği haline gelir. Bir tek, erkeğinin baskın olduğuna dair şikayeti hala bildiriliyor. Bir tek eşine karşı sürekli saygılı ve şefkatlidir ve evlilik teriminin anlamını ve tüm sorumluluklarını bilen bir adam olduğundan tartışmayı uzatmaz ve aileyi düzenlemeye devam eder.
Kova adamlarının alışılmadık davranışları ve fikirleri vardır. Ona bakılırsa her mevzu hakkında yarı spesifik bir görüşe haiz olmak lüzumlu olabilir. Başkasının duygularına kendinden ilkin daha fazlaca önem verdiği için kendisi ve ötekiler için geçerli olan eksikleri olan işlere dayanamayabilir. Bir şey hakkında bir karar verirse, öteki yanda onunla aynı fikirde bulunduğunu varsayarak, kendisi benzer halde tutkulu bir fanatik olmak isteyebilir. Ek olarak tüm zorluklara rağmen işlerinde oldukça başarılıdırlar.

Daha fazlasını bul:

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir