Başak Burcu Bayanı ve Kova Burcu Erkeği Uyumu

Başak Burcu Bayanı ve Kova Burcu Erkeği Uyumu

Yaşam kimi zaman birbiriyle kesişir. İlişkiler çoğu zaman ilk minik kalp atışı yada takdirle başlasa da duygular ve kişiliklerle şekillenir, onları besler ve açsa ölür. Bu mevzuda Başak bayanları ile Kova burcu erkekleri arasındaki uyum şansı göz önüne alındığında, çeşitli noktalarda farklılık göstermektedir. Onları fark edebilmek için yapılması ihtiyaç duyulan tek şey ayrı ayrı bakmak ve armonilerini karşılaştırmaktır.

Bir Başak hanımı ve bir Kova erkeği uyumu sever
Başarılarını tanımak ve desteklemek isterler
Başak kadınlarının kırılgan, tertipli, planlı bir programı vardır, özgüvenleri yüksektir, yetenekli, karizmatik, karizmatik ve cesurdur. Hamrat, özgürlüğü seven, sempatik, bakımlı, keyifli, nazik, disiplinli, dost canlısı, samimi ve yaşam tarzıyla dikkat çekiyor. Devamlı ilgi odağıdırlar. Bu yüzden özgüven sıkıntısı çekmezler. Başarı, onları bu hayatta en mutlu eden şeydir. Bu yüzden Kova burcu erkekleri onlara saygı duymayı ve onların yanında olmayı severler. Sevdiklerinin takdirini sezmek onları devamlı etkisinde bırakır.

Kıskançlık sebebiyle kendinizi kısıtlanmış hissetmenize neden olabilir
Kova burcu bir adam, Hulk’taki bir Başak hanıma oldukca benzer. Kuvvetli bir karaktere haiz, yetenekli, çekici, sempatik, sadık ve sevecen. Dost canlısı, aileye düşkün, çocuk aşığı, yetenekli, sempatik, katı tavrı ve kendine özgü deli doğası var. Sevilmiş olduğu kadar imrenen mal sahibi, kelimenin tam anlamıyla karısının kendisine ilişik olmasını ister. Bu yüzden, eğer isterse, tüm detaylarınızla ilgilenecektir. Bilmiyorsanız ve bundan tamamen hoşlanıyorsanız, kendinizi kısıtlanmış ve stresli hissedebilirsiniz.

Gördüklerinde birbirlerinden etkilenirler
Her şeyden ilkin, ikisinin tam bir sevgiye haiz olabileceğini söylemek isterim. Başak kadınlarının öne çıkmak istediği söylense de, ilişkileri için en ince ve ultimate olanı tercih ederler. Kova burcu erkekleri de birbirlerini en iyi şekilde dengeler bu sebeple sevdikleri hanım için fedakarlık yapmaktan çekinmezler. Hanımefendiler duygusal ve hem de oldukca duygusal. Bu yüzden sevgilisinin gizli saklı sevgisini daha iyi anlayabilir ve sevilmiş olduğu adama ona bakılırsa davranabilir.
Birbirlerini ilk gördüklerinde muhtemelen aşık olacaklar. Adam ilişkide baskın karakter olmak ister, kararlarına saygı duyulmasını bekler fakat hem de kararlarını verirken kadının fikrini rasyonel olarak alır. Kararlarına itimat duydukları ve ona saygı duyulmasını ve en önemlisi ilgilenilmesini bekledikleri için onu da seviyor.

Saygı ve sevgi her ikisi için de önemlidir
Kova adamı duygusal durumlardan hoşlanmaz ve onları gereksiz bulur. Aşık olursanız bu ilişki gelişecektir, sadece birbirinize olan saygınız ve sevginiz oldukca önemlidir. Bunlara ek olarak, bu adamlar ayrıntılara değil bütüne ehemmiyet verirler, sadece partnerlerinin oldukca detaylı bir kişiliği vardır. Gene de deneyebilirsiniz, bu sebeple aşık olmanız gerekir. Ben de denedim ve değişik bir ilişkiniz oldu. Normal olarak bu da bir olasılık. Bir ihtimal sabır gösterirsen, tam da senin istediğin benzer biçimde iyileşir ve bir adama dönüşür.
You May Also Like:  Kahve Falında Ok Görmek -Bir Başak hanımı partnerine ilgi duyuyorsa, bunun sebebi bilinçaltındaki değişik bir kişilikten etkilenme arzusudur. Eşi garip, değişik, meraklı, anane karşıtı, havalı, yansız ve kimi zaman unutulabilir. Öte taraftan geleneğe ehemmiyet verir, dikkatli, düşünceli, detaylı, meraklı, üretken, soğukkanlı ve tarafsızdır.
Benzer bir yaşam tarzını takip edin
İşaretler içinde sık sık karşılaştığımız kocalar arasındadırlar. Sevginin uyumu oldukca mümkündür. Her ikisinin de hayata, yaşam tarzına ve sevgiyle yaşama biçimine oldukca benzer bakış açıları vardır, bu yüzden birbirlerine uyum sağlarlar.
Dışarıda katı ve gizli saklı bir duruşları var. Sadece Başak adamı bir hanımı seviyorsa ve partnerine inanıyorsa, oldukca duygusal bir insana dönüşür ve yalnız kaldığın her anı {nasıl} fırsata çevireceğini bilirler. Devamlı iyi bir eş olurlar. Aşık olma döneminde sizi saracak ve oldukca hususi hissedecektir. Kova burcu bir adam, iyi haliyle sarhoş olmayı tercih eder. Kavgalarının ve kavgalarının yüzde sekseni kıskançlığın sonucudur, sadece bu evlenene kadar devam eder.

Benzer özelliklerle birbirlerine uyum sağlarlar.
Kova burcu erkeğinin, Başak hanımı benzer biçimde acele sinirlenebilen bir yapısı vardır. Bu yüzden, her iki taraf da tartışmalarında dikkatli olmalıdır. Bu tarz şeyleri tartışırken, bir taraf dibe vuran taraf olmalıdır. Ek olarak bu hanımefendiler, ailelerine saygı duyulmasını beklerler ve gördükleri saygı çerçevesinde eşlerinin ailesine saygı duyacaklar ve bu mevzuda herhangi bir sorunla karşılaşmayacaklar.
Onları ilgilendiren şey ilişkileridir. İlişkilerine üçüncü bir kişinin karışmasını istemiyorlar ve buna izin vermiyorlar. Bu yönde hareket ederler ve devamlı birbirlerini korurlar. Bu koruyucu duruş her ikisini de doygunluk ediyor. Fizyolojik olarak bu çift birbiriyle uyumludur, bir araya geldiklerinde hepimiz beraber ne kadar güzel göründüklerinden bahseder. Her ikisi de partnerlerine olan sevgilerini yansıtır. Bir ilişkide mühim olan şey, sevgiyi yansıtmasıdır ve bu ikisinin bununla bir problemi yoktur.

Mutluluklarını paylaşırlar
Birazcık sürprizlerle ve yaptıkları fedakarlıklarla, birbirlerine sevdiklerini söyleyerek aynı aşkı elde edeceklerinden eminler. Hiçbiri maddeci değildir, bu sebeple maddi şeyler onlara duydukları sevginin yanında ikincildir. Bu yüzden birbirleriyle {nasıl} mutlu olacaklarını bilirler, sevinçlerini ve üzüntülerini beraber yaşarlar.
You May Also Like:  Koç Burcu Bayanı ve Yay Burcu Erkeği Uyumu

Biri mutsuzken diğeri asla mutlu olması imkansız, kahkahalarını paylaşırlar. Başak hanımı bazı mevzulara duyarlı olabilir ve Kova burcu erkeğinin bu mevzuları daha iyi anlaması ihtiyaç duyulan durumlar ortaya çıkabilir. Rahat takıntılar yada değişen bir ruh hali kimi zaman problem olmamalı. Bu ilişki de sertlik içermiyor.
Sorunlarını konuşarak çözmekten yanadırlar. Kimi zaman argümanlar daha büyük görünse de, kısa sürede halledinceye kadar birbirlerinin gözyaşlarına dayanamazlar. Bu ilişki senin için.

İş ve işlev açısından uyumludurlar
Finans mevzusunda iyidirler, maliyede iyidirler ve savurgan olmayı sevmezler. Kova burcu adamı o denli unutkan ki o denli sakar değil, her şeyi bilgisayarına yada dizüstüne kaydediyor bu sebeple aklında bile tutmuyor. Öte taraftan bir Başak hanımı, diş hekiminin randevusundan komşularının doğum gününe kadar her şeyi aklında meblağ. Ortağı bu karakteri seviyor bu sebeple o tam bir dahi.

Her mevzuda sonsuz sohbetleri var
Hem Başak hanımı hem de Kova adamı düşünür ve aralarında oldukca garip sohbetler var. Birçok mevzuda informasyon almaya açıktırlar. Hikayeler, şakalar, garip vakalar ve hatta öğrendikleri günlük haberleri anlatmaktan zevk alırlar. Bu mevzular hakkında yorum yapmayı seviyorlar, konuşulacak sonsuz mevzu yok.

Ölçülü ve disiplinsiz kişilikler
Kova burcu adamları düzeni sevmez ve düzeni bozmak isterken, ortakları işleri düzene sokmak isterler ve bir cevap beklemiyorlar. Kendini bir bilim adamı benzer biçimde hissediyor, her şeyi uzaktan gözlemliyor ve gerçekleştiriyor, ortağı mükemmeliyetçi iken, her şeyi inceliyor, kurallara uymak fakat onlara isyan etmek istiyor. İki değişik kişiliğin bir arada yaşaması için oldukca sevilmeleri ve saygı görmeleri gerekir.
Bir Başak hanımı oldukca kırılgan, kararsız ve talepkar bir burçtur. Bununla birlikte mükemmel bir özelliği var. Detaylı kişiliklerinin yanı sıra geleneğe de büyük ehemmiyet verirler. İletişime verdiği ehemmiyet ve iş hayatına olan düşkünlüğü de oldukça meşhurdur. Her şeyi arrange etmek isteyen bu hanımefendiler, analitik zekaları ile ön plana çıkabilirler.

Saygı yoksa ilişki hakkında konuşma
Kova burcu bir adam abartılıdır, romantizmi gereksiz bulur ve kaosu sever. Hiçbir şey arrange edilmemeli, her şey karmakarışık olmalı. Her şeyi not defterine yada bilgisayarına kaydettiği için hiçbir hususi gün yada tarih hatırlamıyor. Finansal olarak oldukca tutumlu bir karaktere haiz.
Bu iki işaret arasındaki uyum oldukca zor olsa gerek. Fazlaca sevilmiyorsanız ve saygı duymuyorsanız, bu ilişki yürümeyecek ve bir yerlerde patlayacaktır. Başak hanımı düzenlemeye oldukca düşkünken, eşi karışık ortamları sever. Üstelik bu hanım iş yaşamını sevse de kimi zaman duygusal olmak da istiyor doğal olarak ki.
You May Also Like:  Rüyada Ev Temizlemek Ne Demek?
Bire bir faaliyetler yerine beraber olmayı tercih ederler
Eğlenmeyi severler ve onlar için mühim olan, beraber vakit geçirmek ve beraber yaptıklarını yapmaktır. Bu yüzden ne yaptıkları mühim değil fakat birlikteler. Gezi etmeyi ve tabiat gezilerinin tadını çıkarmayı severler. Partnerinizin tabiat gezisinde minik sürprizler yapabilirsiniz. Bilhassa Başak bayanları sanatı severler, tiyatro, beyaz perde ve fotoğraf galerilerini severler. Kova burcu bir adam buna uyum sağlarsa oldukca mutlu olur.
İkisi de ilişkilerinde oldukca imreniyor. Ortağı onun malıdır ve buna bakılırsa hareket ederler. Arkadaşlıklarına ulaşınca, karşı cinsten insanlarla fazla dostça davranmamaları onlara destek olacaktır. İkisi de arkadaşları mevzusunda seçici ve çevrelerindeki insanların da onlar kadar dost canlısı olmasını bekliyorlar. Suni olarak davranmayı sevmezler. Birbirlerinin arkadaşlarına saygı duyarlar ve uyum sağlamakta problem yaşamazlar.

Uyum evlilik Başak Kova
Pozitif enerji evde mutlu bir ortam sağlar
Kova burcu bir adam yiyecek yapmayı bilmese bile elini yemleyerek sürprizler yaparak karısının aklını uçuracaktır. Doğal ki, aynı beceri bir evi tertipli tutmak için de geçerlidir. İnce Başak hanımıyla başa çıkmak zor olsa da, bunu çok önemli bir halde yapıyor. Devamlı sevgiyle uyanırlar. Partnerini de bu enerjiyle etkileyerek sevginin tesirini arttırır. Partneriyle gezi etmeyi, hobilerin peşinden koşmayı ve hatta boş yere oturmayı seven bu adam, eşiyle de mutlu bir evlilik yaşamaktadır.

Evliliğin tadı birazcık kıskançlıktır
Kova erkekleri eril, kıskanç, yetenekli, sadık, şefkatli, şefkatli ve çocukçudur, Başak bayanları ise onlara kıymet vermeyi sever, eğlenceyi, gezi etmeyi, doğruluğu, çekici, cilveli ve ilgi odağı olmayı sever. girdikleri çevre ve statü ve güce sempati duyuyorlar. Bu yüzden birliktelikleri karşılıklı kıskançlık, arzu edileni yapmamaktan, gülmece ve luktan meydana gelen önemsiz argümanlardan biri haline gelir.
Ne olursa olsun mutlu bir evlilik gerekiyorsa kadının inatçı ve kavgacı tavrı ve adamın aşırı kıskançlığı ortadan kaldırılmalıdır. Her ikisinin de problem olarak görmüş olduğu bu alışkanlıklar şiddetli kavgalara neden olabileceğinden, birbirleriyle tam uyumlu olabilmeleri için bu gereklidir.

Daha fazlasını bul:

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir