Burç Uyumu Sevgililerin Hangi Burçlar Birbirine Uyumlu?

Burç Uyumu Sevgililerin Hangi Burçlar Birbirine Uyumlu?

Burç Uyumu Sevgililerin Hangi Burçlar Birbirine Uyumlu?

Kehanet ve aşk dostluğu Kristal görme, bağlantıların uyumu ve sevgi ilk etapta en büyüleyici topraklardan biridir. Tüm insanlar gezegenlerin anormal dizisi altında sayısız vesileyle ve topografyalarla oluştuğundan, Güneş ve ay onu gökyüzünde ikinci olarak adlandırır ve bir başkasıyla tanışıp tanıştığımızda, bu kişi aynı zamanda ilahi düzenlemelerimi gizem ve çekicilikle çerçeveler. Dünya rehberlerine girişimizin ortak dostluğunu inceleyen Dala, Kristal görüşte synastri olarak adlandırılır. Sinastrinin en hassas incelemesini oluşturmak için, iki kişinin doğum kılavuzları doğum yerine ve mevsime göre çıkarılmalıdır.

Burçların anlaşması nedir?

Açıkçası, bu çalışmalar genellikle düşünülemez görünüyorsa, Burç, bunlar ilk etapta en tanınmış ve ünlü bilgilerdir, bize sosyal anlaşma için en kesin verileri sağlayabilir. Örneğin, bir kişi bir Akrep olabilirse, onu en iyi tamamlayan burç Toros’un tersi olabilir. Terazi-Koç, İkizler-Yay, Yengeç-Oğlak, kova-Aslan, Başak-balık için eşdeğerlerini belirtmek mümkündür. Bu genellikle gerçek anlamda çirkin bir spekülasyon olsa da, bu 2 kişinin burçlarının, rehberlerindeki Güneşlerin birbirleriyle çok yaygın bir şekilde iletişim kurmasını beklerdik.

Burçların anlaşması ne olacak?

Gezegenlerin birbirleriyle aynı fikirde olmasına rağmen, mükemmel dostluk için doğum haritalarında bir takım tutarsızlıklar araştırılmaktadır. başka bir şey, birbirini kapsayan 2 koordineli kılavuzun uzun vadede iç karartıcı bir ilişki yaratabilmesidir. Bu ilişkinin tuz ve karabiber nedeniyle, varyasyonlar meydana gelmelidir.

YÜKSELEN BURÇ DOSTLUĞU NEDİR?

Yükselen Burçlar ve ay burçlarının benzer şekilde dikkat çekici olduğu şeylerde, Güneş ile ve kendi aralarında olan noktaları, ilişkiyi benzer şekilde deşifre etmede değerli olabilir. Aynı şekilde, uydu burcunuza ve yükselen burçlarınıza göre bu hatlarda size sunulan hayranlık uyum anlayışını da değiştireceksiniz.

Ay burçlarının dostluğu, tipik bir Aşırı hevesli enerjiyi gösterirken, yükselen yıldız burçlarının uyumu gerçek hayranlığı gösterebilir. Venüs ve Mars, ilişki gezegenleri, Dünya haritalarına girişinizde. Venüs’ün Mars rehberlerinde yer alan ilişkisindeki 2 kişinin dostluğu, aralarındaki hayranlığı ve ihtiyacı gösteren enerjilerdir.

Böylece, Venüs ve Mars yıldız servetleri arasındaki uyum, synastrid’de, yani gizemli ilişki zanaatında harika bir performans sergiliyor. Dahası, Venüs ve Mars’ın güneş, ay ve farklı gezegenlerle ortak dostluğu da synastri zanaatında incelenen fikirlerden biridir. Bir erkeğin rehberindeki Venüs ve ay, aradığı Bayan hakkında ipuçları verecektir.

Bu mevcut erkek rehberindeki Venüs, aşık olduğu bayanı gösterebilir ve ay, evleneceği bayanı gösterebilir. Buna ek olarak, bir bayan rehberindeki Venüs, sevdiği ve sevdiği adamı yeniden gösterirken, Güneş, yani işaret, gittiği kişi hakkında çok fazla bilgi verebilir, birlikte olma eğilimimiz vardır.

Bu gezegenlerin noktalarını birleştirmek için önemli bir şansa sahip olan büyük miktarda bilgiye sahip olabiliriz. 7, ev rehberimizdeki yükselen işaret tersine dönse bile. Ev ayrıca ilişkimiz veya olası ilişkilerimiz hakkında mükemmel miktarda veri sağlar. Örneğin, yükselen işaretimiz Oğlak ise, karşıt işaret 7’dir

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir