Tarot Falı Nedir?Nasıl Bakılır ?Ücretsiz Tarot Baktırma

Tarot Falı Nedir?Nasıl Bakılır ?Ücretsiz Tarot Baktırma

Tarot Falı Nedir?Nasıl Bakılır ?Ücretsiz Tarot Baktırma

Nedir tarot kartı falı? 78 kart kendi fotoğraflarını ve hikayelerini anlatıyor. yirmi iki önemli Arkana kartı hayatın armağanlarıdır, oysa en iyi elli altı küçük Arkana kartı karmik bir uygulamadır (sahip olabileceğimiz zorluklara ve koşullara göre olacağız). tarot kartları, cep telefonunuzla yaşadığınız şey olabilir. O zamandan beri, hayatı harika, kötü, olumlu, olumsuz, neredeyse benzer şekilde birleştiriyor.

 

Tarot kartı, sorduğunuz derin soruların cevaplarını bulduğunuz her yerde bir mola olabilir. tarot kartının boyutu, aradığınız motivasyon, böyle bir dereceye kadar ihtiyacınız olan ilham olabilir. Tüm enerjinizi odakladığınız ve kök saldığınız bir kart, size çok fazla fırsat ve ihtiyaç duyacağınız günlük bir varoluş egzersizi sunabilir. Hangi tarot burcuna başvurabilirsiniz?

Tarot Kart hangi savaşçı?

Kendinizi bir şey üzerinde geliştirmek, kaybettiğinizde hedeflerinize ulaşmanın en iyi yoludur, tarot kehanet tavsiyesi rehberinize gider. Sadece soruyu ruhunuzda Merkezleyin, bir kart çizin ve iç anlayışınızın size dayandığı çözümü bulun. Tarot burç size ne anlatıyor?

Tarot, geleceği tahmin etmek veya temiz olmak için güvenilmemelidir. Tarot, içgüdü ve enerji, kararlarınızla ilgilidir. Kartları okuduğunuzda, içgüdülerinize ve dünyanıza erişirsiniz. Kartlarla gösterilen yolu deşifre etmek ve ayarladığınız kılavuza karar vermek tamamen gözleminize bağlıdır. Tarot burcunuzda nasıl görünmeli? Tarot yıllardır insanların gelecekle ilgili sorularını yanıtlıyor, kulaklarına ipuçları mırıldanıyor. 78 kart ile bir bireyin geleceği arasında bir ilişki olduğunu kabul etmek ilk bakışta kolay görünmeyebilir. Ne olursa olsun, daha fazla ilk çaba size kartların kehanet yoğunluğunu gösterecektir.

 

Dahası, önemli bir tavsiye, Tarot’a danışırken incelemeden önce son kartı, yani Destiny kartını düşünmekti. Şu anda arzunuza odaklanın ve 78 karttan 7’sini seçin … Her kartı seçerken arzunuzu, düşüncelerinizi sıfırladığınızdan emin olun. Tarot kehaneti kulağa hoş geliyor mu? Tarot burç tamamen eğilimlerinizden oluşur. Enerjinizi kartlara koyarsınız ve bu kararlar sizin kararınızdır. Aynı şekilde, kendinizle ilgili bir soruya kendinize en iyi cevabı sunabilirsiniz. Doğru mu?

 

Sonuç olarak, tarot cevap ararken en güvenilir kaynaklardan biridir. Çünkü tarot’ta soruyu soran sensin ve uygun cevabı soran sensin. Tarot falcılığı için sorgulamalara nasıl yaklaşabilirim? Tarot ile ilgili en önemli şey soru sormanın yoludur. Enerjinizin dediği gibi, sorularınızı zihninizden geçerken sorabilirsiniz. Ancak, oldukça kesin sorular sorarsanız, makul bir çözüm bulamayabilirsiniz.

 

Veya, daha sonra, muhtemelen aldığınız uygun yanıtı etkili bir şekilde çözemezsiniz. “Kız arkadaşımla uyum sağlayacak mıyım?”Sorgulamak yerine” şu anda ruhumda olan kişi mi? Tarot kartlarında sağlık soruları sormanız önerilmez. Genellikle aşk, meslek, yaşam, akrabalık, bireylerle dernekler hakkında cevap aramak için reçete edilir.

 

Trendus’ta ücretsiz tarot neye benzemeli? 78 karttan, fikrinize veya isteğinize göre 7 kart seçersiniz. Bu noktada,” tarot burcumu izle ” seçeneğine dokunarak tasvir alanında koordine edileceksiniz. Bu sayfa, 7 kartın her birinin başlangıcı hakkında sizi aydınlatacaktır. Bu noktada,” tarot burcumu Göster ” i tıklayın 1. Kartınızı nasıl açacağınızı öğreneceksiniz. “Takip” seçimi ile, seçtiğiniz farklı kartların anlamlarını keşfedebilir ve “geçmiş” seçimi ile, kartlarınızın sonuçlarına geri dönüp bir kez daha inceleyebilirsiniz.

 

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir