Başak Burcu Bayanı ve Yay Burcu Erkeği Uyumu

Başak Burcu Bayanı ve Yay Burcu Erkeği Uyumu

Ateş grubuna ilişik Yay ile Toprak grubuna ilişik Kulaklar içinde tıpkı Ateş ile Dünya içinde olduğu şeklinde bir ilişki vardır. Bu birlikteliğin aslı, parıltıyı kapatma ilkesine oldukca benzer. Kısaca günlük hayatta karşılaşabileceğiniz herhangi bir soruna karşı hiddet, üzüntü, stres ve hatta mutluluk şeklinde durumlarda birbirini bastırabilen iki işarettir. Ek olarak Yay, Ateş grubunun en coşkulu burcuyken, Başak’taki Dünya grubunun da en coşkulu burcudur.
İkisi oldukca bağımsız olduğundan, ikisini bu ilişkide bu kadar uzun süre tutmak zor. Bir Başak hanımı, bağımsız bir ruha haiz olduğundan özgürlüğüne düşkün olan bu adama oldukca uygundur. Bu adamlar tam bir bekarın işareti olarak kabul ediliyor. Fakat bununla birlikte oldukca mutlu olan Spike Yay çiftleri de var. Sabrınız var ise ve yavaş hareket ederseniz, bu çekiş oldukca iyi olabilir.

Başak hanım ve Yay adam uyumu seviyor
Düşüncesizliği, kaba konuşmasından kaynaklanıyor.
Bir Başak hanımı oldukca nazik ve naziktir. Yaylı bir insanın dürüstlüğü ona zarar verebilir. Hatta ara sıra düşüncesizliği sebebiyle başını belaya sokabilir. Zaman içinde bir Yay erkeğinin zararı dokunan olmadığını keşfederlerse, ilişkileri uzun soluklu ve rahat olabilir. Yay burcu adamları sıkıcıdır ve her işe ayak uyduramazlar. Bigün ayağa kalkamadı, çekilme edemedi ve derhal seyahate çıkamadı. Bu durum bir Başak hanımı için fena ve dayanamıyor.
Uyum sağlamak için ilkin birbirinize karşı sabırlı olursanız, bu ilişki iyi işleyebilir. Sadece bazı anlaşmazlıklarda bu birlikteliğin bitmesi an meselesi olabilir. Mesela, bir Başak burcunun dokunuşuna tepki olarak partnerinizin söylediği sözler kimi zaman incitici olabilir. Bu bir Başak hanımına zarar verebilir ve oldukca hassastır. Birbirinizden öğreneceğiniz bazı şeylerle ilişkinizi geliştirebilirsiniz.
İşini ve sevgisini dengelemek için.
Artı, Başak hanımının ticari hayata olan tutkusu, partnerine süre ayıramaması anlamına geldiğinden, hiçbir adam kadar kayıtsız kalmak istemeyen Yay adamını yabancılaştıracaktır. Bunun haricinde her iki burç da bir aşk, tutku ve sadakat üçgeninde birbirlerini doygunluk edebildikleri ve esnek, açık ve kolay adapte edilebilen özellikleriyle oldukca kuvvetli bir ilişkiye haiz olacaktır.
Bununla birlikte bir mevzu hakkında düşünme biçimleri de büyük seviyede aynı olduğundan bu iki markanın üyeleri, alacakları kararlar doğrultusunda güzel bir evlilik ve aile yaşamı yaşayacaktır. Ek olarak, her iki işaret de entelektüel olduğundan ve yaşamdan {nasıl} zevk alınacağını bildiğinden, bu iki işaret nerede ise her mevzuda birbirleriyle paylaşacak şeyler bulabilir ve kolaylıkla birbirlerini destekleyebilirler.

Problemle yüzleşmede birbirlerini desteklerler
Bu birlikteliğin aslı, parıltıyı kapatma ilkesine oldukca benzer. Kısaca günlük hayatta karşılaşabileceğiniz herhangi bir soruna karşı hiddet, üzüntü, stres ve hatta mutluluk şeklinde durumlarda birbirini bastırabilen iki işarettir. Ek olarak Yay, Ateş grubunun en coşkulu burcuyken, ortağı bununla birlikte Dünya grubunun en istekli grubunun da burcudur.
You May Also Like:  Terazi Burcu Evladı Özellikleri Nedir ?Sıkıldığında çekilme eder ve bunun için endişelenmez
Başak burçları işe erişince daima davranışlarında ölçülü ve ihtiyatlıdır. Mesela, yeni bir iş bulmadan mevcut işinden ayrılmak onlar için tehlikelidir. Sadece tam tersine bir Sagittar her an ansızın işini bırakabilir ve oldukca acele sıkıldıkları ve fazla endişeleri olmadığı için kesintisiz dinlence planları yapabilir. Bundan dolayı hem iş hem de öteki her mevzuda oldukca iyimserler ve daima işlerin kolayca yoluna gireceğini düşünüyorlar.
Bununla beraber, bu sorumsuzluğa cevap olarak, Yaylar çoğu zaman rahat tavırları yardımıyla istediklerini elde ederler ve yaşamları süresince istediklerini yapma kabiliyetine sahiptirler. Öteki bir deyişle, bu iki marka ticari çıkmazda birbirinden tamamen farklıdır. Kısaca bu ikisinin birbirlerinin korkularını ve iyimserliğini herkesten daha iyi anlamaları gerekiyor. Aynı şekilde, Başak burçlarının da partnerlerinin yolunun doğru olduğuna inanması gerekir. Bundan dolayı sadece bu şekilde gerçek mutluluğu elde edebilirler.

İş ve ev içinde bir yaşam
Başak hanımı mükemmel özelliklere haizdir. Muhtemelen onu en oldukca tanımlayan şey emek verme hayatına olan tutkusu. Bunun haricinde kırılgan ve ev hayatına oldukca düşkün olduğu biliniyor. Çalışıyorsa, tatilini evde yapmayı seviyor. Evlilik mevzusunda da oldukca pozitif yönde düşünüyor ve gece hayatına ve yalanlara dayanamadığı için doğru kocayı bulmakta birazcık zorlanıyor. Fazlaca zor bir karı olduğundan kocasını seçmekte zorlanabilir.

Yarın yaşamını dolu dolu yaşa
Yay burcu adamların tamamen özgürlüğü seven olduğu biliniyor. Ek olarak, aşırı düzlük avantajına da haizdir ve daima tek işaret olarak bahsedilebilir. Evlilik hakkında pek pozitif yönde düşünmez ve rahat gece hayatıyla tanınır. Ek olarak oldukca şaşırtıcı kararlar verebilecek özelliklere haizdir. Bigün uyanıp uzun bir yolculuğa çıkabilir. Geride bıraktığı işi asla düşünmedi. Para harcamayı seviyor ve biriktirmek ona bakılırsa değil.

İkisi de mutlulukları için fedakarlık yapmak zorunda
Uzun vadeli ve mükemmel bir ilişki istiyorlarsa her iki tarafın da büyük fedakarlıklar yapması gerekiyor. Bu fedakarlıkların başlangıcında, Başak erkeğinin özgüven arzusu partnerinin özgür ruhundan vazgeçmeli, iş ve emek verme sevgisinden vazgeçmelidir. Bundan dolayı aksi takdirde ihtimaller içinde olmayan durumlarda her iki taraf da bu özelliklerle birbirlerine şiddetle vurmaya çalışacaktır.
Bundan dolayı, tartışmalar bitmeyecek ve ilişki bir halde bitecek. Ek olarak, ikisinin de inatçı doğası kimi zaman işleri zorlaştırabilir. Dolayısıyla bu şekilde bir ilişkiye girilecekse, her iki tarafın da inatçı bulunduğunu bilmeleri ve ilişkiyi devam ettirebilmek için bu özellikten vazgeçmeleri icap ettiğini bilmeleri gerekir.

Benzer özellikleri onları birbirine bağlar
Sadece bu iki burç arasındaki ilişki, her iki tarafın bilhassa Başak burçlarının oldukca takıntılı olması sebebiyle birbiriyle aşırı akraba olan iki kişiyi doğurabilir ve bu burç devamlı olarak akılda bir şeyler olmasına neden olur. bir düşünce sebebiyle.
You May Also Like:  Kahve Falında Anka Kuşu Görmek

Zihni devamlı dolduğunda, anlayış eksikliğinden meydana gelen çelişki sebebiyle kimi zaman onu dinlemeyerek ve tehlikeli diyaloglara girerek öteki kişiyi yok edebilir. Bunun haricinde, düşünme biçimleri ve düşüncelerini harekete geçirme biçimleri birbirine oldukca benziyor ve bu da kaçınılmaz olarak aralarında bir uyuma yol açıyor. Bu uyum, bunu başarmadan ikisi içinde ortak hedefler yaratacaktır. Bundan dolayı ikisi arasındaki ilişki uzun süre devam edecek.
Her iki burçta da esnek ve esnektirler, kolayca uyarlanabilirler ve açık fikirlidirler. Yay burcu bir insanın threat alma ve iyimserliği partnerine hitap edecek. Başak dikkatli ve tedbirlidir, ani tepkilerle hareket etmezler. Bu yüzden beraber oldukca iyiler. Yay burcu adamı düşünerek hareket etmeyi öğrenmeli ve partneri süratli bir adım atmalıdır. Başak hanımı genelleme yapmaktan ve abartmaktan asla hoşlanmaz ve partnerinin detaylı düşünmesine yardım etmelidir. Bu adamlar bir Başak hanımının ergonomik ve sağlam yaklaşımına bayılacak.

Birbirlerini anlamaları gerekiyor
Bu durum, ilkin Yay burcu insanla kolay bir anlayışla başlamalıdır. Bundan sonrasında karşılıklı sabrınız olmalı ve kesinlikle birbirinizle yazışma kurmalısınız. Bu şekilde daha azca savaşacaksınız ve çözümleriniz daha mantıklı olacaktır. Ek olarak, Başakların oldukca endişeli bir kişiliği vardır. Bu durum partnerinizi birazcık strese sokabilir. Bundan dolayı yaylar oldukca rahat. Bu pozisyon bir Başak burcunu kızdırsa da birazcık sabırla dengeyi korumak mümkün olacaktır.

Bir fedakarlık gerektirir
Bir astroloji haritasında birbirinden uzaklaştıkça, ateş grubu işaretleri, ilişki içinde birbirlerine yakın olduklarında, Yay burçları ve Dünya grubu burçları, tıpkı Dünya ile Ateş’in varlığı şeklinde, birbirleriyle başarıya ulaşmış bir halde bir arada var olabilirler.
Sadece her ilişkide olduğu şeklinde bu işaretlerin ilişkisinde de bir “ver-al” vakası, doğrusu fedakarlıklar olmalıdır. Bu fedakarlıklardan biri şüphesiz Yay burcunun özgür ruhu ve eşinin tutuklu iş odağını terk etmesidir. Bundan dolayı bir Başak’ın sessiz ve sakin yaşamı, hareketli ve coşku verici yaşamının aksine çatışmalar yaratabilir.

Başak hanım ve Yay adam uyumla evlenir
Biri özgür düşünürken diğeri harekete geçebilir
Bir ilişkide denge oluşturmak zor olsa gerek şu sebeple her iki taraf da bağımsızlıklarına oldukca düşkündür. Bu bağımsızlık, ortağın Yay burcu faaliyetlerinde bağımsızlığıdır. Dolayısıyla ilişkiyi dengede tutabilmek için her iki tarafın da bu özelliklerin bilincinde olması ve birbirlerinin alışkanlıklarını pozitif yönde yönde desteklemesi gerekiyor. Üstelik bağımsız bir ruha haiz oldukları için bu iki burç birbirleri için mükemmeldir. Bununla beraber, evlilikle sonuçlanan mutlu bir ilişki için yavaşlamak ve sabırlı olmak son aşama önemlidir.
You May Also Like:  Koç Burcu Bayanı ve Koç Burcu Erkeği Uyumu
Hoşgörü ile davranırsanız oldukca memnun oluruz.
Ek olarak, Başak’taki esneklik ve açıklık, kolayca uyarlanabilir yaylara uygunken, eşin takıntılı durumları değişikliklere karşı davranışlarında ölçülü bir yaklaşım gerektirir. Bununla beraber, Yay burcunun bu özelliğe karşı yüksek bir toleransı vardır ve iyimserliği ve threat alma, Başak burcunun buna kolayca uyum sağlamasını elde edecektir.
Bu evlilik süreci, eşler için de bir eğitim süreci olarak düşünülebilir. Bu burcun davranışlarında ölçülü hareketi ve Yay burcunun süratli yaşamı sebebiyle, eşlerini düşünerek hareket etmeyi öğrenecekler ve süratli bir adım atmak tehlikeli değildir. Bunlardan bağımsız olarak her iki işaret de çocuk fikrinden uzak değildir ve bu anlamda mesuliyet ve riski kabul edersiniz.

Tavsiyeler

İkisi de oldukca inatçı. Onların inatçılığı, haklı olsun ya da olmasın, bununla beraber gerilemeyi de getireceğinden, ilişkide temel olan “aşağıdan kapmayı” zorlaştıracak ve ilişkiyi geri dönüşü olmayan yollara götürecektir. Bundan dolayı, bu durumun bilincinde olarak, münakaşa anlarında nefretinizi ovmak ilişkinizin yararına olacaktır.
Başak burçları detaylı ve devamlı düşündükleri için bazı negatif durumlarda kimi zaman yanılsamalar kullanarak ve partnerini bozacak cümleler kullanarak düşüncelerinde ve hayallerinde kaybolabilirler. Bu şeklinde durumlarda, tüm ilişkilerde olduğu şeklinde pek bir faydası olmaz. Bundan dolayı, Başak adamına olan itimatı sarsacak hatalardan uzak durmak zorunludur. Bundan dolayı onlar için itimat sevgiden daha iyidir.
Özgürlüğünü oldukca seven bahar adamına baskı yapmamaya dikkat edin. Bundan dolayı tıpkı doğadan alıp kafese koyduğunuz bir kuş şeklinde ilgi ve ilgi göstermek için kendini tamamen kapatacaktır. O süre ilişki uçuruma sürüklenecek.
Ortağı yayının yardımseverliğini ve threat almayı sevilmiş olduğu kadar, adımlarına dikkat etmeli ve gerektiğinde çekilme etmelidir.
Yay burcuna üye olan insanoğlu açıktır. Bu yüzden sevdiklerine, kendileri için ve muhtaçlar için para harcamayı severler, sadece kimi zaman bu aşırı olabilir. Bundan dolayı, bir Başak hanımı, eşinin gereksiz harcamalarını, burçlarının ekonomik mülkiyetine dayanarak denetim etmelidir.
Jüpiter tarafınca yönetilen Yay, çoğu zaman umursamaz. Negatif durumları pek umursamazlar, bu yüzden çoğu zaman istediklerini elde ederler. Bununla beraber, Başak, tam tersine, en ufak ayrıntılara takıntılıdır ve halkı ilgilendirir. Bu bakımdan, partnerinin yapmış olduğu şeklinde kendini ortadan kaldırması gerekir. Bundan dolayı bir ilişkide bir taraftan gelen sulh hali pek sıhhatli bir durum değildir.
Duygusal ve heyecanlı bir Yay burcunun aksine, partnerleri kayıtsızdır ve istedikleri itimatı görene kadar kapalı bırakılırlar. Bundan dolayı Yay burcu bir adam, partnerinin itimatını mümkün olan en kısa sürede kazanmaya çalışmalıdır.

Daha fazlasını bul:

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir