Zte Blade A520 Telefonu Kullanıcı Yorumları

Zte Blade A520 Telefonu Kullanıcı Yorumları

Zte Blade A520 Telefonu Kullanıcı Yorumları görüntüle
Telefon yorumları üzerinde sık sık konular hazırladığımız sitemizde bugün Zte Blade A520 Telefonu Kullanıcı Yorumları üzerinde duracağız. Zte telefonun kullanıcı yorumları üzerinde yorumlar eklerken, ekleyeceğimiz tüm yorumların gerçek kullanıcılar tarafından yazılıp bizlere mail veya yorum aracılığıyla gönderildiğini bilmenizi isteriz.
Zte Blade A520 Telefonu Kullanıcı Yorumları genelde çeşitli sorunları dile getiren yorumlar yapmışlardır. Bizlerde bu yorumları derleyerek uygun bir dille hazırlayıp sizlere sunmak istedik, bu mihvalde bu konumuz yeni telefon alacak kişilerin karşılayabilecek sorunları içerdiğinden ötürü, telefonu almadan daha dikkatli olacaklarını düşünüyoruz.
Bu nedenle bu makalemiz önemli bir konu olmakla beraber telefon meraklısı gençler için ise birer yol haritası niteliğinde olacaktır. Sizlerde kullandığınız telefonlarınızda karşılaştığınız sorunlar bize iletişim veya yorum kısmından göndererek ulaştırırsanız, yorumlarınızı sitemizde paylaşır ve sizin karşılaştığınız sorunları yeni kişilerin karşılaşmamaları için büyük fayda vermiş olursunuz.
İçindekiler :1 Zte Blade A520 Telefonu Kullanıcı Şikayetleri2 Zte Blade A520 Telefonu Kullanıcı Yorumları
Zte Blade A520 Telefonu Kullanıcı Şikayetleri
Zte Blade A520 telefon şikayetleri alanında çeşitli şikayetlerle karşılaşan kullanıcılar bu şikayetlerin başını ram bellek boyutunun oluşturduğunu belirtmektedirler. Ram bellek durumunun 1 Gb gibi düşük bir boyuta olmasından ötürü telefonda çeşitli kasılmalar ve performans düşüklüğüne yol açmaktadır.
Bunun yanında birkaç kullanıcı da markanın hizmet ve garanti durumlarından şikayetçi olmaktadır. Örneğin telefonunun garantisi olmasına rağmen markanın ürünü kullanıcı hatası diyerek tamir etmediğini dillendiren ziyaretçiler az olmayacak düzeydedirler.
Bunların yanında bir diğer telefon sorunu ise telefonun oldukça çabuk çizilme ve kırılmalar yaşamasıdır. Hafif bir işleve sahip olduğundan ötürü telefon pek yüksek olmayan yerlerden dahi düşünce hemen beraberinde bir kırılma veya sorun getirmektedir. Buda Zte Blade A520 telefonun bir diğer önemli sorunları arasında yer almaktadır.

Zte Blade A520 Telefonu Kullanıcı Yorumları
Bu makalemizin ana konusunu oluşturacak Zte Blade A520 Kullanıcı Yorumları konusuna geçerken, üste de belirtiğimiz gibi bize iletişim veya yorum kısmından gelen şikayetleri sizlere aktaracağız. Gelen tüm şikayet ve yorumları yazmamız mümkün olmadığından ötürü elimizden geldiğince sık karşılaşan sorunları filtreleyip konuya eklemeye çalıştık. Bu konumuz Zte telefonlarını almayı düşünenler için iyi bir bilgi oluşturacağına inanarak tüm sorunları ele almaya çalıştık.
Zte Telefonu Kullanıcı Yorumları makalemize devam edip yorumları eklemeye çalışalım;
Zte Telefonu Kullanıcı Yorumları, Mustafa: 09.08.2017 tarihinde İstanbul Axis Avm’de satın aldığım Zte marka telefonum, telefonu aldıktan 6 gün sonra sorunlar çıkarmasından dolayı garanti çerçevesinde servise günderdim. Aradan 1 aydan fazladır süre geçmesine rağmen telefonu tamir etmelerini bıraktım şuan telefonu bana bozuk halde dahi ulaştırmalarını istiyorum ama kaybettiklerinden ötürü telefonuma ulaşamıyorum, yetkililerden yardım bekliyorum, şikayetçiyim.

Zte Telefonu Kullanıcı Yorumları, Uğur: Media Markt’ten aldığım Zte markalı telefonumu aldıktan sonra şarj cihazının bozulmasından dolayı Media Markt Servislerine gönderdim. Bir ay sonra servisten kutusuyla beraber geri gönderdiler. Şarj cihazının orjinal olmadığını ve istenirse orjinalini ücretli şekilde verebileceklerini söylediler. Yeni aldığım şarj cihazının nasıl olurda orjinal olmadığını bir türlü anlayamadım, mağdurum yardım bekliyorum.

Zte Telefonu Kullanıcı Yorumları, Hasan: Aylar önce aldığım Zte markalı telefonuma bir aydan fazladır ücret iadesi çıktı. Bu iş ile ilgilenen Destek Bilişim’e ücret iadesi dilekçesi ve telefonu göndermeme rağmen iade tarafıma hala gönderilmiş değildir. Durum böyle olunca tekrardan bir dava açtım ve icra emri çıktı. Bunu servis yetkililerine bildirince benden yeniden telefon bilgileri ve icra tutanaklarını istediler. 4-5 aydır tutanakları göndermeme rağmen hala bir dönüş yapmış değillerdir.

Zte Telefonu Kullanıcı Yorumları, Kerim: Geçenlerde Media Markt’lerden aldığım Zte markalı telefonumu cihazın ekran görüntüsünde sıkıntı olmasından ötürü sigortaya verdim. Sıfır cihazı tamir edip göndermeleri gereken yerde cihazı perte çıkardılar. Yeni aldığım Telefonu perte çıkarıp sadece %70 ücreti karşılacaklarını dillendirmeleri de cabası, şikayetçiyim

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir