Yengeç Burcu Bayanı ve Boğa Burcu Erkeği Uyumu

Yengeç Burcu Bayanı ve Boğa Burcu Erkeği Uyumu

Bir taraftan su ve toprak diğeri taraftan su grubunun en büyük temsilcileri olan duygusal yengeçler, sürekli ilgi odağı olmak isteyen insanlardır. Öte taraftan Dünya grubunun ana temsilcilerinden önde gelen Taurlar, sürekli mantıklı adımlar atan ve en önemlisi duygusal kişiliklerini ortaya çıkarmak için iki şeye gereksinimleri olan kişilerdir. Biri aşık olurken diğeri güvenir ve inanır. Güven kısmını içeren ikinci bileşen bundan daha ağır basmaktadır. Bir tek bu şekilde bu adam sana karşı şefkatli ve duygusal olabilir. Bir tek, Yengeç hanımefendileri değildir. Sevdiklerinde, duygusal olmayı başaran ve her koşulda katılım gösteren ve bunu diğeri tarafa aktaran insanlardır. Peki su ve toprak içinde Nasıl bir uyum var? Gelin birlikte inceleyelim.
Su elementine dahil olan kanser oldukca duygusal bir işaret iken, ateş elementine dahil olan partneri oldukca gerçekçi bir işarettir. Boğa burcu bir insanın diğerine duygusal olarak davranması için, onu hakikaten sevmesi ve takdir etmesi gerekir. Artı, her iki işaret de güvenilir olduğundan, aradıkları aşkı birbirleriyle bulabilirler.
Boğa erkekleri duygusal, tutkulu ve sadıktır. Karısının duygusal kişiliğini memnun eden bu özellikleri başka bir işarette kolayca bulamayacağından, onunla karşılaştığında onu terk etmemelidir. Şefkatli olduktan sonrasında sadık duracak ve bu da ilişkilerinin duygusal bağlarını güçlendirecektir. Oldukça duygusal bir çift olacaklar.
Öte taraftan, Yengeçli bir karı oldukca duyarlı ve kırılgandır, bundan dolayı eşi oldukca dikkatli davranmalıdır. Sosyalleşmeyi ve eğlenmeyi seven bir Boğa adamı, karısıyla güzel ve dolu bir süre geçirmek isteyecektir. Birbirleriyle oldukca keyifli ve dolu süre geçirebilirler. Ek olarak, her ikisinin de bakımlı doğası büyük bir uyumu gösterir.
Bu birlikteliğin romantizmi ve duygusal yoğunluğu Yengeç hanımıyla buluşacak ve ortağı sadakati ve güçlü kişiliği ile onu destekleyecektir. Bazı önemli noktalara dikkat ederlerse, oldukca iyi bir çift olmaya ve uzun ve güzel bir ilişkiye haiz olmaları kaçınılmazdır. Birlikte çalışabilecekleri ve gelecekleri için üretebilecekleri bir ilişkiye haiz olacaklar.
You May Also Like:  Kahve Falında Yusufçuk Görmek –
Yengeç hanımı ve Boğa adamı uyumu seviyor
Birbirlerine anlayış göstermeleri gerekiyor
Yengeç dişileri birazcık kırılgandır. Tarafındaki kişi ona karşı oldukca duyarlı davranmalıdır. Fakat Boğa erkekleri kapalı bir duvarı sever. Yıkılması güçlük derecesi yüksek o denli sağlam bir yapıları var ki. Bu iki değişik özellik sebebiyle çift, aşk hayatları süresince kimi zaman kavgalarla karşılaşacaktır. Yengeç hanımefendileri oldukca düşünceli ve duyarlı oldukları için oldukca üzülecek ve eşlerinin zor durumunu anlayamayacaklardır. Aynı şekilde, mantıksal partnerleri de böylesine kırılgan bir yapıya haiz olmakla gözünü korkutacaktı. Hal bu şekilde olunca ikisi içinde gerginlik ve kavgalar olur. Bir tek özetlemek gerekirse bakmış olduğunuzda anlattığımız haricinde herhangi bir sorun çıkma ihtimali pek yoktur.

Benzer yönleri yardımıyla uyumu yakalayacaklar.
Bu ikili antak kalma bir yol bulursa tarif edemeyeceğimiz hoş bir ilişkiye haiz olacaklardır. Şu sebeple bu iki işarete hızlıca baktığımızda, hayata bakışlarının birbirine oldukca benzediğini kolayca anlarız. Böylelikle birbirlerinin talep ve arzularını daha kolay algı edebilecek ve yollarını daha net belirleyebileceklerdir. Boğa erkeği bir Yengeç dişisine karşı güven duygusuna sahipse, bunu tüm hassasiyetiyle yönetebilir. Bundan dolayı, partnerlerine kıymet verirler ve gereksinim duydukları tüm ilgiyi onlara gösterirler. Böylelikle partnerleri bu ilgi ve sevgi karşısında mutlu olmayı başarırlar. Elbet Yengeç hanımefendileri bu duruma kayıtsız kalmıyor. Partnerleri için ellerinden gelen her şeyi halletmeye hazır olarak ellerinden geleni halletmeye başlarlar.

Aşk hayatlarını bir noktadan değerlendirirsek, kesinlikle 100 üstünden 80 puan olur. Bu da evli bir çiftin oldukca güzel bir aşk yaşamının tadını çıkarabileceğini memnuniyetle gösterir. Kısacası bu çiftin aşkı bir filmimizde yapılacak ve izlenecekse, o süre filmlerinin senelerce anılardan ve anılardan asla silinmeyeceği söylenebilir.
You May Also Like:  Koç Burcu Bayanı ve Aslan Burcu Erkeği Uyumu
Sabırlı ve anlayışlı bir çift oldular
Duygusal ve kırılgan Yengeç hanımı sağlam Boğa erkeğini yumuşatmaya çalışır, bir tek süre içinde bazı kızgınlıklar ve tartışmalar olacak ve bunlar süre içinde birikecek ve birlikteliğin sona ermesine neden olabilir. Evlilik hayatında bazı sorunları olsa bile uzun, kalıcı ve sağlıklı bir ilişki kurmaları ve sevgiliyken üstesinden gelmeleri zor olsa gerek. Sabırlı, anlayışlı ve oldukca uyumlu olmaya çalışmalıdırlar. Bu zor ilişkiyi hakikaten sürdürmek ve çaba sarf etmek istiyorlarsa, oldukca mutlu bir ilişki sürdürebilirler.

Aradıkları özellikleri birbirlerinde bulurlar
Boğa erkeğinin özellikleri, partnerinin aramış olduğu özelliklerdir, bir kadının gereksinim duyduğu güçlü ve hakikat adam özelliklerini kendine çeken bir karakterdir. İki burç bir araya vardığında, birbirlerini görkemli şekilde tamamladıkları için iyi anlaşırlar. Her iki taraf da kendilerini güvende hissettikleri samimi, aile ortamında yaşamak isteyecektir.
Yengeç hanımını ev ortamıyla tanıştırmak, eşinin eviyle bağ kurmasına yol açacaktır. Beraberindeki kişi sürekli bir serseri değildir, bu yüzden bir karı duygularını anlamak için çaba sarf etmelidir ve bunu anlamaya başladığında Boğa kendisini dürüst, içten ve içten bir halde ifade edecektir.
Onlar duygusal
Yengeç hanımı, Boğa burcu bir insanın şefkatli ve duygusal olmasını beklerken, ortağı güvenilir ve kendinden güvenilir bir profil çizer. Bu pozisyon onu güvende hissettiriyor. Boğa adamı aşk yaşamını sevecen ve sahiplenici bir halde yaşayacaktır. Bu durum onu ​​son aşama kıskandırır, karısı onu aldatmaya çalışmadıkça aralarında bir sorun çıkması ihtimaller içinde değildir.

Yengeçli bir karı ile Boğa burcunun evliliğinin uyumu
Olgun bir ilişki sürdürecekler
Yukarıda yazdıklarımıza dayanarak, bir Yengeç hanımı ile Boğa burcunun evlilik yaşamını değerlendirmek isterim. Aslına bakarsak bu ikisinin aşk hayatlarında bazı önemli problemler haricinde herhangi bir problemi yok. Bu pozisyona bakmış olduğunuzda evliliklerinde de geçerlidir, doğrusu kurmuş oldukları evlilik bağları oldukca uzun süre devam edecektir.
You May Also Like:  Oğlak Burcu Bayanı Özellikleri Nedir?Fakat düzgüsel olarak her evlilikte ara sıra ortaya çıkan anlaşmazlıklar bu evlilik esnasında da ortaya çıkacaktır. Bir tek iki olgun gövdeye haiz olan bu bireyler, onları başarıyla aşacak ve hem kendileri, hem de arkadaşları ve ailesi güzel bir evliliğe şahit olacaklardır. Bununla birlikte bu çift, evlerine ve ailelerine oldukca düşkün oldukları ve birlikte yaşamayı tercih ettikleri için birlikte oldukca süre geçirmeyi tercih ediyor. Gelecekte de bu durumu çocuklarına yansıtarak mutlu bir aile imajını kolayca ortaya çıkarabilecekler.

Güven evliliklerinde ön planda olacak
Genel olarak tüm cümleleri özetlersek Yengeç ve Boğa burcunun birliktelikleri süresince birbirlerine oldukca güven vereceklerini ve hayatlarını böylesine güçlü ve sağlam bir temelle birleştireceklerini söyleyebiliriz. Hal bu şekilde olunca senelerdir yaşlanmayan bir evlilik bu çifti bekleyecektir. En önemlisi seneler sonrasında bile eşlerin güzel mutluluğu çocuklarına yansıyacaktır. Her insanoğlunun övgü ve temenni ile bakabileceği mutlu bir birliktelikleri olacağını kolaylıkla söyleyebiliriz. Şu demek oluyor ki iki olgun insanoğlunun bir araya gelip gene de mutlu olmaması birazcık acayip olurdu, değil mi? Benim şeklinde düşündüğünü duyabiliyorum. O süre ne diyebiliriz, bu çift tereddüt etmeden bizim şeklinde düşünebilir …

Daha fazlasını bul:

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir