TTNET internetimi iptal ettirdiğim halde fatura kesilmiş

TTNET internetimi iptal ettirdiğim halde fatura kesilmiş

TTNET – 2012 mayıs ayında internet hattımı kapatmak üzere beylikdüzü müdürlüğüne müracat ettim.ilgili kişi bana 3 ay boyunca yalın hale getirelim sonrasında tekrar kullanmak isterseniz baştan işlem yapmak zorunda kalmazsınız dedi. Bende 3 ay sonunda başvurmazsam ne olacak dediğimde otomatik iptal olacak dedi tamam dedim.herhangi bir belge verecek misiniz dedim hayır dendi.
Geçen ay mesajla 75 tl borcum olduğu bilgisi geldi.arayıp şikayette bulundum hala sonuca bağlanmadı.bana neden bu kadar zamandır hiç fatura gönderilmedi?Benden onay alınmadan nasıl hattım aktif hale getiriliyor? evimde modem bile kurulu değil kontrol edilsin bu kadar aydır kullanmış mıyım internet.5 yıldır ttnet kullanıcısıyım bir kere bile faturamı ödememezlik etmedim.

Daha öncede kotamı aştığım gerekçesiyle yüklü bir fatura çıkarmışlardır itiraz etmiştim geri çektiler bu ikinci oluyor.Dahası tek bir fatura yollamayan ttnet evime 7 gün içinde ödemezseniz yasal işlem başlatılacaktır yazısı gönderiyor.ben kullanmadığım parayı ödemeyeceğim gerekirse avukatımla görüşüp dava edececğim telekomu.

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir