Terazi Burcu Hanımı ve Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Terazi Burcu Hanımı ve Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Aslan burcu çoğu zaman çevresine olan itimatı ve ilgisi ile bilinir ve parlak bir iskelete haizdir. Ek olarak gece hayatına düşkünlükleri fazlaca fazla olduğundan flörtleriyle de tanınırlar. İltifat etmeyi seven ve her dakika övülmek isteyenler, ilişkide devamlı otorite sahibi olmak isterler ve tıpkı burcu benzer biçimde kral benzer biçimde işlem görmek isterler.
Terazi burcu, güzelliğiyle öne çıkan bir burçtur. Malzemelere pek düşkün olmayan bu burç bayanı güzelliğine fazlaca düşkündür. Yalnızlıktan nefret eder ve ne olursa olsun yalnız kalmayı tercih etmez. Bunun yerine, hoşuna gitsin ya da gitmesin flört etmeyi ve flört etmeyi bulur. Ek olarak arkadaşlık mevzusunda fazlaca hassastır. Yorulmadan herkesi dinleyebilir. Arkadaşlarının sorunlarını paylaşmayı sever.

Terazi hanım ve Leo adam aşk uyumu
Herhangi biriniz klişelerden sıkıldı mı? Bu ilişki bir tek senin olabilir. Zerafet ve asaletin simgesi olan bu iki figür karşısında dudaklarınızı ısıracaksınız. Baş dönmesi ihtimali yok! Oldukça duygusal olan ve bunu sözlü olarak ifade edemeyen Aslan adam ve Terazi bayanı … bazı şeylerin kelimelerde olmadığını bilirler. Ve her insanın bilebileceğinden daha fazlası … Tutku; Aşırı bağlı olduktan sonrasında birini kucaklamak için başka bir isim … kolayca sevmezler ve insanları kolayca hayatlarına taşıyamazlar. Sadece bir kez sıkıştıklarında, iş fazlaca değişik hale gelir. Kalplerini sonuna kadar kaldırabilirler.

Her iki taraf da benzersiz ve kusursuz
Tam aradıkları gibiler. Ve bu yüzden; “Birbirimizden kopuk!” Bu ses onları rahatsız edecek. Kendilerini aşkın sarhoşluğu içinde dans ederken bulacaklar. Bu aşamada, Aslan erkeğinin ve Terazi hanımının kıskançlık krizlerine karşı son aşama dikkatli olmasını öneriyoruz. Gezi ederken, bazen dikkatlerini bir tek kendilerine çekmek de yararlıdır! Birbirlerini tüketmeye başladıklarını ilk fark ettikleri anda müdahale etmeleri gerekir. Etraflarındaki dost grupları değişebilir. Tekrarlayan alışkanlıklar, geçici de olsa devamlı terk edilmelidir.
harmonik
Çift olarak güzel bir aşk yaşamı yaşayabilir. Aslan burçları toplumsal, canlı ve romantiktir. Yaşamayı sever ve sevdiklerini yaşamın en iyisi yapmak ister. Terazi ise zarif ve şefkatlidir. Sevdiklerini yanında {nasıl} tutacağını biliyor, bunu anlıyor. Leo’nun partneriyle olan aşırı gururu kimi zaman canını sıksa da dengeli ve uyumlu kişiliği yardımıyla bu problemi çözebilir.
İkisinin birçok ortak noktası var. İkisi de aynı ideallere, iyimser doğaya ve organik çekiciliğe haiz. Terazi bayanı sanat, müzik ve edebiyatla fazlaca ilgileniyor ve bununla birlikte o kadar da keyifli. Hem de minnettar, bu yüzden Leo’nun katı kurallarına bağlı kalmış olarak görünüşüne dikkat etmesi gerekiyor. Korumayı sever ve partnerini herkesten üstün meblağ. Bu durum erkeği bozar ve ilişkiyi renklendirir.

Toplumsal
Her iki marka da toplumsal olduğundan yoğun ve keyifli bir ortama haiz olacaklar. Terazi bir tek iyi bir ortak değil, bununla birlikte iyi bir arkadaştır. Aşklarında lüzumlu uyum sağlandığında yaşam boyu sürebilir. Bu ilişkide her iki taraf da fazlaca eğlenecek.
You May Also Like:  Boğa Burcu Erkeği Özellikleri Nedir?Birbirlerini tamamlıyorlar
Ortağı, ona Aslan burcunun gerekseme duyduğu itimatı verecektir. Bu iki markanın insanları birbirini tamamlayan özelliklere haizdir. Problemler karşısında pes etmezler ve ilişkilerinde çaba sarf ederlerse, sorunların üstesinden gelmeleri zor olmayacaktır.

Fedakarlık yapmalılar
İkisi arasındaki uyum fazlaca zor olsa gerek. Bu uyum sabrın yanı sıra fazlaca fedakarlık gerektiren bir birlik olacaktır. Dolayısıyla buna mecburi sendika denilebilir. Bu beraberlikten mutlu olmak büyük bir sevgi gerektirir. Aksi takdirde uzun vadeli bir ilişki değildir. İkisi de güzelliğe büyük ehemmiyet veriyor. Bu durum birbirini kıskançlık duygusu yaratabilirken, ikisi de durumu fazla kaldıramaz.

Birbirlerini dengelerler
Terazi burcundaki bir kadının en mühim arzusu hayatında dengeye haiz olmaktır. Karar verme aşamalarında kararsızlığın ön saflarında olduklarından, bu durum yönetimin burç Leo’dan bahsetme arzusuyla birleştiğinde uyumlu bir ilişki ortaya çıkabilir. Sadece bu durum süreklilik kazandığında ve ölçek gereksinimleri göz ardı edildiğinde ilişkide problemler ortaya çıkabilir.
Birbirlerine duyarlı olabilecek davranışlardan da uzak durmaları gerekir. Etken uyumları, bitkinlik ve kızgınlık için yerlerini terk etmeye fazlaca uygundur. Bundan dolayı, hassasiyeti devamlı sürdürmek kalplerine su sıçramasına neden olacaktır. Bir tek ikisinin tüm öfkeyi ortadan kaldırabileceğini ihmal etmeyin.

Onların romantizm anlayışları değişik
Hayatlarında devamlı sulh arayan ve devamlı sulh arayan Terazi ile partnerinin dikkatini çekme arzusu içinde çatışmalar ortaya çıkabilir. Terazi burcu bayanları çoğu zaman hayatlarında romantizm aramaya devam ederler, sadece partnerleri için romantizm başkalarını göstermek için bir başyapıt olmaktan fazlaca daha fazlasıdır. Başkaları onun hazırladığı ve yarattığı romantizmi görmedikçe, Leo adamları için bu hiçbir kıymet taşımaz. Terazi burcundaki bir kadının romantizm anlayışının duygusal durumuyla daha fazlaca ilgisi vardır ve başkalarının bu durumu görmesini ve değerlendirmesini istemez. Sadece, uygun şekilde yazışma kurarak farklılıklarını çözebilirler.

Sınırı olan bir ilişkileri olabilir
Terazi hanımının boş alana ihtiyacı var ve bağımsızlığı seviyor. Partneri sosyaldir ve kalabalık ortamlarda söyleşi etmeyi sever. Çözüm aramak, mevzuyu tartışmak ve araştırmaktan daha mantıklı. Beraber kaliteli süre geçirerek yaşamını değişiklik dolu geçirebilir. Fakat bir komuta yapısına haiz olduğundan seni denetlemek istiyor. Muhalefetinizi alttan almak Terazi hanıma kalmıştır. Adam bir Leo, partnerinin hayatındaki tek adam olduğuna ikna olursa, etrafınızdaki erkekler onu rahatsız etmez.

Duygularını ve mantığını dengelemeleri gerekir.
Terazi burcu bir bayan saf ve nazik olmayı sevdiğinde, Aslan erkeğinin kendisi hakkında düşündüğü her şeyi istediği benzer biçimde söyleme arzusu ile beraber, ilişkilerinde anlaşmazlıklar ortaya çıkabilir. Bununla beraber, bir Terazi yaşamının her alanında olduğu benzer biçimde duyguları ile mantığı içinde bir denge kurduğu için, içinde bulunmuş olduğu ilişkiyi değerlendirme gücüne haizdir. Bundan dolayı tartışmalarında vakaları yansız ve adil bir halde değerlendirme arzusu ilişkisine yansımakta ve tartışmaların sıhhatli bir halde çözümlenmesine yol açmaktadır.
You May Also Like:  Rüyada Abinin Evladı Bulunduğunu Görmek Ne Demek?
Kendilerine bakmak istiyorlar
Aslan adamı, tıpkı Aslan benzer biçimde ilişkilerinde iktidar partisi olmak ister. Bu açıdan önder olmayı ve yaşam dolu olmayı temsil eder. Organik davranmayı severler, sadece bu durum çekici oldukları ve kimsenin onlara direnemeyeceği fikri ile birleştiğinde, diğer yanda kibir olarak görülebilir. Güç ve gösterişe ehemmiyet verdikleri kadar onu dışarıda sergilemekten de zevk alırlar.
Dikkat çekmeyi sevdikleri için, bir ortamda yeterince ilgi görmediklerini fark ederlerse, bazen başkalarını utandıracak şekilde konuşarak ilgi çekebilirler. Bir tek ilişkileri yada içinde bulundukları çevre ile ilgili kaygı değil, bununla birlikte yaşam koşulları ile de ilgilidir. Lüks ve lüks bir yaşamın maddi kazanımını önemsiyorlar. İktidar arzusundan dolayı insanlardan gereksinimlerini isteyebilir ve bu ihtiyacı yaratmaya çalışabilirler.

Ortak hobileri var
Sportif ve kültürel faaliyetler yapabilirsiniz. Bundan dolayı, fazla enerjinizi atmak ve daha iyi sıhhat düşünmek için zamanınız olacak. Kim bilir kim bilir dikkatsizlik edilen arkadaşlarınızın kalbini gizlice “bizim favorimiz” düzenleyeceğiniz ufak bir partiyle kazanabilirsiniz. Bir ihtimal evinizdeki fazlaca ufak değişimler de fazlaca iyidir.
Sevdiğiniz şahıs ile balkonunuzda organik ürünler yetiştirebilirsiniz. Yada kiralık ufak bir bahçe arayabilirsiniz. Böylelikle organik ve samimi bir ortamda sıhhatli besinler yetiştirme ve en eli bol toprak formunda fena enerjinizden kurtulma fırsatına haiz olacaksınız. Keyifli saatleriniz de sizinle olacak.

Birbirlerinin değişik yanlarını keşfederler
Ek olarak, onunla her gün dışarıda buluşmayı da seçebilirsin. Bir an için bile ayrılmak nevrotik ilişkilerinizi artırabilir. Normal olarak buna karar verecek şahıs sen değilsin! Bir sorunla karşı karşıyasınız bu sebeple measurement asla uymayan değişik bir şehirdesiniz! Her haftanın sonunda ya da emek verme hayatınızdaki en küçük bir boşlukta, biz söylemesek de onun yanında nefes alacaksınız ve bu kıvrımlar ve dönüşler Aslan adam ile Terazi bayanı giderek daha çok birbirine bağlayacak. her gün birbirimizle.
Onu göremediğiniz her dakika daha çok hayal ettiğinizden güvenilir olun. İlişkideki engeller aşkı daha karmaşık hale getirmese bile o ne yapıyor? Çevrenizdekilere sevginin her geçen gün büyüyen ve onu tekrardan üretebilen kalplerde giderek daha mühim hale gelen bir duygu bulunduğunu kanıtlayacaksınız. Biliyoruz, biliyoruz! Aranızdaki sevginin kanıta ihtiyacı yok. Bu aslına bakarsanız onlar içindi. Bu sır aramızda! Kimi zaman aslına bakarsanız sırlara ihtiyacımız yok mu?
You May Also Like:  Rüyada Ebabil Kuşu Görmek Ne Demek?
Birbirlerine süre ayırmalılar
Mesela, yaz sıcağında sevdiklerinizle hala yüzmekten hoşlanmadıysanız, bunu iki kez düşünmelisiniz. Muhtemelen yoğun programınızda bunu devamlı ertelediniz! Hem iş hem de aşk yaşamını bu kadar iyi yönetmenize kimsenin itirazı yok, sadece kendinizi bu kadar ufak ödüllerle şımartın! Hemen hemen ailenle tanışmadıysan, ailene mükemmel yedi gün sonu geçirebilirsin.
Bu giriş bölümünü bir ilişkiye ciddi bir hava katacak bir unsur olarak düşünmeyin. Ne yaptığınızı bildiğinize bakılırsa, ailenize ne teklif ederseniz edin, sizi doğru bulacaklar! neden kolay bir parkur olduğu gerçeğine de dikkat ederek trekking yapmayı düşünmüyorsunuz?

Terazi hanım uyum leo adam evlilik
Uyumlu bir birliktelikleri var
Terazi fazlaca dengesiz bir yapıya haiz olduğundan evliliğe karar vermeleri fazlaca zor olacaktır. Doğru ortağı bulduklarından güvenilir olmaları gerekir. Itimat her iki taraf için de fazlaca önemlidir ve devamlı birbirlerini desteklerler. Sorumlulukları paylaşmak fazlaca önemlidir. İçgüdüsel olarak birbirlerine haiz olurlar ve birbirlerini korurlar. Esad’ın yönetme arzusu ile partnerinin bağımsızlığı arzusu arasındaki çelişkiye dikkat çekmeye kıymet. Sadece uyum ve çekicilik, sorunların kolayca üstesinden gelmeye destek olacaktır. Etken bir evli yaşamın tadını çıkarabilir.

Birine adanmışlar
Sanata ve güzelliğe düşkünlüklerinden dolayı duygusal ve zarif bir halde ortaya çıkacaktır. Sanki dünyanın merkeziymiş benzer biçimde birbirlerine sevgi ve bağlılık gösteren bir çift olabilirler.
Bir Aslan erkeği tam olarak Terazi hanıma bakılırsa. İyimser, bağışlayıcı, tutkulu ve kuvvetli. Tamamen duygusal bir aşka düştüğü için partnerinin takdirini koruyor. Ona olan sevginiz tek düze olmayacak.

Ailelerini önemsiyorlar
Terazi burcu bir bayan için evi, ailesi ve evlatları fazlaca önemlidir, bu yüzden kocası bunun bilincinde olmalı ve evlilik esnasında devamlı ilgisini göstermelidir. Terazi burcu bayanları ufak sürprizleri büyük bir cömertlikle ödüllendirir. İkisi, yoğun bir ortama haiz olarak güzel bir aile yaşamının tadını çıkarabilir.

Aralarında sevgi ve saygı mühim
Bu durum ne olursa olsun fazlaca fazla sevgi var ise bu beraberlik kıskanılacak bir halde devam edebilir. Sadece sevgi ve saygı ile sürdürülebilen bir ilişkidir. Her iki burç da zekice giyinmeyi sever ve devamlı eğlenmeyi sever. Her ikisinin de biriktirme alışkanlığı olmadığı için daha çok para harcamayı severler. Neyi biriktireceklerini bilmeden kazandıkları parayı direkt harcıyorlar. Aslan adamı kendine o denli güveniyor ki, bir adım atmak bile enerjisini izah edebilir. Bu pozisyon eşiniz tarafınca beğenilebilir.

Daha fazlasını bul:

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir