Telefon İmei Numaramı Nasıl Öğrenebilirim?

Telefon İmei Numaramı Nasıl Öğrenebilirim?

Son dönemlerde akıllı telefonlar bilgisayarları geride bırakacak bir hızla yükselmeye başladı. Telefonlar internet, kamera ve whatshapp gibi hızlı mesajlaşma özelliklerinden ötürü artık çoğu kişinin hayatının bir parçası haline geldi. Telefonların her alanda ihtiyaç olmasıyla beraber telefon fiiyatları da günden güne artmaktadır. Dolar kuru ve vergilerin artışıyla telefon fiyatları da büyük bir darbe aldı. Bizler Telefon İmei Numaramı Nasıl Öğrenebilirim? başlıklı makalemizde yurtdışından alınan telefonların kapanmasının ardından imei ile açma yöntemini anlatacağız.

Telefon İmei Numaramı Nasıl Öğrenebilirim?
Telefonda imei numarasını öğrenmek için birçok yöntem vardır. Bunlardan biri genellikle telefonların bataryalarının olduğu kısmın altında imei adresi yazar. Bir diğer imei adresi öğrenme yöntemlerinden biri de telefon tuşlarının yardımıyla öğrenmedir. Telefonunuzu açıp tuş kısmından *#06# numarasını tuşlayarak çıkan sonuçtan imei adresinizi öğrenebilirsiniz. Bazı telefonlarda birden fazla imei adresi olabiliyor bunun için de form doldurup ikinci imei adresi için alt satırı doldurma işlemi yapabilirsiniz.
Belirtiğimiz bu yöntemlere rağmen eğer hala imei adresinizi bulamamışsanız bu kez yardımcı araçlar kullanarak bulabilirsiniz. Google Play mağazasından imei adresi bulma programlarını indirerek kolayca telefonunuzun imei adresini öğrenebilirsiniz

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir