Sony Xperia M5 Kullanıcı Yorumları

Sony Xperia M5 Kullanıcı Yorumları

Sony Xperiaserisinin en çok kullanılan ürünlerinden olan Sony Xperia M5, kullanıcı yorumları olarak da dikkat çekiyor. 12 saate kadar artırılan konuşma süresi ve 8 saatlik video oynatabilme özelliğinin yanında 62,5 saatlik müzik oynatma süresiyle dikkat çekmektedir.
Sony Xperia M5 kullanıcı yorumları incelendiğinde Sony Xperia telefonları arasında bu modelin daha çok kullanıldığı görüşüyor. 16 GB depolama alanı ve 3 GB RAM özelliği sayesinde de çok hızlı bir işletim sistemi sunan Sony Xperia M5, temel donanım olarak da birbirinden farklı özelliklere sahip. 8 çekirdekli ve 32 BİT’likversiyonu sayesinde çabuk işlem yapabilme özelliğine sahiptir.

Sony Xperia M5 kullanıcı şikâyetleri gündeme gelmemektedir. Çünkü tüm kullanıcılar üründen memnun kalmıştır. Ekran özellikleri ve kamera çözünürlüğü bakımından da beklentileri karşılayan bu cihazın çizilmeye dirençli cam özelliği de dikkat çekiyor. Ayrıca kamerasının da birbirinden farklı özelliği vardır. Elle odaklanma, gülümseme yakalama ve coğrafi konum etiketleme gibi özellikler bu cihazda yerini almış ve kullanıcıları da memnun etmiştir.
Siz de Sony Xperia M5 kullanıcı yorumlarınızı ve Sony Xperia M5 şikayetlerinizi sitemizde yapabilir, Sony Xperia M5 kullananların yorumlarını ve Sony Xperia M5 şikayetlerini sitemizden takip edebilirsiniz…

 
 

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir