Samsung Galaxy S4 32 GB kullanıcı yorumları

Samsung Galaxy S4 32 GB kullanıcı yorumları

Samsung Galaxy S4 32 GB Turkcell Mağaza kullanıcı yorumları, Türkcell samsung galaxy s4 32 GB fiyatı ve samsung galaksi s4 yorumları bu başlık altında diğer üyelerle paylaşılmaktadır. Siz de türkcell samsung galaxy s4 kampanyası hakkında neler düşündüğünüzü diğer üyelerle paylaşmak istemez misiniz?
İçindekiler :0.1 Türkcell samsung galaxy s41 Türkcell samsung galaxy s4 kullanıcı yorumları
Türkcell samsung galaxy s4
Reklamlarda da görmüşsünüzdür zaten türkcell samsung galaxy s4′ü. Türkcell mağazalarında samsung galaxy s4 32 gb satın alınabilmektedir. Öncelikle ön sipariş yapılması gereken samsung galaxy s4 için belirlenen fiyat 2 milyar 99 TL’dir. Çok güzel görünen bu telefon hakkında sizlerde düşüncelerinizi paylaşmak istemez misiniz?
Samsung Galaxy S4 16 GB modeli ise Turkcell’de 1999 TL’den satışta

Turkcell ile Samsung Galaxy S4 Ne Zaman Teslim Edilecek
Turkcell Mağazadan siparişi verilen Samsung Galaxy S4 cihazlarının sevkiyatına 21 Mayıs 2013 itibari ile başlanacaktır. Yani cihaz elinize 22 Mayıs itibari ile ulaşabilecektir.
Ön satıştan satın aldığım cihazımı ne zaman teslim alırım?
16 Nisan -20 Mayıs 2013 tarihlerinde geçerli, Samsung Galaxy S4 ön satışından aldığınız cihazınızın sevkiyatına, 21 Mayıs 2013 tarihinde başlanacaktır. Ürününüzün sevkiyat bilgisini, TurkcellMagaza.com’dan hesabınıza girerek siparişlerim bölümünden takip edebilirsiniz.
Türkcell samsung galaxy s4 kullanıcı yorumları
Arkadaşlar merak ettiğiniz konuları aşağıdaki yorum formundan türkcell samsung galaxy s4 başlıklı konumuzda sorabilirsiniz. iyi günler dileriz.  – Türkcell samsung galaxy s4 32 GB fiyatı, Türkcell samsung galaxy s4 32 GB yorumları –

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir