Samsung Galaxy Alpha Kullananlar, Yorumları

Samsung Galaxy Alpha Kullananlar, Yorumları

Merhaba
Bu konu başlığımızda Samsung Galaxy Alpha yorumlarından ve Samsung Galaxy Alpha özelliklerinden bahsedeceğiz. Galaxy Alpha size benzersiz bir deneyim ve zarafet kazandıracak. Bu ürün, Samsung ailesinin üretmiş olduğu ilk metal kapaklı ürün olma özelliğini taşıyor. Metal kapak ise , zarafat ve şıklığı içinde barındıran tasarıma sahip.  Samsung Galaxy Alpha fiyatı: 1.699 TL Samsng Galaxy kullanıcı yorumlarını aşağıdan okuyabilir, sizler de Samsung Galaxy Alpha kullananlar olarak bilgi ve tecrübelerinizi diğer okuyucularımızla paylaşabilirsiniz.

İçindekiler :1 Samsung Galaxy Alpha Özellikleri1.1 Gelişmiş Kamera Sistemi1.2 Mükemmel Güç1.3 Uzun Batarya Ömrü1.4 Güvenliğiniz Parmak İzinizde2 Diğer Özellikleri2.0.1 Benzer Kullanıcı Yorumları:
Samsung Galaxy Alpha Özellikleri
Gelişmiş Kamera Sistemi
Samsung Galaxy Alpha her anı kolaylıkla yakalayabileceğiniz gelişmiş kamera sistemine sahip. Gerçek zamanlı HDR ile ışık olmayan ortamlarda bile parlaıklığı yakalayabilir, inanılmaz fotoğraflar çekebilirsiniz. Selfie yapmak istediğinizde ön kamera hizmetinizde! Her anınızı paylaşmak için sabırsızlandığınızın farkındayız!

Mükemmel Güç
Samsung Galaxy Alpha Octa Core işlemciye sahiptir. Böylelikle oyundan, internete kadar sorunsuz ve pürüzsüz bir deneyime hazırsınız.

Uzun Batarya Ömrü
Düşük batarya yüzünden önemli çağrılarınızı ertelemek veya yarıda kesmek zorunda kalmayın. Ultra Güç Koruyucu sistem ile bataryanın ömrünü bitiren uygulamalar kapatılarak güç harcama işlemi yavaşlatılır. Böylelikle telefona her ihtiyacınız olduğu an kesintisiz iletişim sağlayabilirsiniz.

Güvenliğiniz Parmak İzinizde
Gizlilik modu, başkalarının telefona erişmesi halinde gizliliğinizi koruyarak yalnızca sizin parmak izinizle onlara ulaşabilmenize olanak sağlar.  Parrmak izinizi aynı zamanda şifre korumalı web sayfalarına girişte de kullanabilir, zamandan tasarruf edebilirsiniz.

Diğer Özellikleri

İşletim Sistemi: OS Android
Ekran: 4.7″ (119.0 mm)
Kamera: CMOS 12.0 MP
Wifi: 802.11 a/b/g/n/ac 2.4G+5GHz, VHT80 MIMO
USB Sürümü: USB 2.0
İşlemci: Octa-Core (Octa Core Nedir?)
İşlemci Hızı: 1.8GHz, 1.3GHz
Ram: 2 GB
ROM Boyutu: 32 GB

 
 
 
 
Benzer Kullanıcı Yorumları:samsung galaxy alpha kullanıcı yorumları (33), samsung alpha kullanici yorumlari (23), samsung alpha yorumları (23), samsung alpha yorumlar (17), galaxy alpha kullananlar (13), samsung galaxy alpha yorumları (10)

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir