Qsymia Kullananlar

Qsymia Kullananlar

Günümüzün gıda takviyesi arasında yer alan Qsymia, ilk olarak ABD’de üretilmiştir. Daha sonra dünyada hızla yayılan ve ciddi anlamda obezite tedavisinde kullanılan bu ürünün herhangi bir yan etkisinin olmadığı belirtiliyor.
Ürünün kullanıcı yorumları da son derece ilgi çekiyor. Egzersiz yapan ve düşük kalorili diyet uygulayan kişilerde fazlasıyla etkili olduğu bilinir. Fakat gebelik dönemlerinde kullanılması önerilmez İlacı sadece eczanelerden satın alarak bir uzman doktora da danışarak kullanmanızı tavsiye ediyoruz.
Sindirim sistemi ve metabolizmada da olumlu etkiler yaratan bu ilaç, ülkemizde de birçok kişi tarafından kullanılıyor. Yapılan araştırmalara göre ürünü kullanan kişilerde de zayıflatıcı etkilerinin olduğu görülmüştür. Glokom hastalığı bulunan kişilerin de kullanımına uygun değildir. Aynı zamanda kalp hastaları için de önerilmez.

İlacı yan etkileri de kabızlık ve tat alma bozukluğunun yanı sıra uykusuzluk ve baş dönmesi olarak biliniyor. Fakat ürün ciddi anlamda kilo vermek isteyen için ideal bir çözümdür. İlacın kullanıcı yorumlarına baktığımızda gerçek anlamda zayıflattığını söylemek de mümkündür.
Siz de Qsymia kullanıcı yorumlarınızı ve Qsymia şikayetlerinizi sitemizde yapabilir, Qsymia kullananların yorumlarını ve Qsymia şikayetlerini sitemizden takip edebilirsiniz…

Benzer Kullanıcı Yorumları:https://kullaniciyorumlari org/qsymia-kullananlar html (14)

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir