Prozac Yan Etkileri

Prozac Yan Etkileri

Antidepresan olan Prozac, kullanımı bakımından birçok ruhsal rahatsızlığın tedavisinde kullanılmaktadır. Bu anlamda düşük yan etkilere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Kullanıcı yorumları bakımından da tam not almış olan bu ürün kısırlık veya bağımlılık yaratmaz.
İnternet üzerinden bilinçsiz bir şekilde yer alan bilgiler üzerinden kullanım yapmamanızı da tavsiye ediyoruz. Bu anlamda Prozac kullanıcı yorumlar da sizlere bu ürün hakkında bilgiler verebilir. Antidepresan ilaçların faydaları ve riskleri ile ilgili doktorunuzla da görüşebilirsiniz.

Herhangi bir yan etkiye neden olmaması için mutlaka bir uzmandan yardım alarak Prozac kullanın. Çünkü yüksek dozlardaki kullanımları sizlere farklı şekilde zarar verebilir. Yan etkileri konusunda ayrıca uykusuzluk, huzursuzluk ve hızlı konuşma gibi durumlar da söz konusu olabilir.

Uygun bir şekilde kullanım tercih ederek tek doz olarak kullanabilirsiniz. Mide ve bağırsak sorunlarına da sebep olabileceği için doktor kontrolü ile birlikte kullanmanızı öneriyoruz. Bunun yanında iştahsızlık ve diyabet gibi rahatsızlıkları da beraberinde getirmemesi için bu tavsiyelere uymanız gerektiğini bir kez daha hatırlatalım.,
Siz de Prozac kullanıcı yorumlarınızı ve Prozac şikayetlerinizi sitemizde yapabilir, Prozac kullananların yorumlarını ve Prozac şikayetlerini sitemizden takip edebilirsiniz…

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir