Peygambere Hakaret Eden Film

Peygambere Hakaret Eden Film

Peygambere hakaret eden film türkçe dublaj, Peygamberimize hakaret eden filmi türkçe altyazı izleme mümkün mü? Sevgli arkadaşlar Peygambere hakaret eden film “müslümanların masumiyeti türkçe dublaj” formatı bulunmamaktadır. Amerika ve İsrail’in destekleriyle yayınlanan filmin ilk tercümesi Arapçadır. Maksat belli, açıklamaya gerek var mı?
Peygamber Efendimiz’e (s.a.v.) hakaret eden filmin yapımcısında küstahça sözler sosyal medyada hızla yayıldı. Haber sitelerine de yansıyan bilgide yapımcı filmi “İsrail için yaptığını” açıkça dile getirmişti. Sonrasında ilavelerde bulunduğu bu sözlerine “Böyle bir filmi çekmekten hiç pişman değilim” şeklinde küstajça ifadelerle devam etmişti.
İçindekiler :1 Müslümanların Masumiyeti Filmi2 Peygambere Hakaret Eden Filmi Kim Neden Yayınladı?2.1 Peygamber Efendimize Hakaret Filmini Kim Neden Yayınladı – 22.1.1 Benzer Kullanıcı Yorumları:
Müslümanların Masumiyeti Filmi
Kullanıcı Yorumları farkıyla bu başlık altında “Peygambere hakaret eden filmi kim neden yayınladı” sorusuna verilen cevapları paylaşacağız. Filmin türkçe dublajı ve türkçe altyazı desteği olmadığından da filmi paylaşamıyoruz.

Peygambere Hakaret Eden Filmi Kim Neden Yayınladı?
TV-8’de yayınlanan programda Müslümanların Masumiyeti filmi ele alındı. Bu filmi kimler çekti ve nasıl yayınladı? Youtube’a kim yayınladı şeklindeki soruların cevapları bu videolarda yer almaktadır. Aşağıda Aktif Haber programının 2.bölümünü seyredebilirsiniz. Ayrıca konu hakkındaki yorumlarınızı bu başlık altında paylaşabilirsiniz.
Peygamber Efendimize Hakaret Filmini Kim Neden Yayınladı – 2

Peygambere Hakaret Eden Film, Müslümanların Masumiyeti Filmi Haberleri ve Yorumları
Benzer Kullanıcı Yorumları:peygamber efendimize hakaret eden film türkçe dublaj (22), peygamberimize hakaret eden film (18), peygamberimize hakaret eden film türkçe dublaj (13)

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir