Paxera Tablet kullanıcı Yorumları

Paxera Tablet kullanıcı Yorumları

Paxera tabket depresyon ve bazı davranış bozukluklarında kullanılan bir antidepresandır. Panik bozukluklarda, stres bozukluğunda, obsesif kompülsif bozukluklarda, sosyal fobi tedavisinde ve yaygın anksiyete bozukluklarında kullanılır. Aşırı sakinlik ve hissizlik verir.
Kullanılacak doz mutlaka doktor tarafından ayarlanmalıdır. 18 yaşın altında ve hamilelerde kullanılması tavsiye edilmez.
Paxera antidepresan tabletin bazı yan etkileri vardır. Bu yan etkiler arasında ülser, selülit, ense sertliği, ateş, ödem, halsizlik, kilo kaybı, nadiren alerjik reaksiyonlar, kalp çarpıntısı, baş ağrısı, solgun bir görünüm, diş gıcırdaması, kolit, disfaji, geğirme, gastrit, tükürük bezi genişlemesi, tükürük bezi iltihabı, mide ülseri, dilde renk değişikliği, dilde ödem, diş çürükleri, kanlı diyare, kardiyospazm, kolelitiazis, duedonit, enterit, özafajit,  diş eti kanaması, hematemez, hepatit, seyrek olarak diyabet, guatr, hipertroidizm, hipotroidizm, tiroidit, kansızlık, hıçkırık, akciğer fibrozu, akciğer ödemi, balgam artışı gibi yan etkilerdir. Herhangi biri yada bir kaç tanesi görülmeye başlamış ise yeniden doz ayarlanması yapılması gerekebileceğinden hekime söylenmelidir.

İçindekiler :1 Paxera Tablet Etkileri Nelerdir ?1.0.1 Benzer Kullanıcı Yorumları:
Paxera Tablet Etkileri Nelerdir ?
Cilt üzerinde de görülebilecek bir takım yan etkilere sebep olabilir. Bu gibi durumlarda doktor ile iletişime geçilmelidir. Sık olarak görülen yan etkiler kaşıntı, akne, deri kuruluğu, ekimoz, egzema, uçuk, deride renk değişikliği, vücutta yada yüzde aşırı terleme ayrıca solunum sorunları ve uyku bozuklukları şeklinde ortaya çıkabilir. Birtakım ilaç etkileşimleri oluşmuş ise kulak çınlaması veya kulakta ağrı şeklinde kendini göstermektedir.  En yaygın belirtileri arasında vücudun ağırlaşması ve uyku isteği vardır. Yan etkilerin büyük kımı 5. gün ve 14. gün arasında kaybolmaktadır.
Kısa aralıkları uyumayı sağlayan tablet bazende uykuyu kaçırabilir. İlacın bırakılmak istenmesi durumunda doz azaltılarak bırakılmaya çalışılmalıdır.
Paxera tablet kullanıcı yorumlarını sitemizden okuyabilir, paxera tablet yorumları, paxera tablet şikayetleri hakkında görüş ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz.
Benzer Kullanıcı Yorumları:Paxera Kullanıcı Yorumları (35)

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir