OCTA CORE nedir, ne demek kaç çekirdek?

OCTA CORE nedir, ne demek kaç çekirdek?

Octa Core nedir? Octa core ne demek, octa core bilgisayar kaç çekirdek – Bilgisayar dünyasında teknolojiyi takip etmek pek mümkün değil. Daha yeni bir bilgisayar almışken 1-2 ay sonra başka teknolojiye sahip başka bilgisayarlar çıkıyor. Bu terimlere yeni katılanlardan biri de octa core‘dur.
İçindekiler :0.1 Octa Core nedir1 OCTA CORE nedir, ne demek kaç çekirdek?1.0.1 Benzer Kullanıcı Yorumları:
Octa Core nedir
Değerli dostlar octa core ifadesi işlemci ile alakalı bir terimdir. Octa core 8 çekirdekli bilgisayarları ifade etmek için kullanılmaktadır. Yani daha önceden core duo diyorduk mesela. Bu çift çekirdekli anlamına geliyor. Artık yeni çıkan bilgisayarlarda ise Octa Core ifades yer alacak ki bu da bilgisayarın 8 çekirdekli olduğunu yani diğer bir tabir ile günümüz teknolojisindeki bilgisayarların jeti olduğunu göstermektedir..

OCTA CORE nedir, ne demek kaç çekirdek?
OCTA CORE nedir, ne demek kaç çekirdek?
Siz de bu başlık altında octa core hakkında neler düşündüğünüzü diğer kullanıcı yorumları üyeleri ile paylaşabilirsiniz. İyi günler dileriz. – OCTA CORE nedir, ne demek kaç çekirdek?
Benzer Kullanıcı Yorumları:octa core nedir (338), octa core (202), octa core ne demek (112), octa core işlemci (50), octa ne demek (34), octa cekırdek nedır (24)

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir