Marincap Balık Yağı Kapsülü Yorumları

Marincap Balık Yağı Kapsülü Yorumları

Marincap kapsülü yorumları, marincap balık yağı kapsülü şikayetleri, marincap balık yağı kapsülü tüketici şikayetleri gibi konularda konumuza yazabilir, bilgilerinizi paylaşabilirsiniz.
Marincap Balık Yağı Kapsülü Koça Farma şirketine ait yerli üründür. Omega-3 açısından zengin içeriğe sahip olan Marincap Balık Yağı Kapsülü kullananlar, zihni açtığını ve unutkanlığı azalttığını belirtiyorlar.
Soğuk denizlerden gelen doğal destek
sloganıyla hareket eden Marincap kapsül üreticileri, ürünün soğuk denizlerde yaşayan deniz canlılarının gövdesinden rafine olarak elde edildiğini belirtiyorlar. Ürün Marincap Kapsül ve Marincap Special Yumuşak Kapsül olmak üzere iki çeşit olarak satışa sunulmaktadır. Marincap Kapsül 500mg Omega-3 ile zenginleştirilirken Marincap Kapsül Special ise 720mg Omega-3 ile zenginleştirilmiştir. Her iki ürün de sığır jelatini ile kaplanmış olup balığın karaciğerinden elde edilmemektedir. İçeriğinde Omega-3 desteğinin dışında başka vitamin veya ek besinler bulunmayan ürünün şu ana kadar yan etkileri de görülmemiştir. Bilimadamlarınca yapılan araştırmalar neticesinde kalbinizin ve kalp damarlarınızın sağlıklı çalışması bakımından balık yağının faydasının olduğu tespit edilmiştir. Daha çok kalp krizi riskini azaltmada, romatizma ve kolestrolü dengelemede kullanılan balık yağı, sağlıklı zeka gelişimine de katkı sağlamaktadır.  Şeker hastalarının Marincap Balık Yağı kapsülünü kullanmalarında sakınca bulunmamakla beraber, en ufak rahatsızlıkta mutlaka doktora başvurmaları gerekmektedir.

İçindekiler :1 Marincap Nasıl Kullanılmalıdır?1.1 Benzer Kullanıcı Yorumları:
Marincap Nasıl Kullanılmalıdır?
Günde ortalama 3 kere 2-3 kapsül olarak tüketilmelidir.

 
Benzer Kullanıcı Yorumları:marincap kullananlar (48), marincap special kullananlar (32)

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir