Lenovo Z510 Dizüstü Bilgisayar Kullanıcı Yorumları

Lenovo Z510 Dizüstü Bilgisayar Kullanıcı Yorumları

Lenovo Z510 Laptop Yorumları, Lenovo Z510 Dizüstü Özellikleri, Lenovo Z510 Dizüstü Sorunları, Lenovo Z510 Şikayetleri ve Lenovo Z510 Kullanan Yorumları
Merhabalar, bu makalemde iyi ve kötü yönleri, fiyatı, ürün özellikleri, kullanıcı yorum ve şikayetleriyle size  Lenovo Z510 Dizüstü ‘yü tanıtmaya çalışacağım. Windows 8 Pro sürümüne uyarlı olan Lenovo Z510 Dizüstü  15,6″ Full HD ekranı, 16:9 geniş ekranı ile yüksek bir çözünürlüğe sahip. 16 GB çift kanallı belleği 1600 MHz işlemci hızıyla kullanıcılarının beklemeden, sorunsuzca bilgisayarda zaman geçirmelerini sağlıyor. DVD okuyucu ve Blu-ray Disc sistemine sahip olan Lenovo Z510 Dizüstü üzerinde birleşik mikrofon ve stereo tip kulaklık girişi de bulunmakta. SD/MMC kart okuyucusu, 1 tane 2.0, 2 tane 3.0 veri yolu USB girişi bulundurmakta. Bluetooth ve WiFi özelliğine de sahip olup 720p HD yüksek kamera çözünürlüğü ve Dolby özellikli stereo hoparlörleri sayesinde sevdiklerinizle internet üzerinden rahatlıkla görüşebilirsiniz. 380 mm x 265 mm x 25,6 mm boyutunda 2,2 kg ağırlığında olan Lenovo Z510 Dizüstü ‘nü elde taşıması oldukça kolaydır. Koyu kahve ve beyaz olmak üzere iki ayrı renk seçeneğine sahip olan Lenovo Z510 Dizüstü’ne dilediğinizde verebileceğiniz sesli komutlar ile hükmedebilir, belgelerinizi düzenleyip, e-postalarınızı bu şekilde yazabilirsiniz. Bulundurduğu AccuType klavye ile yazma konforunuzu üst seviyeye çıkarır. Akıllı Touchpad özelliği ile kolayca kaydırma, döndürme ve yakınlaştırma yapabilirsiniz. Bilgisayarınızda herhangi bir sistem çökme veya yazılım problemi ile karşılaştığınızda OneKey Recovery özelliğini kullanarak tek tuşla bilgisayarınızdaki sorunu gidermeniz de mümkün. Şarj edildikten sonra 5 saat boyunca kesintisiz kullanılabilen bu bilgisayarın piyasa değeri 1.600 ile 1.900 TL arasında değişiyor. Ayrıca Lenovo Z510 Dizüstü ‘nün 2 yıl resmi üreticili garantisi de bulunmaktadır.

Lenovo Z510 Dizüstü Kullanıcı Yorumları
Genel olarak birkaç kullanıcı dışında çok olumsuz bir kullanıcı yorumu ile karşılaşmadım. Ekran görüntüsünün biraz mat olması, klavyenin aydınlatmalı olmaması ve bilgisayar kurulurken Türkçe kullanım seçilmediği takdirde bilgisayarı İngilizce kullanmak zorunda kalınması kullanıcılarının şikayetçi olduğu bazı konulardan. Bunun yanında fanından hiç gelmeyen ses ve uzun süre açık kalsa bile ısınma yapmaması müşterileri memnun eden en önemli özelliklerinden olduğunu gördüm. Adını yavaş yavaş duyuran bu markanın son üyelerinden olan Lenovo Z510 Dizüstü kullanmaya başladığınızda sizi hiç üzmeyecektir.