Kuru ve Hassas Ciltler için Evde Maske Hazırlama

Kuru ve Hassas Ciltler için Evde Maske Hazırlama

Kuru ve Hassas Ciltler için Evde Maske Hazırlama, muz maskesi nasıl hazırlanır? | Güzellik salonlara para ödemeden siz de evinizde kuru ciltler için ve hassas ciltler için maske hazırlayabilirsiniz. Hem de fazla masraf yapmadan. Sizin için gerekli olan şey biraz muz, biraz yoğurt ve bal. Doğal ürünleri kullanarak ciltlerinizi eskisinden daha güzel hale getireceksiniz..
Öncelikle Kuru Ciltler için Muz Maskesinin Hazırlanışını sizlerle paylaşacağız. Kuru ciltler için muz maskesini hazırlamak için Bir kap yoğurdun yarısını 1 yemek kaşığı bal ve dörtte bir muz ile iyice karıştırmanız gerekiyor.  Bu karışımızı yüzünüze ve boynunuza sürüp 10 dakika bekletin. Daha sonrasında ise ılık su ile durulayınız.

Kuru ve Hassas Ciltler için Evde Maske Hazırlama
İçindekiler :1 Hassas Ciltler için Muz Maskesi1.0.1 Benzer Kullanıcı Yorumları:
Hassas Ciltler için Muz Maskesi
Potasyum zengini besleyici bir meyve olan muz solgun yıpranmış hassas ve kuru ciltler için ideal bir maske malzemesi Lekesiz olgun bir muzun yarısını ezerek iki 1 çorba kaşığı yulaf ezmesi ile karıştırın. Daha sonra yüzünüze sürün ve 15 dakika bekletin. Çok besleyici olan bu maskeyi haftada bir kez uygulayın. Uyguladıktan sonra ılık su ile durulayınız.
Siz de kuru ve hassas ciltler için paylaştığımız muz maskesi ile ilgili düşüncelerinzii, merak ettiklerinizi aşağıdaki yorum bölümünden diğer ziyaretçiler ile paylaşabilirsiniz.
Dilerseniz daha önce paylaştığımız yeşil çayı nasıl içilir başlıklı konuyu ziyaret ederek yeşil çay hazırlanışı ve içilişi ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Ya da gögüs büyütücü ve dikleştirici ürün olan breast xxl kullanıcı yorumları sayfasını ziyaret ederek breast xxl ürünü hakkındaki yorumları okuyarak bir fikir sahibi olabilirsiniz.
Benzer Kullanıcı Yorumları:breast xxl grow serum (28)

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir