Krd Group Emet Termal Şikayet

Krd Group Emet Termal Şikayet

KRD Group veya KRD Grup Emet Termal firması hakkında müşteri yorumları ve krd group şikayetleri bu başlık altında toplanmaktadır.Siz de KRD Group firması hakkındaki olumlu veya olumsuz yorumlarınızı kullanıcı yorumları ile paylaşmak istemez misiniz?
Krd Group olarak faaliyet alanları arasında yer alan Emet Termal ve Yalova Termal Palace gibi başarılı projelere imza atan Krd Group firması birinci sınıf konsepti ve Devre Mülk satışları ile 15 binden fazla müşterisine hizmet sunmaktadır.

Termal Tesis İşletmesi, Otelcilik, Devre Mülk ve Devre Tatil Hizmetleri konusunda ayrıcalıklı bir vizyon sahibi olan Krd Group, Kalite bakımından 1 numaralı firma konumuna gelmek ve devamlı gelişerek Yurt İçi ve Yurt Dışı Pazardaki konumumuzu muhafaza etmek amacı ile çalışmalarına müşteri memnuniyeti kapsamında devam etmeyi sürdürmektedir.
Krd Group Firması ile ilgili her türlü iletişime 444 2 547 numaralı çağrı merkezinden ulaşabilir, satış, satış sonrası hizmet ve bilgi edinebilirsiniz.

Benzer Kullanıcı Yorumları:krd group (371), karaderili şikayet (290), şifa tur şikayet (145), sifa tur (135), karaderili şirketler grubu şikayet (127), krd group dolandırıcılık (121)

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir