Koç Burcu Hanımı ve Terazi Burcu Erkeği Uyumu

Koç Burcu Hanımı ve Terazi Burcu Erkeği Uyumu

Koç ateştir, Terazi havanın elementidir. Eşler içinde inanılmaz bir çekim gücü var. Zıt kutuplardır. Fakat birbirimiz olmadan yaşam zor olsa gerek. Alışkanlıklar söz mevzusu olduğunda, yaşam daha da zorlaşabilir. Terazi dengelidir, diğeri kişinin hareketlerini anlamasını bekler. Ortağı inatçı ve o “sizin söylediğin benzer şekilde”, bu mevzuda anlaşmak fazlaca zor; Yalnız birbirlerinin alanına girip birbirlerini iyi tanıyabilirlerse, aralarındaki bağ daha da güçlenirdi. Hayatlarının merkezi artık kendileridir.

Koç hanım ve Terazi adam uyum seviyorum
Kişilikleri değişik olabilir
Eşlerin Nasıl anlaştıklarını tam olarak ifade etmek için, her iki işaretin ilişik olduğu işaretler ayrı ayrı incelenmelidir. Eğitmeni bir öncelik olarak belirlememiz gerekirse, yüksek inisiyatif sahibi, kendine itimatı ve hoşgörülü; Fakat sabırsız, idealist, özenli, muhteşem şakalar, etrafındakilerle yakın ilişkiler, şefkatli, kederini yıkıcı, kendinden güvenilir, şiddetle aşık, kendi kendine sınavlar, deli, eğlenceyi seven, genel olarak üç aşamalı olgunluk, el- gençliğinde, orta yaşlarında daha sessiz bir yaşamı yeğleyen aşırı istekli, tutkulu ve çekici bireyler.
Koç bayanı etken, şefkatli, şefkatli, çekici, tanrısal, çekici, kadınsı tavır, kendini rahat ettiren, tutkulu, düşünceli, kendini yalnız sevdiklerine adamış, annesine düşkün, son aşama kıskanç, sahiplenici, tartışmacı, sözsüz, kendine özgüdür. kendine güvenen-kibirli. Yalnız Terazi erkekleri sempatik bireyler olsalar da, mükemmelliği isteyen, her şeyin en iyisini isteyen, hayatlarındaki her şeyden yakınma eden, akıllı, çekici, tutkulu, güçlü yazışma becerilerine haiz, hoş söyleşi eden, gülen yüzleri olan bayanları seven özenli bireylerdir. ve iblis tüyleri.
Ortaklarından daha ılımlı ve onurludur. Ek olarak sempatik, adil ve kararsızdırlar, özgüven eksikliği, zayıflıkları, yapılandırmacılık, rahatlık talep eden, yaşamları süresince daima ikilem içinde, zayıf iradeleri ve buna ek olarak evlerine ve rahatına düşkündürler. insan dürüstlüğü önemseyen, yaşamış olduğu çevrede sevilen, saygı duyulan, zarif ve canlı olan, kendine itimatı, doğruluğu, temizliği ve bakımı önemseyen, partnerlerinin kendisinden daha eksantrik hayalleri, yaşam dolu hayalleri olan bir bireydir. ve rahat bir yaşam, sıcakkanlı, fazlaca acil arkadaşlık kurabilen ve sevilmiş olduğu adama daima tüm kalbiyle yaklaşan bir yapıya haizdir. Huzurun ve sessizliğin yargı sürdüğü yerde mutlu olsa da, partneri popüler olduğu ve ilgi görmüş olduğu yerden mutludur.
Keyifli, uzun vadeli bir ilişki
Terazi sırlıdır, kendi gerçekleri vardır ve bir oldukça zaman kendi içinde yaşamış olduğu yoğun duyguları yansıtmakta başarısız olur. Öte taraftan eşleri, duygu ve gerçeklerini açıkça paylaşmayı ve pazarlık etmeyi tercih etmektedirler. Çatışma noktalarının altında yatan neden budur. Bir araya geldiklerinde fazlaca eğlenirler, gülerler ve unutulmaz vakit geçirirler. Yalnız kaldıklarında coşku verici ve duygusal anlamış olur yaşarlar. Evlilik kurumuna saygı duymadan, bu çift sadık bir evlilik hayatına haizdir ve bir çok vakit birlikte yaşlanır. Uzun soluklu bir birlikteliğin ve yaşam boyu evli kalmanın en iyi örnekleridir.
You May Also Like:  Yay Burcu Erkeği Özellikleri Nedir?
İçedönükler yüzünden bunu zor bulabilirler
Bu ikisi arasındaki ilişkiye baktığımızda, biri duygularını kendi iç dünyasında daha fazlaca yaşarken, ötekinin duygularını rahatça dış dünyaya yansıttığını görüyoruz. Bu ikisinin duygularını anlamaları fazlaca zor olsa gerek bundan dolayı duygularını değişik yaşarlar. İyi bir geleceğe haiz olmak istiyorlarsa, birbirlerini anlayabilmeleri ve bu şekilde ilerleyebilmeleri için orta yolu bulmalarını öneriyoruz; Zira bu ikisi birbirlerini sevip anlamaya çalışırlarsa, ilişkileri mümkün olan en güzel ilişki olarak ortaya çıkacaktır. Aşk bir fedakarlıktır dediler.

Popüler gönderileri yakınlaştırın
Bu ikisi güçlü bir bağ oluşturmak istiyorsa, ortak bir zemin bulmalı ve onları birlikte keşfetmeye teşvik etmelidir. Örneğin, çeşitli toplumsal aktivitelere birlikte katılmaları şiddetle tavsiye edilir; Zira katıldıkları bu toplumsal aktiviteler aralarındaki bağları güçlendirecektir. Bu faaliyetler ne kadar fazlaysa, aralarındaki bağ o denli güçlüdür.
Özet; Bir birlikteliğin ilerlemesi için her şeyin kendi ellerinde bulunduğunu bilmeleri gerektirme ettiğini bilmeleri gerekir. Pek fazlaca ilişkide olduğu benzer şekilde bunda da mutluluk değerleri ona bağlıdır. Mutlu olmak istiyorlarsa, bundan taviz vermeleri gerekir. Sonucun beklediğiniz kadar güzel olacağından güvenilir olun.

Anlaşabilmeleri için ortak bir zemin bulmaları gerekiyor.
Eşler içinde aşk ilişkileri mümkündür; Yalnız tarafların kim olduğuna bağlı. Uyum ve sevgi kimi vakit yakınlaşma yöntemiyle kurulan ortaklıklarda mümkündür. Bir çok vakit kısa devam eden keyifli ilişkileri vardır. Uzun vadeli sevginin büyük kısmı, partilerin yükselişinden ve anlayış ilişkilerinden meydana gelmektedir. Koç burcu, eğlenmeyi ve seyahat etmeyi sever; Fakat aynı şeyi beklemiyor. Aksine onun eli bolca, nazik, zarif ve çekici olmasını istiyor. Ondan tek beklentisi sadakat ve zekadır.
Söyleşi edemeyecekleri, latife yapamayacakları yada aynı hatta olamayacakları biriyle asla hoşlanmazlar. Boş sohbetler yerine anlamlı sohbetler yapmaları ve birlikte kaliteli zaman geçirmeleri onlar için daha önemlidir ve en önemli pozitif yanları dürüstlüğü anında algılayabilmeleridir. Bu yüzden onlara yalan söylemek ya da değişik görünmek kolay değil. İnsanları kafalarında belli bir yere koyar. Ona gore her insanoğlunun kendisine yaklaşma şekline gore belirli bir yeri vardır ve bu insanoğlu bu sınırları asla geçemezler.
You May Also Like:  Balık Burcu Evladı Özellikleri Nedir ?

Terazi ise daima dikkat bekleyen, sorumsuzluğa tahammül etmeyen, karşı taraftan sadakat gerektiren bir yapıya haizdir. Bundan dolayı hem kayıtsız partneriyle hem de geleceklerini düşünmeden yaşam odaklı hayatlarına devam etmeleri sürekli tartışmalara neden olabilmektedir. Yalnız sevdiklerine her şeyin bir sebebi vardır; Fakat konuşmak ve söylemek yerine anlaşılana kadar beklerler. Bu onların tamamlanmamış olmasına neden olabilir.
İlişkide yazışma, birlikteliğin standardını artırır. Koç tüm nedenlerini net bir halde ifade etmeyi başarırsa, ideal konumunu burada göstermezse ve eleştirel tarafını birazcık reddederse kesinlikle partneriyle uyum bulabilir. Organik ki, partnerinizin söylentileri durdurması ve çözmesi gerekiyor.
Koç bayanı, konuşmayı seven, uygun davranan, çekici, akılcı, keyifli durumlara haiz, kendi eğlencesini hissettiren ve kıskanılacak bir yapıya haizdir. Öte taraftan sevgilisi düşünceli, şefkatli, şefkatli, sadık, güvende, sürprizlerle dolu, duygusal bir doğadır ve ilişkileri nadiren keyifli bir aşk meselesidir. Karşılıklı anlayış ve diyalog ile dostane bir ilişki ve her iki tarafın da saygı duyacağı net çizgilerle bir ilişki!

Evlilik uyumu Koç ve Terazi Hanımı
Dışa dönüklükle çarpışabilir
Terazi burcu bir adam bir aile oluşturmak ve çocuk sahibi olmak ister, şefkatli bir adamdır. Partnerine baktığımızda, ek olarak yaşamının daha fazlasını yaşamak istediği ortaya çıkıyor. Sevgilisinin bir aile kurma arzusu partneri için birazcık ürkütücü olabilir. Bu durumla karşı karşıya kaldığında, onu anlamaya ve gerçeği vermeye çalışırsa, ikisi içinde güzel geçebilecek günler vardır. Aslına bakarsak, temelleri kimsenin hayal edemeyeceği kadar sağlam olduğundan bu ikisi içinde güçlü bir bağ ve evlilik oluşur. Terazi burcu erkekler bilhassa ilişki esnasında ve evlilik esnasında sevdiklerini memnun etmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Aralarındaki sorunları halledebilirler
Her iki partner de evlendiğinde, sadık kocalar ve iyi ebeveynler olurlar. Eğitmenin rahat ve sorumsuz tavırları bir sorun olarak tasvir edilse de, tamamen bilgili bir tutum yada sempatik bir söz yada hareket anında durumu yakalayacak ve partnerin kalbini elde edecektir. Terazi ona söylemeyi bırakırsa, daha ılıman olur ve sevgilisi karısına olan endişesini daha iyi yansıtırsa, bu evlilikte nadiren sorunlarla karşılaşılır.
Ortak bir noktada buluştukları ve anladıkları sürece, birliktelikleri de mutlu kelebeklerin eşiyle olan eşiyle olan evliliği kadar görkemli olacaktır. Terazi burcu görkemli bir ev adamıdır. Sorumluluklarının bilincinde, duygusal, anlayışlı, sinirli, bilge ve dürüstlüğe önem veren ağır bir yapıdır. Bu tip bir insanın yanında olan karısı, istediği ilgiyi, şefkati ve sadakati tam olarak hissediyor; Yalnız koçun aşırı kendine güvenen tutumu, kibirli tutumu ve toplumsal çevre ara sıra tartışmalara neden olabilir, bir tek bu uzun sürmez.
You May Also Like:  Rüyada Derede Yüzmek Ne Demek?
Birbirlerinin kusurlarını tamamlıyorlar
Her iki burç da birbirini tamamladığı için evlilik hayatları fazlaca iyi gidiyor. Terazi daima “Fark etmez, bilirsiniz” benzer şekilde ifadelerle son aşama uyumlu durumlar sergilerken, partnerinin “Hadi şunu yapalım, buraya gidelim” pozisyonu ilişkide fazlaca iyi bir kimyaya yol açacaktır. Her iki işaretin buluşmasının ana sebebi, birbirlerinin eksikliklerini tamamlamaktır.
Koç daima benmerkezci olduğundan kim olduğumuzu diğerinden öğrenir. Aynı şekilde, Terazi hayatında daha oldukça bireyselliği Nasıl ortaya çıkaracağını gösterecektir. Oldukça uyumlu bir yaşam sürebilirler, birkaç yıl içinde fazlaca güzel bir evlilik yapabilirler ve uyumlu bir ilişki yaşayabilirler. Her iki işaretin birazcık zıt özelliklerinden dolayı ara sıra küçük farklılıklar olabilir; Yalnız bu ilişkiye zarar vermek yerine, ilişkiye hareket ve eğlence getirecektir.

Bayağı fazla ilgiden sıkıldılar
Terazi burcu erkekler, herkesten fazlaca değişik özelliklere haizdir. Örneğin bu adamlar düzgüsel olarak ilişkilerinde de dikkat çekmeyi severler; Fakat ilgiyi asla sevmiyorlar. Ek olarak, hayatında eşlerinin omuzlarına fazlaca iş düşer. Bu kadının, bu adama fazlaca ilgi göstermesinin, partnerinin nefes alamadığı, ondan sıkılmış olduğu ve hatta gözlerinin patladığı anlamına geldiğini bilmesi gerekiyor. Bundan dolayı, onunla çıkmak istemiyorsunuz ve onu da elinizde tutmak istiyorsunuz, bir tek ona yeterince dikkat etmelisiniz, fakat asla onu aşmamalısınız.

Ortak beklentileri var
Hayata bakış açılarından, neredeyse benzer beklentiler bekledikleri için anlaşmanın zor olmayacağı görülmektedir. Sembolden de anlayabileceğimiz benzer şekilde, Terazi burcu erkekleri fazlaca dengeli bir vücuda haizdir. Bu dengeli adam, bu hanıma fazlaca rahat bir halde ayak uydurabilecektir. Yaşamını paylaşacak kişinin kendisine karşı daima açık ve dürüst olmasını ister.
Özetlemek gerekirse bakmış olduğunuzda bir kadın dadının fazlaca net olduğu ve aklına gelenleri direkt karşı tarafa yansıttığı biliniyor ve görülüyor. Açık sözlülüğü ve direkt hareketleri partnerini fazlaca çekecek ve onu birazcık daha çekecektir. Bununla birlikte eğitmen fazlaca tutkulu bir aşk olduğundan partneriyle daha kolay anlaşabilecektir.

Daha fazlasını bul:

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir