Kilo Aldırıcı Ürünleri Yorumları

Kilo Aldırıcı Ürünleri Yorumları

KİLO ALDIRICI
Genellikle insanların metabolizmaları gündüz vakitlerinde daha hızlı çalışmaktadır. Ancak geceleri metabolizmalar daha yavaş çalışır bu nedenle de kişinin kilo alımı akşam daha kolay olmaktadır. Özellikle çok zayıf kişiler kilo almakta güçlük çeker ve kilo aldırıcı kullanırlar. Pek çok besinden kalori alımı olmaktadır ama destek amaçlı olarak karbonhidrat içeren tozlar kilo alımına yardımcı olurlar. Sağlıklı kilo almak için bütün besin gruplarını içeren yiyecek seçenekleri gün içersinde tüketilmelidir. Ayrıca kilo aldırıcı desteği de kişide kilo artışını sağlamaktadır.
Pek çok kişi merak etmektedir. Acaba kilo aldırıcı vücut için ne kadar faydalıdır? Kilo aldırıcı hapları yalnız kullanılırken kilo almayı destekler mi? bu gibi pek çok soru kişilerin kafalarında soru işareti bırakmaktadır. Ancak kilo aldırıcı tek başına etkili olamayabilir, ama demir mineral ile kullanımında dolaylı olarak kilo alımı daha kolay olmaktadır.
Kilo aldırıcı ürünleri aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz
http://www.sportangels.com/kategori/1-kg-1-9-kg/126.html
http://www.sportangels.com/kategori/2-kg-3-9-kg/127.html
 

Evet, kilo aldıran iğneler mevcuttur. Ancak doktorun önerisi ile bu iğnelerin kullanımı söz konusu olmalıdır. Çünkü her insanın metabolizması farklı düzeyde çalışmaktadır. Bunun için vücuda alınması gereken günlük kalori ihtiyacının fazlası gerekmektedir. Kilo aldırıcı ve demir mineral hapları ile düzenli kilo alımı daha faydalı olmaktadır. Özellikle yemeklerden önce su içilmesi kişide tokluk hissi yaratmaktadır. Aslında hızlı olarak kilo almak yerine sabırla ve yavaş düzenli kilo alımı kişi için daha yararlı olmaktadır.
Özellikle kişilerde kilo aldırıcı kullanımları ilk başlarda hemen kilo alımı yapmayabilir. Ancak önemli olan bir ay içersinde hızlı kilo alımı değil düzenli ve sağlıklı kilo alım şeklidir. Bunun için kilo aldıran vitaminlerin yanı sıra kalorisi yüksek olan pek çok besinde kilo almaya yardımcı olur.

Benzer Kullanıcı Yorumları:wimax kilo aldrc hap (180)

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir