İPhone 6 Kullanıcı Yorumları

İPhone 6 Kullanıcı Yorumları

Kullanıcısıyla buluşan İPhone6, piyasaya hızlı bir giriş yaptı. Birbirinden farklı özellikleriyle birlikte İOS güncellemeleri sayesinde oldukça kullanışlı olan bu telefon kullanıcılarından da tam not almayı başardı.
4,7 inçlik büyük bir ekran ve yeni tasarımını çok beğenen kullanıcıların ayrıca İPhone4S ve İphone5 kullanıcılarını da kendine çekmeyi başardı. İPhone6 Kullanıcı Yorumlarına baktığımızda da birçok İphone4s ve 5s kullanıcısının da İphone6’ya geçtiğini söyleyebiliriz. Apple’ın en iyi telefonlarından biri olan bu sürüm ile fiyat farkında biraz değişiklik görülmüştür.

16,64 ve 128 GB modelleriyle kullanabileceğiniz İphone6 ile ciddi anlamda fark yaratabilirsiniz. Geliştirilmiş tasarım ve İOS 8 özelliği ile birlikte sunulan cihaz, farklı birçok özelliği de bünyesinde barındırıyor. Ekranın çok dayanıklı olmadığını söyleyen İPhone6 Kullanıcı Yorumları, yere düştüğü an ekranın kırılacağını belirtiyor. Arka kamerası ise 8 MP olarak düşünülmüş.
İphone severler için son derece ideal bir model olduğunu söyleyebiliriz. Bu yüzden fiyat farkını da düşündüğümüzde dilediğiniz her özelliği bu telefonda kullanabileceğinizi de unutmayın.
Siz de İPhone 6 kullanıcı yorumlarınızı ve İPhone 6 şikayetlerinizi sitemizde yapabilir, İPhone 6 kullananların yorumlarını ve İPhone 6 şikayetlerini sitemizden takip edebilirsiniz…

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir