Fulsac Depresyon İlacı kullananlar

Fulsac Depresyon İlacı kullananlar

Obsesif kompulsif bozukluk, Premenstrüel Disforik Bozukluk, bulimia nervoza depresyona bağlı anksiyete, ve panik atakları tedavisinde kullanılan Fulsac depresyon ilacı doktor gözetiminde kullanılması gereken bir antidepresandır. Ağır depresyon vak’alarında intihar eğilimi yoğun derecede olacağı için hastayı gözlemlemek önemlidir. Doktor tavsiye etmediği sürece kullanılmaması önerilir. Düşük kilolu depresif hastalar üzerinde daha da zayıflamaya yola açabilir. Merkezi sinir sistemi rahatsızlıkları olanlar, metabolizma faaliyetleri sürekli değişiklik gösterenler ve sürekli bir ilaç kullanmak zorunda olanlar Fulsac kullanımı sırasında çok dikkatli olmalılardır. Karaciğer veya böbrek rahatsızlığı olanlarda gerekli tetkik ve tahliller yapıldıktan sonra doktora gösterilerek, kullanılmasına izin verildiği takdirde kullanılmalıdır.
Kan şekeri seviyesini aşırı derecede etkileyebileceği için özellikle diyabet hastalarında dozaj iyi ayarlanmalıdır. Alkol ile birlikte Fulsac kullanılması kesinlikle tavsiye edilmez. Araç kullanırken dikkatli olmak gerekir.

İçindekiler :1 Fulsac Şurup Yan Etkileri Nelerdir ?1.0.1 Benzer Kullanıcı Yorumları:
Fulsac Şurup Yan Etkileri Nelerdir ?
Fulsac depresyon ilacının bazı yan etkileri vardır. Bu yan etkilerin başında tad değişikliği baş dönmesi, ateş, bacak ağrısı, görme bozukluğu, farenjit, nazal konjesyon, farnjit, seksüel disfonksiyon, yorgunluk, uykusuzluk, sinirlilik, anoreksi, bulantı, terleme, ishal ve sık sık idrar olarak sıralanabilir. Kullanım sırasında hamile kalınırsa doktor ile iletişime geçerek gerekli testler yaptırılmalıdır. Fulsac depresyon hapı kana karıştığı için hamilelerde kullanımı tehlikeli ve yasaktır. Çocuklarda üzerinde yeterli araştırma yapılmadığından kullanılması tavsiye edilmez. İlaç kullanımı sırasında bir doz unutulmuş ise diğer doz ile arasında çok kısa mesafe var ise alınmamalıdır.
Fulsac kullanıcı yorumlarını sitemizden okuyabilir, fulsac yorumları, fulsac şikayetleri hakkında görüş ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz.

Benzer Kullanıcı Yorumları:fulsac kullananlar (36), fulsac 20 mg kullanıcı yorumları (25), fulsac kullanici yorumlari (22), https://kullaniciyorumlari org/fulsac-depresyon-ilaci-kullananlar html (19)

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir