Expigment Kullananlar

Expigment Kullananlar

Expigment,  günümüz insanlarının en büyük problemi olan cilt lekelerinin iz bırakmaksızın giderilmesi doğrultusunda kullanımı tavsiye edilen bir kremdir. Bu etkisini içerisinde bulundurduğu yüz temizleyici pigmentasyonlara engel olduğu gibi özellikle günümüzde bayanların pek çok kozmetik ürün aracılığıyla sağlamak istediği yüz nemlendirici ve vücut hücrelerine etki ederek genç bir görünüme sahip olmanıza olanak sağlamaktadır.

Özellikle yüz bölgesinde patlatılması sonrası iz bırakan sivilcelerin etkisinden yüzünüzü temizleyebilirsiniz. Bu ürünün güneş ışınlarının dik açıyla yüzünüze temas ettiği günlerde kullanımı, yüzünüzdeki sivilce veya siyah noktalara son vermek isterken tam tersi bir etki ile vücudunuzdaki sivilce miktarını arttırıcı bir etkiye sahip olan bu ürünü genelde kullanmayı tercih eden kesim vücudunda aşırı yağlama ve akne, sivilce problemlerini aşırı yaşamakta olan kişilerden oluşurken, ürün tedavi amacı gütmektedir ve etkisini düzenli bir kullanım sonunda göstermektedir.

Ürünün içeriğinin hamile bayanlar için uygunluğu büyük bir tartışma konusudur. İçindeki pigmentlerin hamilelikte bebeğin gelişime zarar verebilecek yanları olabileceği düşünüldüğünden Expigment’ in hamile hanımlar tarafınca kullanabilmesi herhangi bir ihtiyaç durumunda tıbbi uzmana başvurulması ve kullanımının gerekli duyulsa ile mümkün olmaktadır. Ürün 30 g ve %4’lük tüpler halinde tüm eczanelerden temin edilebilmektedir. Ürünün kullanıcıları tarafınca tesiri olduğu ve sorunları en az indirildiği kullanıcı yorumlarınca tespit edilmiştir.
Siz de Expigment kullanıcı yorumlarınızı ve expigment şikayetlerinizi sitemizde yapabilir, expigment kullananların yorumlarını ve expigment şikayetlerini sitemizden takip edebilirsiniz…
Benzer Kullanıcı Yorumları:expigment kullananlar 2016 (12)

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir