Dideral Kullanıcı Yorumları

Dideral Kullanıcı Yorumları

Dideral tablet genel olarak migrene karşı koruyucu olarak, kalp ve kan damar hastalıklarında, hipertansiyon, terleme ve titreme anksiyetelerinde, koroner kalp hastalığında, tiroid krizlerinde,  kalp krizinden sonra koruyucu amaçlı, baş, eller, çene, kollar ve dil titremelerinde  kullanılır. Uzun süre açlık durumlarında, nefes darlığı var ise, konjestif kalp yetmezliği durumunda ve bronşlarda spazm kasılmalar var ise kullanımı tavsiye edilmez. Böyle durumları ilaç tavsiye edilirken doktora bildirmekte yara vardır.
Kalp ve böbrek hastalıklarında , diyabette, tiroid hastalığında, düşük tansiyonda ve depresyonda kullanılması için belirli testlerden geçilmesi şarttır. Dışarıdan bir tavsiye ile ilaca başlamak çok zararlı olabilir. Gebelik planları yapanların ve emziren annelerin kullanması sakıncalıdır. İlacın dozu ve kullanım süresi mutlaka doktor tarafından ayarlanmalı, bir doz atlanırsa veya unutulursa telafisine çalışılmamalıdır.

İçindekiler :1 Dideral Yan Etkileri Nelerdir ?1.0.1 Benzer Kullanıcı Yorumları:
Dideral Yan Etkileri Nelerdir ?
Dideral hapın bazı yan etkileri söz konusudur. yavaş veya düzensiz kalp atışları, baş dönmesi hissi, bayılma, nefes darlığı hissi, konjestif kalp yetmezliği, yüksek ateş, boğaz ağrısı, ciddi gerilim ile birlikte baş ağrısı, ciltte soyulma, kırmızı cilt döküntüsü (kızarıklık, kabarcık, vb.),  kısa süreli hafıza kaybı, halüsinasyonlar,  ellerde yanma, batma, karıncalanma hissi,  ellerde ve ayaklarda soğukluk, nefes almada zorluk; yüzde, dudaklarda, dil ya da boğazda şişkinlik gibi yan etkileri olabilir ve bunlardan bir yada birkaç tanesi gözlemlendiği zaman acil müdahale gerekebilir.
Bunun dışında bazı hafif ve geçici yan etkileri de vardır. Mide bulantısı, kusma, karın ağrısı, ishal, kabızlık, uyku problemleri (uykusuzluk), sersemlik, bitkinlik, kas yorgunluğu, saç dökülmesi, iktidarsızlık gibi yan etkiler rahatsız edici boyutlara ulaşmadan doktor ile iletişime geçilmelidir.
Dideral kullanıcı yorumlarını sitemizden okuyabilir, dideral yorumları, dideral tablet şikayetleri hakkında görüş ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz.
Benzer Kullanıcı Yorumları:dideral zayıflatırmı (17)

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir