Dailyform ile zayıflama mı, aman dikkat!

Dailyform ile zayıflama mı, aman dikkat!

Merhaba arkadaşlar….
işim dolayısıyla günün önemli bir kısmını koltukla bütünleşmiş olarak geçiriyorum.. Haliyle göbek bölgesinde birikmeler oldu, Yağlandım… Metabolizmayı hızlandırmak tansiyonu düşürmek vs reklam larında göreceğiniz üzere bende etkilendim ve denemek için bu üründen 3 kutu aldım.. (önerilen iki aylık doz du… )
İlk gün kullanmaya başladığımda bir baş ağrısı oldu ki sormayın… kıl, tüy, yün nedenlerle başımın ağrımış olabileceğini düşündüm ve 3 ağrı kesici almama rağmen baş ağrısı geçmeyince başka ilaçlarla ağrıyı geçirdim..

Ertesi gün sabah tekrar bu çaydan içtim ama içmez olaydım… Baş ağrısından kafamı kaldıramıyorum.. aklıma tansiyonumu kontrol etmek geldi.. (Yaklaşık 1 yıldır hipertansiyon hastasıyım ve düzenli ilaç kullanıyorum) Küçük tansiyon diye tanımlanan değer çok yukarıdaydı.. dilaltı ilaçlar ve günlük kullandığım dozu iki katına çıktım ama tansiyonu düşüremedik.. Dahiliye hipertansiyon ve Kardiyolojiden bir öğretim üyesi abim sağolsunlar hemen müdahale ettiler tansiyon düştü.. Muayene sırasında diyete uymama rağmen neden böyle olabileceğini sorgularken bu ürünü kullandığımı söyledim.. Dailyform ürünü kesmemi söylediler.. Bu ürünün benim tansiyonumu tetiklediği bu tetikleme ile başağrısının oluştuğu kararına vardılar…
5 MART 11:20 sularında 0212 600 20 20 danışma hattından Büşra hanıma olayı anlattım, bana döneceklerini söylediler…
6 Mart 12:30 sularında danışma hattından Yusuf bey e olayı anlattım, bana döneceklerini söylediler…
bugün 14:00 sularında aynı numaradan Yasemin Hanımla telefonla görüştüm.. Döneceklerini söylediler…
KOCAMAN YALAN… HİÇKİMSE ARAMADI.. BU ÜRÜNÜN ARKASINDA DURAN NE BİR HEKİM VE DE BİR UZMAN OLMADIĞI KANISINDAYIM..
BEN YANDIM ELLER YANMASIN..
SAĞLIĞINIZ İÇİN AMAN DİKKAT…
Bugün DailyFORM içmedim.. Yeni bir antihipertansif ilaca geçtim.. İlacın dozunuda artırdılar… HİPERTANSİYON HASTASIYSANIZ BU ÜRÜNDEN UZAK DURUN….
EN GÜZEL DİLEKLERİMLE…
__________________

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir