Cipram Kullanıcı Yorumları

Cipram Kullanıcı Yorumları

Depresyon tedavisinde kullanılan ilaçlardan biri olan Cipram, cinsel isteksizlik yapmadığı iddia edilen bir antidepresandır. Fakat reçetesinde yazan yan etkiler kısmında cinsel isteksizlik ibaresine rastlanmaktadır. Reçete ile satılan bir ilaç olan Cipram ruhsal dengeyi düzenleyerek tedavi sağlar. Yine de tüm ilaçlar gibi çok ciddi yan etkileri vardır. Bu yan etkiler arasında  bulantı, hafif sersemlik, burun tıkanıklığı, baş dönmesi, ishal, cinsel isteksizlik,  ağız kuruluğu, genel yorgunluk, aşırı terleme ve uyku hali, titreme, ani kas kasılması,  aşırı huzursuzluk, zihin bulanıklığı, ciltte, dilde, dudaklarda veya yüzde şişkinlik veya nefes alıp verme veya yutma güçlüğü gibi belirtiler olabilir. Bunlardan bir kaç tanesi birlikte görülüyorsa en yakın dağlık kuruluşundan yardım istenmelidir. İlacın en ciddi yan etkileri şunlardır;  vücudunuzda kolay morarmalar meydana gelmesi, düzensiz kalp atışı, anksiyete, panik atak, akıl karışıklığı, hafıza kaybı, kanlı dışkı, görme bozukluğu, şiddetli mide ve baş ağrıları da bu ilacın şiddetli yan etkilerindendir. Hiç vakit kaybetmeden en yakın sağlık kuruluşuna gidilmelidir.

İçindekiler :1 Cipram Yan Etkileri Nelerdir ?1.0.1 Benzer Kullanıcı Yorumları:
Cipram Yan Etkileri Nelerdir ?
Cipram tabletin kullanılmaması gereken bazı durumlar söz konusudur. Olağandışı kanamalar,  mani veya panik bozukluk nöbetiniz varsa, şiddetli bir karaciğer hastalığınız varsa, şiddetli bir böbrek hastalığınız varsa, diyabetiniz varsa, epilepsi veya nöbet hikayeniz varsa, bir tür kanama bozukluğunuz varsa, kanınızdaki sodyum seviyesi azalmışsa, elektrokonvülsif tedavi alıyorsanız, aşırı huzursuzluk ve / veya çoğu zaman hareket etme ihtiyacı hissediyorsanız, glokom hastalığınız varsa mutlaka ilaç reçete edilirken doktorunuza bahsedin. Ayrıca bu hastalıklardan herhangi birisini çok önceden dahi geçirmiş olsanız doktora bilgi vermelisiniz.
Cipram kullanıcı yorumlarını sitemizden okuyabilir, cipram yorumları, cipram şikayetleri hakkında görüş ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz.
Benzer Kullanıcı Yorumları:cipram kullananlar kadınlar kulübü (75), https://kullaniciyorumlari org/cipram-kullanici-yorumlari html (17), Cipram kullananlar yorumlar (1)

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir