Casper VIA M1 Kullanıcıları

Casper VIA M1 Kullanıcıları

Uygun fiyatıyla dikkat çeken Casper VIA M1, gayet iyi bir model olarak karşımıza çıkıyor. Dikkat çekici özelliklerle de Casper severlere sunulan telefon oldukça güzel bir görüntüye de sahip.
Casper VIA M1 Kullanıcıları siyah ve beyaz renkler arasında tercihlerini yaparak kullanıyor. Ayrıca 5,2 inçlik boyutu da çok sevildi. Arya yüzü plastik tasarıma sahip olarak sunulan bu cihaz kaliteli malzemelerden üretilmiştir. Kullanıcıları en çok görünüm itibariyle bu cihazı tercih ediyor. Ekran kenarlarına atılan hafif kavis ile daha da kullanışlı hale gelmiştir.

2,5D ekran derinliği de kullanıcılar tarafından sevilen bir özellik. Arka kapağının açılması da ekstra tasarımlarından biri. Bataryanın değişememesi bazı kullanıcıların hoşuna gitmese de yine de tasarımı oldukça modern çizgilerle oluşturulmuştur.

Casper VIA M1 Kullanıcı yorumları tüm bu özelliklerinden ve fiyatından da memnun kalarak ürünü kullanmaya devam ediyor. Teknik alt yapısı bakımından da son derece hızlı ve 3 RAM desteğiyle çalışıyor. Bu yüzden Casper serisi içinde en çok ilgiyi çeken telefon olduğunu görüyoruz.
Siz de Casper VIA M1 kullanıcı yorumlarınızı ve Casper VIA M1 şikayetlerinizi sitemizde yapabilir, Casper VIA M1 kullananların yorumlarını ve Casper VIA M1 şikayetlerini sitemizden takip edebilirsiniz…

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir