Bıttım Sabunu Yorumları

Bıttım Sabunu Yorumları

Bıttım Sabunu, günümüz insanlarının sıkça karşılaştığı problemlerden bir çoğu için bitkisel nitelikte tedavi sağlayabilecek bir ürün olarak bilinir. Bu problemler ise;  saç dökülmesi, aşırı yüz yağlanması ve sivilce oluşumu, egzama ve vücut mantarı gibi pek çok rahatsızlık için etkisini göstermektedir. Bu ürün yüzde yüz doğal olup aslen  Siirt ilindeki ağaçlarda yetişen bıttımlardan elde edilen menengiç yağının etkisi altında bahsi geçen rahatsızlıklara iyi gelmekte ve tedavi etmektedir.

Bıttım sabunu  içeriği göz önünde bulundurulacak olunursa kesinlikle doğal şartlar altında elde edilmiş organik bir üründür. Sabun halinde kullanımı yaygın olan bu ürün tıp da dahil olmak üzere pek çok uzmanın tavsiyesi haline gelmiştir. Ürünün doğallığı nedeniyle hiçbir yan etkisi ve alerjik reaksiyonlara sebebiyet verebilecek etkileri bulunmazken, ürünün kullanımı esnasında yalnızca dikkat edilmesi gereken husus; tedaviye ihtiyacı olan bölgeye düzeli olarak kullanılmalı sivilcelenmeler için kullanımı dışında etkisini gösterebilmesi için duş veya banyo sırasında problemli bölgeye direk temas ettirerek kullanılmalı sivilcelenme ve yağlanma gibi sorunların giderilmesinde ise düzenli olarak sıradan yüz yıkamalarınız esnasında suyla temas ederek ve yine problemim yüz içerisinde yaygın olduğu bölgelere teması ile kullanılması gerekir.

Ürünün kısa süreli fakat düzenli kullanımlarında amacına uygun olarak tesir gösterdiği özellikle de bayan kullanıcıların yorumları tarafınca kanıtlanmış durumda olup, kullanılabilir ve tamamen organik bir üründür.
Siz de bıttım sabunu kullanıcı yorumlarınızı ve bıttım sabunu şikayetlerinizi sitemizde yapabilir, bıttım sabunu kullananların yorumlarını ve bıttım sabunu şikayetlerini sitemizden takip edebilirsiniz…
Benzer Kullanıcı Yorumları:bıttım sabunu kullanıcı yorumları (10)

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir