Beko Çamaşır Makinesi Hk.

Beko Çamaşır Makinesi Hk.

Beko Çamaşır Makinesi Hk. başlıklı şikayet için yorum içeriği – 2012 Mayıs ayında Annelergünü kampanyasında Beko çamaşır makinası aldım. Dar gelirli emekliyim. Şu an Temmuz 2010 üç aylık sonra ödeme nedeni ile henüz taksite de başlamadım. Aşırı ses yapan mükineme servis çağırttım. Servistekiler montajcıları suçlayıp onlar da güya iyi monte ettiler. Ses daha da arttı.
İkinci defa gelenler “Nerde o eski makeneler” demekle yetindi. Sonuç aynı. Ben param kendi yurttaşlarıma gitsin diye ülkemin markası diye sizden ürün aldım. . Yabancı bir marka ürünü hemen değiştirirken yerli marka. Kaderin bu bunu çekeceksin misali yeni bir makinaya durmadan tornavide sokuyorlar.

Beko ilgilileri, siz benim yerimde olsanız yeni aldığınız ve bir ikincisini alamayacak kadar maddi sıkıntı çeken biri olsanız bu makinayı kabul eder miydiniz?
Ben ne yapayım tüketici derneklerinin hali belli genel Beko müdürnee mi çıkayım. Bunun için mi beni rahatsız ettin demez mi? Utanmadan insan hakları derneklerine mi başvurayım. Ülkemin ürünü kötü mü diyeyim. Bunu asla yapmam. Lütfen makinayı değiştirin. Adres AkTürk Bl. Begonya Sok. Narlı Ap. No: 18/1 Eryaman I. Etimesgut/ANKARA Telf 280 56 70
Ekleyen: Malik OCAK

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir