Başak Burcu Hanımı ve Boğa Burcu Erkeği Uyumu

Başak Burcu Hanımı ve Boğa Burcu Erkeği Uyumu

Ah, ne diyorsun? neden ikiniz de bu kadar tatlı ve dost canlısısınız? Normal olarak, Bull erkekleri için şefkat mevzusuna tereddütle bakmak işe yarar, şundan dolayı isteseler bile her insana karşı bu şekilde olamazlar. Her insana aşık olacakları Başak hanımının samimi davranışını aşırı kıskançlık yaşayacaklar. Bir yerden diğerine engel olacağından asla şüpheniz olmasın. Birçoğu “adam kız arkadaşını imreniyor” zihniyetiyle hareket ediyor. Arkadaşlık ve sadakat onların işidir ve kimseyi hayal kırıklığına uğratmamak, düşen her insana yardım etmek için iyi niteliklerinden biridir. Ve bir hanımdan hakikaten hoşlandıklarında, neyden vazgeçebileceklerini anlamak o denli da oldukça kolay. Kolayca aşık olmadıklarında. Kendileri için oldukca hususi olan biriyle oldukca hususi bir zamanda beraber olmak zorundadır. Bundan dolayı, aradıkları hanımı bulamama benzer biçimde gizli saklı bir korkuları vardır. Doğrusu Sela’nın söylediği benzer biçimde: “Onu oldukca sevmediğim için değil, onu oldukca sevdiğim için …”

Başak hanımı ve Boğa adamı uyumu seviyor
En mükemmel aşk
Beraber yaşadıklarında, bu çift içinde büyük bir aşk vardır. İki taraf birbirine aşk ve romantizm açısından büyük ehemmiyet veriyor, bu yüzden hiçbirinin hayatında üçüncü bir kişiye ihtiyacı yok. Başak erkekleri genel olarak çalışkan ve hırslıdır.
Companion, aksiyonu ve hızı seven Boğa burcunu etkileyecek. Aslen alametler dünyasında en iyi aşka haiz olacakları söyleniyor. Bir Başak hanımı, aşk hayatındaki tutkusu mevzusunda öteki kişiyi ikna etmekte asla mesele yaşamayacaktır. İnatçı yapıları sebebiyle ilk başta sorunlarla karşılaşırlar sadece bu sorunların üstesinden gelmeleri zor değildir.
Boğa adama aşık olursan, onu sıkı tut. Bu ikisinin mükemmel bir ilişkisi olacak. Birbirlerine tam itimat veriyorlar. İkisi de kara. Doğaları gereği gerçekçidirler ve birbirlerini desteklemeleri ve güvenmeleri önemlidir.
Birbirlerini anlamaları gerekiyor
Bir toprak grubu olmak, onları ne olursa olsun aralarında olmak için çekici hissettirir. Ek olarak, bu ikisi beraber bazı zorlukların üstesinden gelirse, o vakit adam kesinlikle hanımı memnun etmek için elinden geleni yapmış olacaktır.
Sadece hatırlanması ihtiyaç duyulan tek şey, Boğa burcunun devamlı oldukca anlam ifade etmeyen ve özgürlüğü seven ve serüven aradığıdır. Her ikisinin de büyük bir görevi olmasının sebebi budur şundan dolayı belirli bir süre sonrasında bu ikisi ilişkiyi tek düze hale getirebilir ve birbirlerinden sıkılabilir. Başak hanımefendileri ilişkilerinde barışçıl, sadık ve güvenilirdir. Birbirlerine güvenirlerse karşılıklı itimat ortamı oluşacaktır. Bir bayan, eşini kolayca etkileyebilecek kadar akıllı ve zekidir. Sabırlı ve birbirlerine karşı anlayışlılarsa, uyumlu ve uzun ömürlü bir aşk yaşamının tadını çıkarırlar.

Benzer yönler kimi zaman anlaşmazlıklara yol açabilir.
Diyelim ki bunu teklif ettiniz ve kalbinizin dimension yalnızlığın motivasyonunu söylediği bir zamanda yan yana geldiniz. Maalesef bu çifti bir araya gelemeyecekleri kategoriye sokmamız gerekiyor. İmkansız olduğu ya da aynı fikirde olmadıkları için değil, her ikisinin de oldukca önyargılı olmaları. İnsanları devamlı kendisi olarak tanıyan ve ona gore değerlendiren Başak hanımı, bir bakışta içsel ziyanı anlamış olur ve insanları sakinleştirir; bir çok kez gurur, hava ve cıvanın haksız yere yakalananlara sınırlarını ifade etmek için dünyaya göndermiş olduğu izlenimine kapılır. . Tutumları ve burun kanamalarına karşı tavırlarıyla bir iblis görmüş benzer biçimde ilk bakışta soğuk görünen boğalardan kaçarlar. Papatya Prenses’in tek dezavantajı bu olsun. Önyargı ya da ilk izlenim, ne dersen de canım.
You May Also Like:  Rüyada Tayyare Görmek Ne Anlama Gelir?Birbirlerini tamamlıyorlar
Oldukca uyumlu olduklarında ve birbirlerine güvendiklerinde, önlerinde hiçbir mesele olmayacaktır. Boğa adamı, sorumluluklarını maddi olarak da bilen biri olduğundan para israf etmiyor. Romantizm mevzusunda oldukca iyidir ve bilhassa birlikteliği oldukca merak etmiş olduğu için partnerini tanımak için elinden gelen her şeyi yapmış olacaktır.
Adam evlenmek ve bir aile oluşturmak istiyor. Kız arkadaşına o denli hissettiremiyor fakat oldukca istiyor. Bir ilişkide saygı ve dürüstlüğe büyük ehemmiyet verilir. Bu nitelikleri bulmuş olduğu hanımı asla terk etmeyecek ve onun için en mühim niteliklerinden biri saygı ve dürüstlüktür. Haiz olmayı seviyor, bilhassa de sevilmiş olduğu hanımı kucaklamak ve adil olmak istiyor. Başak hanımefendileri da eşlerinin bu mevzuda sahiplenici olmasını istedikleri için oldukca uyumlu oldukları göz ardı edilmez.

Bir adamın onu her mevzuda yanında taşımasını istiyor.
Bir Başak hanımı kesinlikle hayatında başarısız olmasını istemez ve bu durumda çıldırır. Fakat eşi oldukca başarıya ulaşmış, kolay kolay sinirlenmiyor fakat bir şeye hakikaten kızarsa, onu hayatta unutmayacaktır. Bu insanın hiddet nöbetleri bu hanımefendilere zarar vermiyor, soğukkanlılığını koruyor ve bu benzer biçimde durumlarda onu zamana bırakıyor. Ek olarak bu adamı etrafta örmeyi ve dokunulmayı da seviyorlar.
Partnerinin onu devamlı sevmesini istiyor. Oldukca konuşkan değil fakat aşkını oldukca hissettiriyor. Boğa erkeği flört etmeyi ve romantizmin tadını çıkarmayı sever, iyi yiyecek yapar, iyi şarap seçer, bu da hanımefendileri baştan çıkarmak için yeterlidir. Bu adamlarla yediğiniz öğünler sağlam bir ilişki elde edecektir.

Regular ve üstü yaşamak istiyorlar
Bir Başak hanımı, yüz hatları itibariyle oldukca güzel ve hırslıdır. İşten {nasıl} vazgeçileceğini asla bilmesi imkansız ve itimat mevzusunda oldukca iddialıdır. Kendine olan itimatı yardımıyla yapamayacağı iş neredeyse yok. Ek olarak oldukca akıllı ve arkadaşları tarafınca ilgi gören ve sevilen vakalar karşısında oldukca rasyonel hareket edebiliyor.
Üretken olmak, yapı malzemesinden tutum etmek ve standart bir yaşam sürmek her ikisinin de temel özellikleridir. Bu yüzden mutluluk ve refah kendiliğinden doğar. Sadece Boğa adam eşlerinin superb yapıya verdikleri ehemmiyet ve Başak hanımlarına eşlerinin iyilik tutkusu için saygı ve anlayış göstermeleri bu birlikteliğin temelini oluşturmaktadır. Aşk hayatlarını dolu dolu yaşarken, birbirlerine neredeyse iki aşık olduklarından, aşklarını maddi olarak da güvence altına almak zorunda hissederler.

Astrolojik olarak işaretler en uyumlu olanıdır
Boğa erkekleri seyahate ve sevgiye oldukca düşkündür ve bununla birlikte güvenilir fakat duygusal bir yapıya sahiptirler. Fena bir özelliği var ise o da kızgındır, sadece bu hiddet asla sevdiklerine gore değildir. Ötekilerden daha öfkeliler. Bir Başak hanımı bu sinir krizlerine şahit olabilir ve korkabilir. İkili uyum açısından oldukca talihli. Son aşama uyumlu olan bu işaretler, onların sevgisiyle her şeye bir çözüm bulacak ve asla birbirinizden ayrılmak istemeyeceksiniz ve siz de yapmamalısınız.
You May Also Like:  Yay Burcu Yükseleni Özellikleri (2020)
Kadının güzel ve akıllı olmasını istiyor
Boğa erkekleri, kendi zekalarına aşırı güvenen bilge bir hanımla beraber olmayı hayal ederler. Bir kez, ne söylediğini derhal anlayacaktır! Kızların aşırı derecede şımarık ve heybetli buldukları konum, zekaya atfedildikleri için asla gelemez. O vakit güzel bir zihin sadece güzel bir bedende olabilir, bu yüzden fizyolojik bir görünüm seçerken dikkat etmeniz ihtiyaç duyulan ilk ve son şey bu olacaktır. Fakat bunu telafi edebilecek bir karı tanıyorsa, işler ortaya çıkabilir.

Doğalarından taviz vermeyen ender kadınlardır.
Başak hanımefendileri sadece kendisiyle dünyaya gelen organik ve saf güzel hanımefendileri ilk gördüğünüzde kardeş sayılabilecek erkekler olabilir ve onu fizyolojik olarak göz ardı edilemeyecek biri olarak tanımlayabiliriz. Bu, aşırı dekorasyona aldırış etmemesinden kaynaklanıyor beyler! Bu güzellikten etkilenmediğinizi anlayamasak da zevklerin ve renklerin tartışılmaz bulunduğunu söylüyoruz. Tabiatın ötesini keşfetmek istediğinizi hepimiz anlayabilir.

Peki yan yana gelemezler mi?
Öteki herhangi bir potansiyel olarak uyumlu çiftin iki katı şansa gereksinimleri var. İlk bakışta fizyolojik güzelliğine gore kabul eden Boğa adamından ve aşırı atmosferik cıva yapmış olduğu kabul edilen birinden ilk bakışta kaçan Başak hanımından bahsediyoruz. Beraber bir proje üstünde çalışmak yada başka bir nedenle minik bir iş gezisine gitmek benzer biçimde nedenlerle beraber vakit geçirebilirlerse, her şeyin oldukca keyifli hale geldiğini fark edecekleri bir şey olmalı. Fakat “Yaşam ışık tutmaz, mecburi ayrılığımız aşkı saldırgan hale getirir” benzer biçimde bir şarkı seçersek yaşam onlar için oldukca üzücü olur. Zira yan yana gelmesi ihtiyaç duyulan bir çift olduklarını düşünüyoruz.

Onu olduğu benzer biçimde kabul edecek büyük bir kalbi olan adam
Kaderin onları bir araya getirdiğini varsayalım, sürprizleri onları karşılayan ilk şey olurdu. Senin hakkında düşündüğüm bu kadar oldukca şeyi {nasıl} duyabilirler, bana söyleme, Hayır efendim, ölüyorum. Nereden geldiklerini bildikleri için, kolayca kırgın görünmüyorlar. Çeşitli kabiliyetlere haiz Boğa adamının atmosferik cıva ile memnuniyetle yüzleşebileceğini merak ederken, saf güzelliğimiz kendisi için ne benzer biçimde değişimler yapabileceğini görmek için şimdiden harekete geçmiş olacaktır. Kim bilir değişiklik zamanıdır. İstemediği hayatta olmak istemeyen büyük bir kalbi olan bu adam, bir Başak hanıma değişmek zorunda olmadığını söyleyecektir. Varlığınızdan oldukca memnunum …

Sadakat, göbek adı
Bu aşk ilişkisi asla hatırlanacak ve birbirlerine sadık oldukları için devamlı coşku verici olacaktır. Dolayısıyla ilişkilerinde üçüncü bir kişinin asla görevi yoktur, ikisi de birbirlerinin sadakatine sonuna kadar inanmak ister. Bundan dolayı, her iki işarete de mükemmel bir iş düşüyor. Partnerlerine sadakat, şefkat ve sadakat gösterebilirler.
You May Also Like:  Rüyada Abinin Eşini Görmek Ne Demek?Bir Başak hanımı ile Boğa burcu erkeği için yaşam boyu mutlu bir ortaklaşa iş olacaktır. Her ikisi de Dünya burçları olsaydı muhteşem bir uyum içinde olurdu. Hiçbir vakit sokaklara çıkmayan kıt, aileyle ilgili bir ilişki, iki grup dünyevi burcun birleşmesiyle ortaya çıkar. Sadece, bir kadının itimatını bir kez bile kaybederseniz yada bir kez bile kırarsa, geri dönmez.

İnisiyatifi kadının eline bırakır ve yaşam boyu rahatlar.
Boğa erkekleri doğaları gereği samimi ve tutkulu aşk ararlar, bu yüzden partnerlerinin samimiyetinden bunalırlar. Genel anlamda partnerlerinin oldukca endişeli bir doğası vardır, sadece sakin doğası yardımıyla işler tatlı olacaktır. Başak hanımının endişeli doğası, oldukca sorunlu bir şahıs olmasından meydana gelmektedir. Söz verdikleri bir şeyi yapamadıklarında oldukca endişelidirler, bu yüzden bir adamın ilişkilerinde tüm işi partnerinin ellerine bırakması yararlı olacaktır. Bu ilişkide hanım daha baskındır, ortak bir işi olduğunda çıkarlarını korur ve fetheder.
Oldukca ciddi bir mesele olduğunda Başak her şeyi bırakıp ipleri partnerinin eline bırakıyor. Bu şekilde, bu ikisi saygı ve sevgiye dayalı uzun vadeli uyumlu bir ilişkiye haiz olacaklar. Bir adam şefkatli, uyumlu ve zarif tavırlarıyla kendini iyi ifade etmiş olduğu için kısa sürede karısını etkileyecek ve kendilerini güvende hissedebilecekleri için muhteşem bir ilişki kuracaklardır. Erkekler duygularını kadınlardan daha derin ve daha yoğun yaşarlar.

Başak hanımı ile Boğa erkeğinin evlilik uyumu
Bence aşık olsa bile evliliğe acil etmeyen tek hanım o
Boğa burcu bir adam evlilikte oldukca kıskanabilir. Kıskanç olmanın yanı sıra inatçı olan bu adamlar, sevdiklerini asla kimselerle paylaşamazlar. Öte taraftan, Başak hanımefendileri geniş toplumsal çevrelere haiz oldukca etken insanlardır, bundan dolayı etkinlikleri eşlerini üzecektir. Bu insanın gizemi, gizemi çözmeye çalışırken ilişkisinin başlarında onu etkisi altında bırakacak ve ansızın ona aşık bulunduğunu görebilecek. İkili kısa süre sonrasında, uyum ve mutluluk gören evli bir çift olarak kendilerini bulurlar. Sadece bu hanımefendiler için bir adamın aşık bulunduğunu fark etmesi birazcık vakit alacaktır.

En tehlikeli mesele kıskançlıktır
Evliliklerinde inatçı oldukları için ara sıra sorunlarla karşılaşsalar da birbirlerini anlayarak bu sorunların üstesinden gelebilecekleri için birbirlerine en uygun çift olacaklardır. Boğa erkeğinin eli bol, sakin ve kendine güvenen doğası, bir Başak hanımı için devamlı ilgi çekici olacaktır. Geçimini kazanabilir, bir ev kurabilir ve hatta ortak problemler hakkında düşünce alışverişinde bulunabilirsiniz. Bu sorunların üstesinden gelmeyi başarırlarsa, mutlu bir halde çifte birlikteliği sürdürebilirler.

Daha fazlasını bul:

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir