Asus Zenfone Selfie (ZD551KL) Kullanıcı Yorumları

Asus Zenfone Selfie (ZD551KL) Kullanıcı Yorumları

Daha çok bilgisayar donanımlarıyla dikkat çeken Asus, artık telefon modelleriyle de kullanıcıları memnun ediyor. AsusZenfoneSelfie (ZD551KL) Kullanıcı Yorumlarına baktığımızda en çok yüksek çözünürlükte olan kamerası dolayısıyla tercih edildiğini görüyoruz.
13 MP olan kamerası, birçok kullanıcının üründen memnun olmasını sağlamış durumda. Ayrıca çıkarılabilir kapağı ve mat plastikten hazırlanan kapak özelliği sayesinde dayanıklı olmadığını söyleyen kullanıcılar, yine de üründen memnun. Bol çekim seçeneği sayesinde ve gerçek ton flaş ışıklarıyla son derece başarılı bir donanıma sahip.

Cihazın arka kısmında yer alan fiziksel tuşlar da dikkat çekiyor. Flaş ışığı ile lazer odak teknolojisi kullanılan Asus ZenfoneSelfie (ZD551KL), kullanıcılar tarafından tam not almıştır. Birçok sitede de Asus Zenfone Selfie (ZD551KL) cihazı ile ilgili çok başarılı ve olumlu yorumlar yapılmıştır. İki sim kart destekleme özelliği ve çıkarılabilir bataryası da memnuniyeti sağlıyor. Ayrıca MicroSD kart girişi olması da kullanıcılar için bir avantaj. Açık ve koyu renk seçenekleriyle son zamanlarda sıklıkla kullanılıyor.

Siz de Asus Zenfone Selfie kullanıcı yorumlarınızı ve Asus Zenfone Selfie şikayetlerinizi sitemizde yapabilir, Asus Zenfone Selfie kullananların yorumlarını ve Asus Zenfone Selfie şikayetlerini sitemizden takip edebilirsiniz…

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir