Astropay

Astropay

Astropay sütsüz hakkında merak ettiğiniz kamu soruları sitemizin esen ast taraftaki zinde etki sayfasına bağlanarak bilim alabilirsiniz.
Sektörde önder olmamızın en yetişkin sebeplerinden biriside alıcı memnuniyet odaklı çalışmamızdır. Bu tarih Türkiye’de elektronik sütsüz satım sektöründe şef firma özelliği taşıyorsak, bunun sizlerin elan sağlıklı görev alması için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışmamızdan çevre bulunduğunu okkalı düzgün bilmekteyiz.
Şirketimiz vergi denetimine tabi olup tamam Astropay satışlarını yasal ve faturalı olarak yapmaktadır.
Müşterilerimizin zımni kalması bizim için güvenden sonrasında gelen  en önemli 2. unsurdur. Sizlere sormuş olduğumuz telefon, ad cins isim üzere komünikasyon bilgilerini sizlere bir ahir alışverişinizde henüz çabucak daha şiddetle el ulağı olabilmek ve her kamer düzenlemiş olduğumuz kampanyalardan faydalandırmak yerine hassasiyetle saklanır ve 3. şahıslara on paralık bir şekilde verilmemektedir. bilinmiş olduğu şartıyla Astropay card bundan sonra dünyada 33.000 civarı web sitesinde kullanılmaktadır. Kartın tasarruf alanı tasarrufu alıcıya aittir. TC kanununlarının izin verdiği alışveriş, iletişim, baziçe sitelerinde kullanılmalı, kanuni sıfır sitelerde asla kullanılmamalıdır. Kullanımı halinde müstahsil ve satıcı firmalar bundan sorumlu değildir.

Astropay kart ödeme yöntemlerinden biri olarak karşımıza çıkmaktadır. Her ne kadar ödeme yöntemleri arasında yer alsa da aslında benzeri ödeme yöntemleri ile arasında ciddi farklılıklar bulunmaktadır. Astropay kartın en büyük farklılığı sanal bir kart olmasıdır. Sanal kart olarak kişilere daha güvenli ödeme yapma şansını tanıyan Astropay kart bu sayede birçok kişi tarafından kullanılan bir kart bilinmektedir. Astropay kart özellikle internet üzerinden yapılan ödemelerde kullanılmaktadır. Bunun sebebi elbette ki internet üzerinden yapılan ödemelerde güvenliğin çok daha önemli bir unsur olmasıdır. Eğer siz de sanal kartla ödeme işlemlerinizi en kısa, kolay ve en önemlisi güvenilir bir şekilde yapmak istiyorsanız Astropay kart kullanmalısınız.
http://www.astropaykartal.gen.tr
https://www.facebook.com/astropaysatinal

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir