Aire Bra Kullanıcı Yorumları

Aire Bra Kullanıcı Yorumları

Kadınlar için üretilen aire bra sütyen için bu başlık altında aire bra kullananlar tarafından yapılan aire bra şikayetleri , aire bra yorumları paylaşılıyor.  Aire Bra Kullanıcı Yorumları başlığı altında lütfen tarafsız ve gerçek yorumlar paylaşmaya özen gösterelim.
Dikişsiz aire bra sütyen takdir edersiniz ki farklı bedenlerde üretilmiştir. Orjinal satış sitesi topshop‘da satılan aire bra sütyen bedenleri şu şekildedir: Small, Medium, Large, X-Large ve XX-Large‘dir. Az önce sıraladığımız aire bra sütyen bedenleri ile gömlek bedenleri aynı ebatlardadır.  Sütyen bedenleri ise sırasıyla şu şekildedir; 70-80 cm, 80-90 cm, 90-95 cm, 95-100 cm, 100-105 cm şeklindedir.
İçindekiler :0.1 Aire Bra Sütyen Fiyatı0.1.1 Aire Bra Sütyen Ölçü Beden Tablosu1 Aire Bra Yorumları – Aire Bra Şikayetleri1.0.0.1 Benzer Kullanıcı Yorumları:
Aire Bra Sütyen Fiyatı
Birçok kadının tercih ettiği ve memnun kaldığı aire bra sütyen fiyatı topshop’ta 99 TL’dir. Aşağıda ise aire bra sütyen beden ve ölçülerini paylaştık. Siz de aire bra sütyen hakkında neler düşündüğünüzü kullanıcı yorumları ile paylaşırsanız memnun oluruz.

Aire Bra Sütyen Ölçü Beden Tablosu

Slim ‘N Lift Aire Bra Bedeni
Sütyen Bedeni
Gömlek Bedeni

Aire Bra Sütyen – Small
70-80 cm
Small

Aire Bra Sütyen – Medium
80-90 cm
Medium

Aire Bra Sütyen – Large
90-95 cm
Large

Aire Bra Sütyen – X-Large
95-100 cm
XLarge

Aire Bra Sütyen – XX-Large
100-105 cm
XXLarge

Sevgili hanımlar siz de air bra sütyen şikayetleri ve aire bra  önerilerinizi bu başlık altında dile getirebilirsiniz. Aşağıdaki yorum formunu kullanarak neler düşündüğünüzü söyleyebilirsiniz.
Aire Bra Yorumları – Aire Bra Şikayetleri
Benzer Kullanıcı Yorumları:norm bra sütyen kullanıcı yorumları (22), norm bra sutyen yorumlari (14), air bra sütyen kadınlar kulübü (13)

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir