Aire Bra Kullanan Var mı

Aire Bra Kullanan Var mı

aire bra sütyen, air bra sütyen kullananlar , aire bra sütyen kullanıcı yorumları, air bra sütyen kadınlar kulübü, slim n lift aire sütyen,aır bra şikayet
aire bra kullanan var mı aslında aire bra adı altında bir sürü aire bra sütyen satılmaktadır. Bunlardan bir tanesi slim n lift aire bra sütyen olurken bir tanesi de ahh bra aire bra sütyen olmaktadır. Daha farklı farklı isimler de mevcuttur. Biz de bu kadınlar kulübü başlığı altında aire bra sütyen kullanan var mı sorusuna cevaplar arayarak aire bra kullanıcı yorumları nı toplamak istedik. Siz de ürün hakkındaki merak ettiklerinizi bizimle paylaşmak istemez misiniz?
Aire Bra Sütyen Beden beden farklı olduğundan dolayı small, large ve medium boyutları vardır. Daha doğrusu en çok tercih edilenler bu boylardır. Bunlardan farklı olarak Small, Medium, Large, X-Large ve XX-Large’dir. Bu bedenlere göre gömlek bedenleri de yine aynı şekildedir. Sütyen bedenleri ise sırasıyla şu şekildedir; 70-80 cm, 80-90 cm, 90-95 cm, 95-100 cm, 100-105 cm şeklindedir.

Aire Bra Fiyatı ne kadar diye sorular sorduğunuzu duyar gibi oldum. Sevgili hanımlar aire bra satış fiyatı bazı sitelerde 99 TL’ye satılırken bazılarında ise 79 TL’ye satılmaktadır. Artık takdir sizindir diyerek satış işlemlerini size bırakıyoruz.
Bu başlık altında aire bra sütyen ile ilgili merak ettiğiniz soruları sorabilirsiniz. İyi günler dileklerimizle…

Benzer Kullanıcı Yorumları:green coffee speed slim kullananlar (59), GC speed slim (32), gc speed slim kullananlar (17), green coffee speed slim yorumlar (16), speed slim kullananlar (14), green coffee speed slim fiyat (14)

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir