Acı Cehre Kullanıcı Yorumları

Acı Cehre Kullanıcı Yorumları

Bağırsakların çalışmasını düzenleyerek bir takım hastalıkların tedavisine fayda sağlayan bir bitki olan acı çehre, hücreleri temizleyerek cildi sıkılaştırır. İdrar söktürür gazı ve gaz sancılarını giderir, şişkinliği giderir, kolesterolü dengeler, prostat ve böbrek rahatsızlıklarında faydalıdır ve hazımsızlığı tamamen giderir. Kullanılmaya başlanan ilk gün sabah aç karnına 3 veya 4 adet ağızda çiğnenerek bol su ile yutulur. Sonraki günlerde ise sabah ve akşam sadece bir tane çiğnenip yutulmalıdır. Bir kutu içinde 75 tane acı çehre tohumu bulunur. Yani bitkinin kendisi kullanılır. Hipertansiyon hastaları ve hamilelere önerilmez fakat bunun dışında kalan kişilerin kullanmasında herhangi bir sakınca görülmemiştir. Yukarıda sayılan özelliklerinden dolayı zayıflama amacı ile kullanılmaktadır. Fakat çok düzenli kullanılması önerilir. Acı çehre kullananların günde 3 öğün yemeklerinden önce bol miktarda su içmeleri şart koşulmuştur. Günde bir saatlik düzenli yürüyüş ile muhteşem sonuçlar doğurmaktadır.

İçindekiler :1 Acı Cehre Etkileri Nelerdir ?1.0.1 Benzer Kullanıcı Yorumları:
Acı Cehre Etkileri Nelerdir ?
Bilinen en etkili ve hızlı zayıflama bitkisi olduğu söylenen acı çehrenin hiçbir yan etkisi yoktur. Fakat kullanımı sırasında su eksikliği farklı ve ciddi sorunlara yol açabileceği gibi düzenli kullanmamakta hiçbir sonuç vermeyecektir.
Yürüyüş ve su tüketiminin çoğaltılması ile birlikte kişide günde 3 – 4 kilo bile verdirdiği gözlemlenmiştir. Fakat kesinlikle tansiyon hastalarına önerilmez. Doz aşımı halinde bağırsaklarda aşırı hareketlenme sağlayarak sık tuvalete çıkaracağı için günlük aktivitelerin aksatılmasına sebep olabilir. İlk gün haricinde sadece sabah akşam 1 tane alınmalıdır.

Acı cehre kullanıcı yorumlarını sitemizden okuyabilir, acı cehre yorumları, acı cehre şikayetleri hakkında görüş ve düşüncelerinizi yazabilirsiniz.
Benzer Kullanıcı Yorumları:acı cehre kullanıcı yorumları (20)

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir