A101 LG Kişisel Tv Kullanıcı Yorumları

A101 LG Kişisel Tv Kullanıcı Yorumları

A101 Lg Kişisel Tv Nasıl, A101 Lg Tv Özellikleri, A101 Lg Tv Şikayetleri ve Yorumları
A101 LG TV Türkiye’nin birçok noktasında mağazaları bulunan A101 çeşitli ürün hizmetleriyle müşterilerine hitap etmektedir. Bu hizmetlerden biriside LG TV nin satışının mağazada gerçekleştirilmesidir.
      A101 LG TV Bu ürünlerin mağazada satışının gerçekleştirilmesi A101’ in beğeni kazanmasına neden olmuştur. Bununla birlikte mağazada elektrik ve elektronik ürünleri de görebilmekteyiz. A101’in satışını gerçekleştirdiği MN33 LG TV özellikleri itibariyle şu içeriğe sahiptir. 29 inç slim kasa olup USM-HDMI, birer adettir. Panel kontrol merkezi bulunur. Çözünürlük 1368 X 768 dir. Divx, müzik ve resim ile stereo hoparlör sistemi ile süper enerji tasarrufu sağlamaktadır. Ürün iki yıl garanti kapsamında yer alır. Diğer taraftan 14 Ağustos aktüel ürünleri içerisinde A101 mağazalarında herkesin ihtiyacına cevap verecek olan LG 29MT45 29 kişisel tv 629 TL’ dan satışa çıkarılmıştır. Şimdi bu ürünlerin özelliklerini inceleyelim. Bilindiği gibi LG Kişisel bir Tv dir.  HD ve DVD internet, oyun ve fotoğraf gibi çoklu ortam ve eğlencelere olanak tanır. Renk solması yapmayan bu Tv yaşamın gerçek renk tonlarını ekranlarına taşımıştır. Renk ısısı değişimlerine kapalı olması nedeniyle gerçek görüntü ve renk doygunluğunu gösterir. Renk değişimleri pürüzsüzdür. Böylelikle sinema kuşaklarını, internette sörf ve RPG gibi içeriklerin uzun süreli kullanılması durumunda kaliteli bir hizmet sunumu gerçekleştirir. PIP( Picture) özelliği bir çok ekranın eş zamanlı olarak izlenmesine olanak sunar. Gerçek stereo ses kalitesiyle en güzel ses tonlarını ve mp3 melodilerini rahatlıkla dinleyebileceğiniz bir tv ünitesidir. Diğer taraftan USB ile dosyalarınızı görüntüleyebilirsiniz. Powerpoint özelliğiyle sunumlar oluşturulur, film, resim vb. içeriklerin USB aracılığıyla direkt olarak görüntülenmesini sağlamış olursunuz.

A101 29MT45 LG TV Kullanıcı Yorumları
      A101 LG TV 81 il ve birçok i ilçe merkezinde mağazaları bulunan A101 çeşitli fırsat ürünlerini ucuz ve ekonomik olarak müşterilerinin hizmetine sunmaya devam etmektedir. Bu ürünlerden birisi olan LG TV A101 mağazalarında yukarıda belirtilen özellikleri itibariyle müşterilerini beklemektedir. Ürünler Garanti kapsamında olup uygun koşullarda ucuz fiyat garantisiyle satışa sunulmaktadır.

Leave a Comment

Comments

No comments yet. Why don’t you start the discussion?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir